𝐍𝐞𝐮𝐫𝐚✦ Гештеґи: #рольова_група#оріджинал #NC21 #кіберпанк #антиутопія #трилер✦ Опис:Локація: Нью-Йорк, 2057 рік. Відомий нам по голлівудських блокбастерах мегаполіс перетворився на агломерацію, зібрану з залишків незалежної Америки. Свобода тут — лише симуляція, дозволена системою. Транснаціональні корпорації вибили собі місце під мармуровими богами, в той час як автономний конгломерат бореться з наслідками безкомпромісного соціального поділу і деградацією ідентичності. Земля більше не прощає. Кліматичний колапс призвів до втрати біорізноманіття. Людство мириться з наслідками глобального вимирання, зміни ландшафту і природних катаклізмів. Підлаштовуйся або зникни в тіні машин, що більше не потребують тебе. Вдягай синтетичну шкіру, обирай механізовані кінцівки, віддай душу цифровим богам — адже тільки так можна стати частиною нового світу.✦ Примітка:вікове обмеження: 20+✦ Посилання: art by: @grefilosінфо-канал: https://t.me/info_channel_Neuraзвʼязок з адміністрацією: @grefilos @cherliein
•┈┈┈••✦ Crimrole ✦••┈┈┈• ·˚ ༘₊· ꒰➳ Гештеґи#рольова_група #оріджинал #фантастика #детектив ·˚ ༘₊· ꒰➳ #NC17 ·˚ ༘₊· ꒰➳ Сюжет оріджинал. Всього два континенти, поділені на королівства та Вільні міста. Детальніше у інфо. Світ наповнений різними істотами: люди, вампіри, перевертні, відьми. Всі вони уживаються поряд, хоч і доводиться переховуватись та боротися з, так би мовити, недоліками. Кожен з нас, будь це людина чи інша істота, обирає собі шлях у одній з організацій. А саме: Кримінальний Лорд, що бориться проти класової нерівності й несправедливості (використовуючи навіть радикальні методи); та Організація Приватних Детективів, що розслідує особливі кримінальні справи й таємні афери (в тому числі й боряться з Кримінальним Лордом).Тут своя історія, своя культура, свої Боги, гільдії і багато всього іншого ;>·˚ ༘₊· ꒰➳ примітки:зауважте, що у нас обовʼязкове написання анкети перед вступом. Норма постів рівно 2 на місяць по 500+ символів. Натомість у нас відсутня норма у флуді.·˚ ༘₊· ꒰➳ посиланняінфо: @crimroleвласник: @luwmivv
✦ Гештеґи:• #рольова_група• #оріджинал• #історичне• #романтика• #інтриги• #R✦ Опис:1593 рік. Політичні інтриги, боротьба за владу та особисті драми — це реалії монархій XVI століття.Егейське Королівство: Нещодавно визволене з-під османської окупації, країна намагається зміцнити себе. Проте внутрішні потрясіння та загроза нового вторгнення ставлять під сумнів її майбутнє.Франція: Королівство оповите чутками про прокляття. Попередній король помер, а його син, 16-річний юнак, став новим монархом, змістивши свою матір-регента. Чи зможе молодий король утримати державу на плаву?Османська Імперія: Після смерті султана розпочалася політична криза. Хасекі султан разом із яничарами посадила на трон старшого шехзаде. Молодий султан тепер повинен упоратися з численними викликами.Іспанія: Молодий король Раймунд намагається створити новий порядок, проте чи зможе він вижити в умовах зрад і змов, що йдуть від його власного брата?Запорізька Січ: Свобода козацької України — головна цінність. У центрі Січі формується новий осередок для тих, хто прагне захистити свою землю та знайти порятунок від минулого. У поселенні жителі працюють на благо своєї громади.✦ Примітка:Запрошуємо вас поринути у світ інтриг та романтики! Ваш персонаж може бути королем чи герцогом, воїном чи шпигуном, придворною дамою чи володаркою гарему. Кожен матиме шанс вплинути на долю свого королівства та його сусідів.✦ Посилання:Канал: @game0fbloodДля деталей: @nhhhhhhr або @gameofbloodbot
✦ Гештеґи: • #рольова_група • #надприроднє • #NC17 • #пригоди #детектив #фантастика ✦ Опис:Брати Вінчестери, як завжди мандрували Америкою, заглядаючи у різні куточки країни, щоб вполювати різних монстрів. Одного разу їдучи з останнього свого полювання в одному з міст у штаті Північної Кароліни, вони проїджають повз містечко не позначене на карті. На своєму шляху вони не зустрічають жодної автівки, а їхати до наступного населеного пункту ще понад три години, сонце вже майже сховалося за суходолом, а бензину майже не залишилось. Тож брати приймають рішення заїхати до невідомого містечка. На в'їзді їх зустрічає вивіска на якій великим літерами позначена назва міста: "Кроатон" *. Це місто нічим не відрізняється від інших таких же на Сході США, можливо воно трохи відставало від часу, однак не настільки, щоб це викликало підозри. Брати заправляють Імпалу і зупиняються на ніч у мотелі, а на наступний день їдуть далі. Однак, коли вони вже під'їджають до виїзду з міста, вони розуміють, що повертаються назад. Зробивши ще кілька спроб, вони розуміють - виїхати з міста неможливо.