Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Попелюха | QA 👾
Added 14 Jul 2024

Попелюха | QA 👾

@popeliuha
Number of subscribers: 5 913
Photos: 114
Videos: 15
Links: 126
Description:
Натискай View in Telegram і приєднуйся! Спільнота Тестувальників з анонсами подій, новинами про курси, гайдами, мемами і спілкуванням Написати мені: @popeliuhaqa Ютюб: https://www.youtube.com/@Popeliuha

👥 Number of subscribers

5 913
Average/Day:: -1
Average/Week:: +9
Average/Month:: -16

👁️ Average views per message

3 323
Average/Day:: 3,000
Average/Week:: 3,067
ERR: 56.2%

📊 Messages per Day

0.1
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0.1

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 4,300 25-01-29 14:38
Я не знаю як інші, але я обожнюю канцелярію і записнички 😌 А ще дуже люблю щось матеріальне (щоб прям в руках потримати) від курсів, які проходжу. Та з ISTQB є невеличка проблема - щоразу треба щось шукати, докупити, роздрукувати самостійно. Тож я подумала, а чому б саме мені і не підготувати боксики з усім необхідним одразу 🙂 Тож від тепер кожен курс по ISTQB (і не тільки фондейшн), має все необхідне в комплекті. А саме: ⭐️ Роздрукований сілабус - допомогає краще запам'ятати, та зручно перечитувати перед іспитом ⭐️ Терміни з глоссарі - так-так, самому сходити і почитати всі терміни дуже корисно, але знаєте що? Так майже ніхто не робить 😄 Тепер це значно простіше! ⭐️ Трекер прогресу - це листочок, де можна відмічати, чи були ви на лекції, чи треба передивитись запис і тд. щоб візуалізувати що покрито, а що ще лишилось зробити. ⭐️ Вайтборд та маркери з губкою (різної товщини) - так як я співпрацюю з чудовим провайдером iSQI, то на іспиті писати на листочках заборонено, можна лише маркером на поверхні, що стирається повністю, то тепер вони також є у боксі. ⭐️ Правильна підставка під телефон - щоб було видно як сидите за столом, а не лише свій чубчик😄 ⭐️ Записничок в крапочку - можна робити нотатки по ходу курсу, чи залишити для робочих завдань 😊 І загалом - це все що потрібно. Жодних пошуків чи питань. Нічого купувати на перед не треба. До кінця січня ще діє стара ціна на березень, для ранніх пташок 🐦‍ А всі деталі можна знайти за посиланням - certifi-qa-te.com , або спитати @kitiket86 особисто 🙂 Learn Smart, not Hard 🌟
👁 3,600 25-01-23 13:02
Скріни в пості вищеЧасто прилітають питання про те як застосувати техніки на практиці, і про те як використати попарне, вот реальний комерційний приклад.Почала експлораторі на нову фічу. Накидала чек ліст. Бачу шо деякі перевірки буквально однакові, міняється тільки одне значення. Їх і заюзаю.Тепер покроково: 1-2 звідки починається оплата, з різних місць, кандидат на попарне3-4 негативні в попарне не берем5-7 це прекондішин від якого не напряму залежить основний флоу, тому не беру його в поперне бо буде + багато зайвих тестів. Замість цього напишу 3 окремих тести для них8-13 середина оплати, обираєм яку валюту запрошувати, прекрасний кандидат на попарне14-15 едж кейси, не супер багато їх тому краще 2 тести окремі для них і не вмішувати в основний флоу16-19 різні варіанти чим платити, ні на що більше не впливає і це кінець тесту тому якщо ти отримаєм там помилку, це ок. теж берем в попарнеЗгенерувала таблицю, там можна ще додати колонку різних платіжних методів, у мене тільки страйп тому поки чілюНа виході... получаєм 24 тести із 19 в чек лісті, бачим шо це бесполезна діч була складати це в попарне, краще юзати обичні е2е тести під кожний пункт і не напрягатись. Мораль: треба спочатку перевіряти гіпотезу, а потім починати писати текстик в телеграм, а не навпаки. Мораль 2: не завжди треба присобачувати техніки всюди. Іноді краще просто позітів і негатівНу і мораль 3, чому воно власне в цьому прикладі юзлес, думаю тому що ці 3 колонки не сильно взаємоповʼязані, і нема шо ліпити те що не ліпитьсяЗато було цікаво поумнічать😅П.С якщо бачите в чому конкретно мій провтик, пишіть в коменти, самій цікаво)
👁 3,900 25-01-12 12:38
