Source
🇺🇦політичнийтреш | В Києві в готелі Hyatt Regency пройшла сходка корупціонерів-лобістів. ...
1 750 Views/Reach
2025-11-09 15:38
Message №10119
В Києві в готелі Hyatt Regency пройшла сходка корупціонерів-лобістів. Захід організував одіозний адвокат Олексій Шевчук, який відомий захистом таких одіозних осіб як Гена Корбан, Ілля Кива, Борислав Розенблат та одного з організаторів вбивства Каті Гандзюк – Владислава Мангера. Ще він балотувався до Київради від партії «УДАР Віталія Кличка» та тривалий час був радником мера Києва Віталія Кличка. А нещодавно розслідування NGL.media показало, що більшість дозволів на виїзд від Львівської ОВА отримали фіктивні ГО, пов’язані з київським адвокатом Олексієм Шевчуком (Barristers). Через створені ним «волонтерські» організації закордон втекли понад 1,5 тис. чоловіків, більшість з яких не повернулися. Шевчук особисто супроводжував ухилянтів через кордон, але, попри кримінальні провадження він досі уникає відповідальності. Цей захід вони офіційно назвали «Вища школа лобізму», серед учасників були такі одіозні діячі як нардепи Микола Тищенко (обраний від «Слуги народу»), Сергій Власенко (Батьківщина), Леся Забуранна (Слуга народу), Валентин Наливайченко (Батьківщина), Оксана Дмитрієва (Слуга народу), Георгій Мазурашу (Слуга народу), олігарх Сергій Тарута (Батьківщина).Там на цій тусовці клейма немає де ставити, у кожного за плечима не одна корупційна схема зі збитками державі, але замість тюремного увʼязнення, вони відпочивають в одному з найдорожчих готелів Києва і це все «не помічають» правоохоронні органи. Окремо пречудово почуває себе кум Єрмака – нардеп Коля Тищенко, це попри те, що він обвинувачується у здійсненні злочину проти прав людини, а саме незаконному позбавленні волі колишнього військового (ч. 2 ст. 146 Кримінального кодексу України). Як бачимо, за це діяння у нас можна спокійно тусуватися в Хаяті…