Кроатон¹ - Вінчестери ще не знайомі з цією легендою.✦ Примітка:У нас повністю відсутня норма, тож ви можете не переживати, що треба відписати пост до конкретного терміна, або набрати певне кількість повідомлень. Єдиний хто може вас підганяти - ваш співрол. Всі додатки до сюжету ви можете знайти у інфо.каналі за посиланням нижче, а у разі виникнення запитань не бійтесь писати власника. Дуже на вас чекаємо!! ✦ Посилання: Інфо.канал: @info_croatonВласник: @iamfreakkkk
Долина Стардью | Stardew Valley★ Гештеґи:#рольова_група #stardew_valley #долина_стардью #повсякденність #фентезі #середньорядники #багаторядники #r #nc17★ Сюжет: Містечко Пелікан розташоване в мальовничій Долині Стардью. Хоч населення й не перевищує якихось тридцять людей, та комусь може й сподобатись таке життя, коли кожен знає один одного. Неподалік розташовані ферма, ліс із трохи дивакуватим, але доброзичливим чаклуном, шахти з безліччю монстрів, яких тримає під контролем Гільдія шукачів пригод. Але містечку загрожує корпорація «ДжоджаМарт», що хоче навести лад, проте якою ціною? Зруйнувавши екологічний стан? Жителі мають свої свята, традиції, історію та ще багацько чого розказати. Проведіть декілька вечорів у салуні та всі плітки вже будуть у вас на слуху.★ Примітки: Ви можете взяти дві ролі. У нас немає ролі фермера в рольовій, щоб запобігти плутанини з сюжетом і ролями.★ Посилання: @stardew_rpua — інформаційний канал @naventea, @somniuum — адміни @stardew_rpua — тікток★ Світлина:
✦ Гештеґи: #рольовий_флуд #флуд #Сонік #Sonic #G⭕️ Опис:Раді привітати вас у флуді по грі "Sonic The Hedgehog"!Ми – відносно новий проєкт, який тільки починає писати свою історію. Наші учасники з нетерпінням чекають на нові лиця!На вас чекає:💃 Неймовірно дружня компанія! Ми без проблем допоможемо новачкам влитися в колектив, аби ви також могли гарно проводити час у флуді. 🥳Вільна атмосфера, без зайвої формальності але з зрозумілими правилами.💪 Відсутність вікового обмеження, що дозволяє спілкуватися по інтересам не залежно від віку.🤩 Також не можемо не згадати наш чарівний тік ток акаунт. І якщо у вас є цікава ідея та бажання — ви також можете посприяти просуванню флуду якимось гарним відео!Тут немає місця для токсичності, зате є місце для вас. Приєднуйся, поки флуд не став мегапопулярним, і можете пишатися тим що стали олдом!⭕️ Примітка: Якщо зацікавили, а ми точно зацікавили ;) тоді посилання на інфо канал можете знайти нижче, аби детальніше ознайомитися з флудом! ↓⭕️ Посилання: інфо-канал: @flooodsonicВласник: @lilibeerti
Пошук співрола Гештеґи: #шукаю_співрола #оріджинал #R #NC17#середньорядник #багаторядник#повсякденність #романтика #слешПобажання: Одна з моїх ідей:Жив був один старий пес(41 р), та є в того пса гарний маленька ділянка з фермою, та малий син(6 р). Син залишився без мами, адже вона не може більше його виховувати, та й той пес їй набрид та вона пішла від них до іншого. Пес же сам не засуджує її, та старається це також донести сину, але той що занадто малий для такого, але пес все одно дуже любить свого маленького сина, та старається дати йому все що зможе що б він не почувався недолюбленим, хоч йому іноді й не вистачає банально мами...Тут виникла проблема, син не дуже вспіває за своїм віком, він мало розмовляє в садочку, погано розуміє найпростіші задачі, та взагалі, наче, замкнутий для його грайливого віку. Тому пес пішов за допомогою на сайти логопедів. Там він знайшов доволі привабливу анкету кота(42 р), котрий пропонував свої послуги логопеда, та й стаж в нього був великий, майже 15 років працює з дітьми... Тому була тільки одна проблема: зустрітись та обговорити все що його цікавило... ***Паралельно, кіт, таємно від інших знімався на одному дуже цікавому сайті для дорослих, тільки без обличчя та голосу і в соло. Просто заради грошей, адже ціни зростають а зарплати ні. Але через свою любов до дітей він не може покинути свою роботу мрії... Пес же, дуже любить іноді відео такого характеру адже самотність все таки в ньому перемогла, тому частенько дивиться стріми кота в таємниці від сина, навіть не знаючи про те що за екраном знаходиться той самий кіт котрий допомагає його сину з складними завданнями...