Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦політичнийтреш
Added 14 Jul 2024

🇺🇦політичнийтреш

@political_trash
Number of subscribers: 4 978
Photos: 7,940
Videos: 714
Links: 2,890
Description:
Це канал для суб'єктивних оцінок комунікаційних і політтехнологічних фейлів львівських (і не тільки) політиків (або тих, хто себе так називає)
Source

🇺🇦політичнийтреш | Ми вже неодноразово писали, що ось це восьме скликання Львівської обла...

Telegram community logo - 🇺🇦політичнийтреш 🇺🇦політичнийтреш @political_trash
1 920 Views/Reach 2026-01-28 19:34 Message №10624
Ми вже неодноразово писали, що ось це восьме скликання Львівської обласної ради є найбільш недолугим, бехребетним і беззубим. Але навіть воно колись увійде в історію, бо це скликання є рекордсменом із кількості квадратних метрів комунального майна, які були вилучені із спільної власності громад області. Більше того, за ці квадратні метри комунального майна обласний бюджет не отримав жодної гривні. Жодної!!! За це ми можемо подякувати кільком депутатам обласної ради, які пишаються своїм членством в постійній комісії з питань комунального майна під керівництвом голосистого Ростислава Добоша. Саме Добош був мотором процесу із відчуження кінотеатру "Львів" у Стрийському парку і передачу його у приватні руки за безцінь. Саме ця комісія під головуванням Добоша своєю мовчанкою "освятила" процес передачі величезного майнового комплексу Львівської обласної клінічної лікарні із комунальної власності у державну. Тепер, коли "жирне" комунальне майно майже закінчилось, ця групка депутатів вирішила, що настав час вимагати від міста Львова віддати у власність області колишній дитячий садок разом з його прилеглою територією нібито для розширення Клінічного центру дитячої медицини на вул. Дністерській, 25. Більше того, ці комерси вже навіть встигли покласти око на приміщення "Укрпошти" на вул. Словацького, 1. Вони уже скерували якесь там звернення до Фонду держмайна і Укрпошти з пропозицією передати їм у власність це "жирне" центрове приміщення, бо воно більше не використовується "Укрпоштою" за цільовим призначенням. Непогані такі апетити у наших нікомунепотрібних обласних обранців, нє?