Source
Головна лікарня Полтавщини | ГОЛОВНА ЛІКАРНЯ ПОЛТАВЩИНИ ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З РЯТУВА...
195 Views/Reach
2026-04-28 14:36
Message №1720
ГОЛОВНА ЛІКАРНЯ ПОЛТАВЩИНИ ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З РЯТУВАЛЬНИКАМИМіж КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради» в особі головного лікаря Григорія ОКСАКА та Головним управлінням ДСНС України у Полтавській області в особі т.в.о. начальника Володимира ГРИШАНІНА підписано Меморандум про співпрацю. Відповідно до підписаного документа, сторони об’єднують зусилля у сфері медичного забезпечення та цивільного захисту.«Сьогодні, коли навантаження на систему охорони здоров’я та службу порятунку є надвисоким, наша взаємодія стає критично важливою. Здоров’я тих, хто щодня рятує життя інших, — наш пріоритет. У межах Меморандуму ми забезпечуємо рятувальникам доступ до кращих діагностичних та консультативних ресурсів нашої лікарні. Водночас ми щиро вдячні фахівцям ДСНС, які допомагають нашому персоналу вдосконалювати навички дій у надзвичайних ситуаціях. Безпека та здоров’я людей — це наша спільна мета. Разом ми сильніші!» — наголосив головний лікар Григорій ОКСАК.Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головне управління ДСНС України у Полтавській області Володимир ГРИШАНІН зазначив, що офіційне закріплення партнерства дозволить діяти більш оперативно та системно: «Турбота про стан нашого особового складу є запорукою успішного виконання службових завдань. А експертність лікарів обласної лікарні – найвищий в регіоні рівень фаховості. Спільні навчально-практичні заходи та медична підтримка — це інвестиція у нашу спільну стійкість».Працюємо разом заради безпеки та здоров'я! 🇺🇦Facebook 🔵 Instagram