Примітка: Хотілось би знайти людину з якою можна буде відіграти романтику та повсякденку(може трішки цікавішу за нудну повсякденність), також люблю ролеплеїти сім'ї та/або самотніх батьків.Та також хотілось би знайти людину яка б була не проти ролеплеїти антропоморфних персонажів, хоча я особисто можу також й за людей ролеплеїти(але як на мене фурі трішки цікавіше, але це вже як захочете) В мене є пара ідей які ми могли б відролити! Але якщо у вас також є ідея, я буду радий її послухати. Бажано що б ви були або сереньорядником або багаторядником. (Мені, чесно, зручніше не в чаті а в окремій групі ролеплеїти, адже потім нічого не загубиться)Також не проти малювати всякі штучки з персонажами! Також буду радий познайомитись з вами особисто та поза ролеплеєм!Звертатися до: @CatmunCatw
Долина Стардью | Stardew Valley★ Гештеґи:#рольова_група #stardew_valley #долина_стардью #повсякденність #фентезі #середньорядники #багаторядники #r #nc17★ Сюжет: Містечко Пелікан розташоване в мальовничій Долині Стардью. Хоч населення й не перевищує якихось тридцять людей, та комусь може й сподобатись таке життя, коли кожен знає один одного. Неподалік розташовані ферма, ліс із трохи дивакуватим, але доброзичливим чаклуном, шахти з безліччю монстрів, яких тримає під контролем Гільдія шукачів пригод. Але містечку загрожує корпорація «ДжоджаМарт», що хоче навести лад, проте якою ціною? Зруйнувавши екологічний стан? Жителі мають свої свята, традиції, історію та ще багацько чого розказати. Проведіть декілька вечорів у салуні та всі плітки вже будуть у вас на слуху.★ Примітки: Ви можете взяти дві ролі. У нас немає ролі фермера в рольовій, щоб запобігти плутанини з сюжетом і ролями.★ Посилання: @stardew_rpua — інформаційний канал @naventea, @somniuum — адміни @stardew_rpua — тікток★ Світлина:
❥ Гештеги: #рольова_група #оріджинал #тойщобіжитьлабіринтом #останнізнас❥ Рейтинг: #NC17❥ Жанр: #пригоди #науковафантастика ❥ Сюжет оснований на всесвітах «останні з нас» та «той, що біжить лабіринтом», наші герої намагаються знайти вихід з лабіринту, який знаходиться на острові та створений організацією «цикади», що намагаються методом дослідження дітей знайти ліки від грибкової хвороби. Вона виникла внаслідок мутації спор через глобальний потоп. Наші персонажі мають оригінальні історії, тільки вам обирати, чим саме займатися: вирощувати овочі в теплицях у Джексоні або їздити на розвідку верхи, пройти через випробовування та заражених у лабіринті або ви хочете працювати на «цикад»?❥ Примітка: Не обмежуючи свою уяву одним фандомом, наша рольова має базу від двох всесвітів з абсолютно оригінальною ідеєю для персонажів та сюжету!)❥ Звертайтесь до наших адмінів, які завжди допоможуть зробити вибір: @leswqun ,@sm00thoperatorka, @paidann❥ Наш канал з більш детальною інформацією: https://t.me/themazeoflast
Гештеґи#шукаю_співрола#шерлок #шерлокВВС#NC17#детектив #філософія(?)#середньорядникОписВітаю!У мене сталась несподівана фіксація, тож тепер я шукаю когось, хто зміг би відіграти зі мною пейринг Джонлоки (я за Шерлока) у канонічному сеттинґу сучасної Британії або у якомусь альтернативному всесвіті чи оточенні. Щодо цього будемо розмовляти особисто.У грі я хочу побачити взаємодію персонажів, шлях до розуміння, повільний розвиток стосунків. Чи будуть інтимні сцени? Не певні. Чи будуть якісь "криваві" чи відверто огидні описи? Скоріше за все так.ДодатковоШукаю когось 16-25 років. Мені — 19.Наразі я схиляюся більше до середньорядника. Пишу в літературному стилі і живу у світі рольових приблизно 7 років. Частоту постів не можу сказати точно. Я доволі зайнята особистість і буду, як мінімум, до середини червня, тому все буде залежати від часу, сил і зацікавленості на даний момент. Попрошу мене не підганяти кожні півгодини. Це дратує.Онлайн я майже завжди, коли не сплю і не на очці, тому можу відповідати доволі швидко і наврят пропущу ваше повідомлення. До того ж, я люблю побалакати, покоментувати пости(не критикувати), надіслати щось, що стосується рольової і погигикати або поплакати над цим.Від вас очікуватиму залученості, як до обговорення, так і до самої рольової. Фізично і психологічно — я не можу потягнути увесь сюжет на своїй спині, тому хочу бачити взаємодію не тільки з моєї сторони.До кого звертатисьЯкщо зацікавились, то пишіть до @ZlaKastrulya (◕ᴗ◕✿)