Source
ПОЛЕССКИЙ | Історичний знімок. Літак кацапських, радянських ВПС після ситуації на ...
2 230 Views/Reach
2025-12-03 22:24
Message №3779
Історичний знімок. Літак кацапських, радянських ВПС після ситуації на ЧАЕС засіває "йодистими хмарами" над Білорусією для недопущення радіоактивних хмар до москви, а для випадання їх над братським народом.Якщо коротко - це певний ізотоп йоду І-135 (розпадається на Хе-135), який служить в ядерних реакціях для захвату нейтронів, тобто для "глушіння" реакції. В даному випадку цим "заглушили" хмари над Білорусією (а не над москвою, куда йшли хмари), там випали дощі ну звісно ж не дуже приємні, якщо не сказати більше. А так росіяне з білорусами братья навєк, ага. Є друзі з Білорусі? Покажіть.У квітні 1990 року в британському журналі New Scientist вийшла стаття журналістки Віри Річ про український протест проти приховування Радянським Союзом масштабів чорнобильської трагедії. Серед іншого, вона згадала «поширену думку», що глава Держкомітету СРСР по гiдрометеорологiї i контролю природного середовища Юрій Ізраель наказав осадити радіоактивні «чорнобильські» хмари над Білоруссю, «коли була вирогідність на Москву"