❗️❗️❗️Перед тим, як кидати рекламу, хочу сказати що саме після цього курсу я перейшла на JS/TS працювати, і тепер його буде проходити мій чоловік. Тому це не пуста реклама, а щира рекомендація:)🚀 ЩЕ ОДИН КУРС з JS/TS та автоматизації тестування: старт 19 січня! 🚀 16 тижнів навчання, починаючи від самих азів і до CI/CD.👨‍💻 Для кого: - Для тих, хто вже щось автоматизує і не має системи, або хоче почати. - Для мануальників, які код в очі не бачили, але готові до змін.🛠️ Що буде на курсі: - Практика: дуже багато! - Матеріали: конспекти, відео, додаткові лінки. - Фідбек: щоденна перевірка завдань. - Підтримка: в чатах (майже 24/7 бо треба працювати, спати в ночі, і носити шапку 😊). - Q&A сесії: суботні лекції для розбору питань.📚 Програма: - Git та все що з ним повʼязано. - JavaScript + TypeScript. - Frameworks для автоматизації на JS. - Playwright: - Робота з елементами, - Fixture, - Network requests, - Зберігання стану, - Патерни та бест практики. - Репортінг та CI/CD.💡 Важливо: - Ми все будемо опановувати лише на практиці, здебільшого наближеної до реальної роботи автоматизатора. - Ми вчимо осмисленому навчанню: теорія → проста практика → фідбек → складна практика та комбінування попередніх тем → фідбек.🎯 Ціна: 19599 грн (можлива розбивка платежів).🎖️ Якщо ви ветеран — напишіть 🙏! ПРИДБАТИ / ЗАБРОНЮВАТИ МІСЦЕ ЗАДАТИ ПИТАННЯ
👁 3,000 25-01-10 11:07
🦄 Вже 3-тій рік поспіль моя улюблена тренерка Саша Ковальова у Certified Unicorns традиційно запускає безкоштовний ISTQB Foundation Level Marathon 2025!Що на Вас чекає?🔥 насичений тиждень інсайтів, задач, тестів і лайфхаків для вивчення ISTQB Foundation Level;🔥 багато практичних завдань, корисних матеріалів, прямий ефір та можливість виграти круті ISTQB-призи.P.S. там такі призи, що просто капець😍 я і сама не знаю, хотіла б я виграти перше чи друге місце! Призи можна побачити тут Кому буде цікаво? 🔹тим, хто не складав жодної ISTQB-сертифікації. Адже Ви зможете зазирнути за завісу цього процесу і зрозуміти, що і як там відбувається;🔹 тим, хто тільки придивляється до ISTQB. Certified Unicorns покажуть, чого можна очікувати від підготовки і на самому іспиті;🔹 тим, хто хоче здавати самостійно. Тренерка підкаже, куди дивитися у першу чергу, та яких помилок варто уникати;🔹 тим, хто вже майже готовий до іспиту і хочете дізнатися організаційні моменти про сам іспит в різних країнах та різні формати складання. Тренерка поділиться всіма деталями та секретами. P.S. А якщо Ви вже лід чи менеджер команди, відправляйте своїх Junior та Middle тестувальників на марафон, щоб зарядити їх мотивацією та натхненням до карʼєрного розвитку!💪🏼Я була і на марафоні і на курсі і здавала сертифікацію, тому з впевненістю можу Вам сказати - «Воно вам треба»! 😍👉 Доєднатись можна тут
👁 4,400 24-07-18 07:48
Не реклама а рекомендація друга 😉👋Привіт, інформація для тих хто хоче опанувати JavaScript для автоматизації тестів 👇🏻🔥 22.07 стартує 7ий потік Yet Another JS Course. В якому За 3 місяці ти зможеш засвоїти базу JavaScript та автоматизації.Що буде на курсі:Unit-1 Intro & environment set upUnit-2 Variables, Operators & ConditionsUnit-3 LoopsUnit-4 Functions and their scopeUnit-5 Work with strings and ArraysUnit-6 Object and ClassesUnit-7 Functions and callbacksUnit-8 Async programming - part 1Unit-9 Async programming - part 2Unit-10 Модулі та JS пакети + трошки АРІUnit-11 Фреймворки для автоматизації Web Unit-12 Створюємо фреймворк з автотестами для Web застосунку(будемо вчитись на wdio або Playwright)Якщо ти ще не знаєш про мене і чому я цьому вчу:Мене звати Артем12 років в сфері IT 4 роки менторюСтворив свій курс 2 роки тому і вже 100 людей закінчили навчання 😎🤘 і тепер автоматизують та поглиблюють здобуті знання.Я за те, щоб кожен отримав результат, тому практика і підтримка від мене та кураторів 100%😳 12 місць з 22 вже зайняті, тому поспішай. Стартуємо вже в наступний понеділок (22 липня).❗️Переходь за посилання та реєструйся поки діє знижка 20%. ❗️