🚽 Сагача злили з дніпровського водоканалу Не встиг ексдиректор сумського водоканалу Анатолій Сагач розкласти папки у новому кабінеті, як його водна кар’єра в Дніпрі завершилася 🧳 «Фахівця з багаторічним досвідом», якого з таким сумом проводжали із Сум 😭, попросили «злитися» з «Дніпроводоканалу»... 👣У соцмережах Сагача — штиль. Ні тобі переможних постів, ні подяк колективу. Бо коли за спиною кримінальний шлейф — бажання світитися немає 🫣 А от місцеві журналісти мовчати не стали і оприлюднили цікаву історію про 900 мільйонів, які мали стати водою для дніпрян, а стали готівкою для «своїх». У колі «своїх» — і сам Сагач 😎 Кажуть, КП «Дніпроводоканал» працювало як банкомат — тільки без комісії і з постійним доступом для наближених до ексрегіонала Юрія Бойка. Сюжет простий: фіктивні тендери, прокачаний бюджет і класика жанру — гроші йдуть, вода ні 🙅♂Крісло інше, а методи ті ж. Тепер головна інтрига: в якому наступному місті «вспливе» Сагач? 🏊♂ Бо, як показує практика, такі кадри не тонуть 😄
💰Скільки коштують депутатки легкої поведінки?Прайсу ніхто не бачив, але як працювати на дві партії одночасно — розповість Ірина Дяденко.Пані Ірина ще вчора гордо сиділа у фракції «Сила і честь», а сьогодні вже з валізами перебігла🏃♂️до іншої партії. Без розминки, без розтяжки зробила «квантовий стрибок» прямо у офіс Акпєрова. Перебігла так швидко, що навіть ідей не розгубила — бо їх, власне, і не було 😄 Тепер вона — штатний піарник Акпєрова і активно качає його «ідеї», відпрацьовуючи зарплату в «ЄС» двома нудними постами на тиждень.Але найцікавіше — з «Сили і честі» Дяденко так і не вийшла. Образилась, грюкнула дверима… і пішла наліво. Формально — вся в білому😇, фактично — з подвійною касою в кишені. Як їй вдається обійти імперативний мандат за зраду виборців і паралельну роботу на іншу партію — загадка. Можливо, дефіцит кадрів, можливо, дефіцит совісті 🙈 Але подвійна партійність — це вам не подвійний еспресо ☕️ Не так смачно, як Дяденко намагається подати в соцмережах 🍜Розуміємо, пані Ірино, — часи важкі, політринок нестабільний. Та статус політичної повії 🤗 — це не пил, що змив і пішов далі. Тим паче у Акпєрова вдома немає води... 😁 🚱
👄У партії «імпотентів» заговорили про вибориНардеп від ЄС Синютка у кулуарах назвав свою команду «імпотентами» 🫵, коли обласні осередки не змогли зібрати навіть 10% голосів за петицію про відставку Уряду.Зі слів самих партійців, у їхніх штабах іде активна підготовка до виборів ✈️. Петро Олексійович особисто включив фен і подув на осередки 👏 — щоб там з’явилися перші ознаки життя. На партконференції пообіцяв мир у 2026-му🍜, вибори через 100 днів і штаби — уже завтра. Назвав і неофіційне гасло передвиборчої програми: «якщо не працювати — то хоча б шуміти» 🦍Це ми вже добре бачимо на прикладі Акпєрова, який активно тренує навик політичного виживання: розповідає, наприклад, перед судовим засіданням, як сильно поважає НАБУ 👅 І, о диво, наступного дня суд закриває його корупційну справу. Збіг? Кому як, але пахне так, ніби хтось зробив дуже низький присід. Хоча рано радіти: рішення ще не набрало чинності і його можуть оскаржити. Як би не було, трохи сумуватимемо за історіями Акпєрова, бо так ніхто і не зрозумів, з ким живе депутат, де миється, чому їздить закордон з колишньою і як міг забути номер батальйону, в якому служив…🤔 Але треба віддати належне — не зупиняється і вже ввімкнув режим «працюю» 🐐: підтягує підтяжки, розгладжує футболку «Я із ЗСУ» і знімає відоси, бо партії потрібен місцевий герой — поки що вічний турист, ухилянт і учасник корупційних справ 😏Одним словом — цирк почався. Ласкаво просимо на виборчий сезон 2026 💤