Source
Новини Політехніки | 🏻💻 20-22 березня керівниці профкому студентів, аспірантів та докторан...
1 120 Views/Reach
2026-03-24 14:05
Message №4826
👩🏻💻 20-22 березня керівниці профкому студентів, аспірантів та докторантів Національного університету «Запорізька політехніка» Світлана Садікова та Софія Степаненко взяли участь у Молодіжній школі профспілкого лідера — 2026 у місті Львів, представляючи профспілкову молодь Запорізької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Школа обʼєднала активну молодь освітянської галузі для навчання, обміну досвідом, розвитку сучасних компетентностей та посилення ролі молоді у профспілковому русі.Перший день — урочисте відкриття, знайомство та відкритий діалог. Учасники дізналися про Україно-Німецьке профспілкове партнерство, обговорили роль молоді в профспілках і задали вектор роботи на наступні дні.Під час другого дня учасники працювали з темами психологічної стійкості та відновлення в умовах війни, вчилися краще розуміти себе та підтримувати оточуючих. Окрім цього, молодь опанувала інструменти штучного інтелекту в освіті — від базового розуміння до впевненого використання в роботі. Завершився день освоєнням основ проєктного менеджменту — навичок, які необхідні кожному для реалізації будь-якої ініціативи.Фінальний день став підсумком триденної роботи. Учасники презентували власні напрацювання, ділилися кращими кейсами молодіжної профспілкової роботи та працювали над створенням навчальних ініціатив, які матимуть реальний вплив у регіонах України.Молодіжна школа профспілкового лідера стала потужним освітнім майданчиком для молоді країни, а також простором для знайомств, нетворкінгу та натхнення. Нові знання, ідеї та люди — це крок до сильного, активного та свідомого молодіжного профспілкового руху 🚀Захід відбувся за організації Профспілки працівників освіти і науки України у партнерстві з Профспілкою освітян Німеччини — GEW.#uni_prof