Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Християнські вірші
Added 14 Jul 2024

Християнські вірші

@poemss_christian
Number of subscribers: 3 995
Photos: 250
Videos: 20
Links: 2
Description:
You can view and join @poemss_christian right away.
Source

Християнські вірші | muzyka_virshi А я було , зневірилися... тихо й просто ...Я раптом пере...

Telegram community logo - Християнські вірші Християнські вірші @poemss_christian
5 440 Views/Reach 2025-07-26 04:17 Message №1871
@muzyka_virshi А я було , зневірилися... тихо й просто ...Я раптом перестала Богу довірятьВ моїй душі ставало темно й пустоІ я відчула, що втрачаю Благодать ...Ні, я не впала, навіть не спіткнулась .Я несла хрест до вічної мети ...Але дитяча Віра в серці похитнулась,Чим далі йшла, тим важче було йти ... Гірка зневіра так прокралася неждано,І в серці своє місце зайняла ...Я вірила у хрест, спасіння мені дане ,Я вірила у Бога, але Віри не йняла...Звідкіль цей гіркий корінь в мені взявся ?А просто з незначних дрібниць ...Коли мій плач гіркий у Небо знявся ,Коли я перед Богом впала ниць ...Він промовчав у ту хвилину ...Мій Бог мені не відповів !Тяжке мовчання, не одну годину," Довірся Богу !"- Дух мені велів.І так не раз, не два, бувало часто,Що я молюся, А мій Бог - мовчить.І раптом Віри обірвалося намисто,І на вустах Молитва не бринить.Я перестала Господа благати,Я перестала щось Його просить ...Зневіра закувала серце в грати," Кому молитися, твій Бог мовчить !"" Ти не достойна, Бог тебе не чує !"... і раптом я побачила Христа,Як Він дорогою страждають крокує,Як Він висить не дереві хреста .Я раптом стала свідком Його муки,Його Молитви в Гефсиманії, в саду ...Як Він до Неба зводив Свої руки," Нехай мине ця чаша , Ні піду !"Невже Господь Христа не чує ?Невже Його Молитва - звук пустий ?Він на Голгофі, смерть уже чатує," О ,непокинь Мене , Отець благий ,О, не покинь !"- та Небо потемніло ...Господь залишив Сина на хресті.А серце боляче стискалось і щеміло,Невже Ти не почув Слова Святі ?! "Ні, Я почув ! Та важко було чути...Й кидати Сина в страшний смертний час ...Я можу відповідь не дать, та не забути ,Я завжди діти пам'ятаю вас !Буває й так, що треба промовчати ,Щоб Віра стала золотим литтям .Коли ти від зневіри будеш знемагати ,Я буду поруч, лиш вір Мені дитя !" ...А я було , зневірилися, Боже,-Пробач зневіру і прости за все ...І серце іншого промовити не може -" Я ВІРЮ БОГУ ! ВІРЮ НАД УСЕ!"@poemss_christian