Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - UaRP: Пошук рольових і співролів UA Рольова
Added 14 Jul 2024

UaRP: Пошук рольових і співролів UA Рольова

@poshuk_ukrroleplay
Number of subscribers: 2 235
Photos: 4,880
Videos: 175
Links: 2,500
Description:
✦ Спільнота україномовних рольовиків! ✦ Пошук співролів, рольових груп, адміністрації у рольови — ми з усім тобі допоможемо! ✦ Ознайомся із правилами у закріпці та написаши анкету. Долучайся! ;) ✦ Зарядити: https://t.me/boost/poshuk_ukrroleplay
Source

UaRP: Пошук рольових і співролів UA Рольова | Гештеґи: #особиста #шукаю_співрола#оріджинал #кіберпанк #науковафантас...

Гештеґи: #особиста #шукаю_співрола#оріджинал #кіберпанк #науковафантастика #слеш #nc21 #середньорядник ✧ Сюжет: Відео вбило радіозірку, після чого радіозірка вбила світ. Що ж. Сюжет починається з двох найкращих друзів, які мають велику славу в шоу-бізнесі завдяки своїм голосам, які знає ледь не кожен тарган. Вони працюють лише у парі, як ведучі відомого радіо, що транслюється по всьому сеттінгу рольової. І тим не менш, вони не страждають зірковою хворобою. Проходять важливі вибори, влада різко змінюється, після чого такі зміни приходять і у світ. Проте чомусь все перевертається з ніг на голову: радіо студію закривають, натомість зʼявляються екрани, на яких показують гарну різнобарвну картинку, молодих талановитих людей (разом з цим налаштовується і сам кіберпанк). Тепер наші герої нікому не потрібні. Перший, назвімо його персонажа А1, обурюється та починає палати від злості. Персонаж А2 бачить як нова ера погано вплинула на меншини та відправляється благодійність. А 1 же, втративши карʼєру, занурюється у політику, яка робить з нього мʼяко кажучи, не дуже гарну людину. Чи зможуть вони знову обʼєднатись? Чи зможе А2 нагадати А1 про них?Побажання:✧ Рольову я хочу щоб була 18+, детальний опис вбивств, інтиму і так далі. Пости можу відписувати раз в тиждень, півтора (якщо немає натхнення). - не мовчати, якщо є питання, ми разом все обговоримо та обдумаємо. - я не хочу тягнути сюжет одна, тож робити і свої додатки до нього. - не робити персонажа твінка, хочу бачити дорослого зрілого чоловіка, можливо навіть розлученого з дітьми. Також не такого, аби судячи з його біо його треба було лише жаліти. Що я хочу побачити від вашого персонажа це якийсь а-ля Віктор з Аркейну, тільки змінений. - спілкування поза рольовою: тупі меми, відео ect. Якщо ви до цього не дуже - не пишіть. Примітки: не пишіть також якщо у вас на аватарці секай. Сорі, але з людьми цього фандому в мене ніколи не складались взаємини.@maashiiroo