Source
🇺🇦політичнийтреш | САП просить конфіскувати Audi Q7, якою користується мер СамбораСАП з...
1 900 Views/Reach
2025-03-05 18:06
Message №8697
САП просить конфіскувати Audi Q7, якою користується мер СамбораСАП звернулась до Вищого антикорупційного суду з позовом про визнання необґрунтованим активу, а саме автомобіля Audi Q7 2023 року випуску, вартістю 4,2 млн грн, яким користується мер міста Самбір Львівської області Юрій Гамар. На підставі зібраних НАБУ і САП матеріалів вдалось встановити, що у 2023 році донька мера Тетяна Москвяк набула у власність автомобіль. При цьому є докази, що цим автомобілем після придбання користувався виключно міський голова. Крім того, він міг прямо чи опосередковано вчиняти дії, тотожні за змістом здійсненню права розпорядження згаданим майном. На думку слідства, це підтверджує, що оформлення покупки на доньку посадовця стало маневром для приховання реального власника автомобіля. Задля уникнення конфіскації авто особи здійснили ще одну процедуру купівлі-продажу, у результаті якої право власності начебто передали третій особі. Проте фактично автівкою продовжував користуватися Гамар. Проведений аналіз майнового стану та видатків посадовця, членів його сім'ї та третьої особи підтвердив неможливість придбання цього активу за рахунок законних доходів. Зважаючи на виявлене, прокурор звернувся до суду з позовом про стягнення з мера міста вказаного активу, законність набуття якого викликає обґрунтований сумнів. Додамо, що 25 лютого колегія суддів у складі Олійник, Саландяк та Широкої вже наклали арешт на вказаний автомобіль.Це черговий позов, поданий завдяки механізму цивільної конфіскації. Приємно, що ми з партнерами розробили цей інструмент, який доказує свою ефективність.Підписатись