Source
✙ Постіронічна політологія & Війна ✙ | Мем про Фламінго перестане бути мемом до кінця року))Відповідно до дан...
904 Views/Reach
2025-08-21 08:36
Message №21866
Мем про Фламінго перестане бути мемом до кінця року))Відповідно до даних журналістів, які побували на виробництві, підприємство Fire Point здатне виготовляти 1 таку ракету на день, мета до кінця року - 7 ракет на день.Аналізуючи такі темпи та поставлені найближчі цілі, можна зробити висновки, що ракета FP-5 «Фламінго» не є якимось високотехнологічним та дорогим озброєнням; в принципі це було одразу зрозуміло з примітивної конструкції ракети та пускової установки, але це не є щось високотехнологічне на унікальне.Зрада? - Нє, навпаки - констатація факту, а точніше вигідного для нас вектору розвитку далекобійного озброєння. Відверто кажучи, у нас немає потужних виробництв, науково-дослідних центрів та достатнього фінансування для розробки власної дорогої високоточної ракетної зброї; більше того, розробка наземної мобільної ПУ чи інтеграція ракет на літаки - буде також тривати роками(про кораблі та підводні човни мовчу😁). Тому тут нам дійсно варто йти по шляху «дешево, але масово», ця війна зайвий раз довела ефективність такого методу.Тому тут по факту, як у Гази та ХАМАСу, які застосовують ракети фактично гаражного виробництва, але навіть перед ними Залізний Купол не може відпрацювати ідеально. В нас вони значно окультуризовані під промислові масштаби, тому воно десь і виходить +- на рівні ракет того ж Ірану.Так от, 7 ракет на день🤔Хмм, якщо з 7 ракет долетить до цілі 2 з 1150 кг БЧ кожна - 🤤🤤 впевнений, що цього буде прям більш ніж достатньо. Тому здешевлення і масовість такого дефіцитного для нас виду озброєння як далекобійні ракети - прям жирний плюс.Офіцер ✙ | Підписатись