Source
Балансир | Ну і, звісно ж, законопроєкт про передачу повноважень НАБУ та САП Офіс...
77 Views/Reach
2025-07-22 21:18
Message №5537
Ну і, звісно ж, законопроєкт про передачу повноважень НАБУ та САП Офісу Генпрокурора настільки "прогресивний", що його автором є нардеп від "Слуги Народу" Павлюк, який три роки поспіль ставав "переможцем лотерей" на суму майже 1 млн грн.Ну і крім "Слуг" закон підтримали політична хвойда Тимошенко, ой, перепрошую, відома антикорупціонерка, і колишні нардепи ОПЗЖ, також відомі своєю "проукраїнською позицією і рішучою готовністю боротись із корупцією"Але, у сьогоднішній історії мій допис присвячений не підтримці НАБУ та САП, у них вистачає і своїх гріхів. Але все ж це, яка-не-яка опозиція Єрмаку і Зеленському.А дані дії влади лише закріплюють диктатуру всередині держави.Тим більше НАБУ і САП підтримували саме демократи, а Трамп дав Зеленському зелене світло.Радий, що суспільство не прожувало це (хоча, насправді думав, що навіть ніяких протестів не буде).Що буде далі? Зеленський може заветувати закон під тиском людей, головне не припиняти мітинги, інакше зараз розпочнуться репресії по відношенню до організаторів (а привід знайти легко, "агент Кремля" - автоматично)Не виключаю і силових протистоянь.В будь-якому випадку, що би не сталось, вина лежить на Зеленському, Єрмаку та їх шоблі.Не можна ігнорувати реальні проблеми і розповідати, як новопризначена прем'єр-міністерка Свириденко: "проблеми з корупцією в Україні перебільшені".P.S. Це ніяк не виправдовує російську агресію, путін мразота і гнида. Для будь-якої адекватної людини це аксіома.Але це не означає, що можна нескінченно використовувати цю ситуацію у своїх цілях: покривати друзів-корупціонерів, саджати у в'язницю політичних опонентів, монополізувати ЗМІ.Рано чи пізно за все доведеться відповідати.