Source
полівінілхлорид. | SHOUT – DEVOреліз: 9 жовтня 1984.жанр: #синтіпоп #ньювейв країна: 🇺🇸 с...
118 Views/Reach
2024-08-08 17:31
Message №1802
SHOUT – DEVOреліз: 9 жовтня 1984.жанр: #синтіпоп #ньювейв країна: 🇺🇸 сша.тривалість: 32 хвилини 48 секунд.міркування: ми продовжуємо відмивати нікому не потрібні синті-поп альбоми 84 року. гурт devo (який навіть у своїй назві дав зрозуміти, що це скорше комерційний жарт, аніж серйозний продукт) – є доволі впливовим та культовим для поп-сцени америки тих часів. їх дебютник легендарний, а пісня whip it, це приклад гарної попсової пісеньки.озвучую свій дойоб – які нахуй 2.5/10 що у своїй кар’єрі критиків ви зробили не так, що почали нападали на ньювейв... мені дійсно важко зрозуміти, чому, альбом який повність відповідає заданому жанру. в якому чутно синтезатор та як невміло соліст намагається курвить власний голос, має такий поганий рейтинг.оглянемо сторону опозиції, і їх ключові моменти:– альбом гірший за попередній (невиправдані очікування);– альбом попсовий і дратівливий (не знання музичної композиції);– альбом поставив хрест на кар’єрі (фінал драм історії).на мій (напів)професійний погляд та статус жанрофоба, альбом дійсно є поганим... і мої пізнання в музиці, дають мені це чітко зрозуміти, проте. в мене є питання, навіщо писати кілометрові скарги на медійно успішний альбом та пред’являти продюсерському проєкту, що це хуйня? ще дивним, для мене є те, що майже всі корст.критики які на форумах та своїх новасних газетах, критикували цей альбом – мають упереджене ставлення до попу та ньювейву. ситуація смішна, особливо за умов, що від виходу альбому, пройшло вже 40 років.все це дуже кумедно і по міленіальському, залишу і тут згадку про devo, щоб через 20 років, якийсь солідний (а може і не дуже) публіцист, знов закидав хуями нікому і так не потрібний синті-поп. да буде так.... 🎬 youtubemusic 🎧 spotify