Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Підвал ліцею
Added 06 Dec 2025

Підвал ліцею

@podvaL_999
Number of subscribers: 374
Photos: 335
Videos: 86
Links: 26
Description:
Вітаємо вас в підвалі Одеського ліцея номер 9, ласкаво просимо!😈 Зробимо Підвал великим знову💪🫡 Адміни канала - чубака, дарт вейдер, С.О.Л Бот предложка - @Pidval_9bot

👥 Number of subscribers

374
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: -3

📊 Messages per Day

0.1
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0.1

Logo change history

Name change history

Підвал ліцею 2026-02-15
Підвал ліцею☃️ 2025-12-25

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 574 26-02-24 20:56
24.02.2022-...4 роки тому, російська федерація розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, тим самим розгортаючи новий, бурхливий та найактивніший етап 12-річної (!) війни. Те, що наші життя змінилися, це всі розуміють. Той самий день, ті самі 4 ранку, це точка неповернення. Ніколи не буде, так як було, ніколи. Пройшло дуже багато часу з того моменту. Ті, хто ще тоді були 7-класниками, вже майже абітурієнти, хтось тільки йшов тоді у перший клас. Але ми звикли до війни, кожен сам собі вирішить, добре це чи ні. В Україну не вірили, вважали, що ми просто частина росії, яка не має своєї історії. І дуже приємно зараз бачити, що історія України досліджується (але перед нмт все вивчити буває складно🫠), і все більше стає зрозуміло, наскільки наша нація крута. Нажаль, багато людей цього не розуміють, асоціюючи себе з іншими народами, будучи українцями та нехтуючи своєю ідентичністю. Кажучи про ліцей, багато змін сталося. Ви їх самі помічаєте, це звільнення легендарних вчителів (вже в цьому році не менш легендарної бібліотекарки), це нові обличчя, і так далі. За 4 роки школа стала абсолютно іншою. Тихо заздримо наступним поколінням ліцеїстів, бо новий спортзал топчік, вам сподобається. Сподіваємося, що чутки про повернення класів фізики, біології, хімії і тд є правдивими, і школярики будуть на практиці вчити ці насправді непогані предмети. Але то вже майбутнє. Кажучи про зараз, шкільна культура потихеньку занепадає, і війна також є однією з причин. Сподіваємось, що те бажання ходити до школи, яке у нас, старшаків, було раніше, з'явиться і у менших школярів. Дуже прикро, що наша школа вирішила сьогодні не проводити ніяких заходів зприводу річниці війни, але можливо помиляємося. Щиро дякуємо усім, хто працює заради перемоги. Кожен має робити свій внесок в наше майбутнє. Насамперед наше покоління. Прикро, що стільки молодих людей виїзджають за кордон, та втрачають ті можливості, які з'являться та вже є в Україні.Споконвік країни розвивалися завдяки молоді. Молодь починала революції, молодь відстоювала людські права. Зараз цією молоддю є ми. Ми не маємо права втратити нашу землю, яку наш народ виборював тисячоліттями, і тільки ми зможемо її втримати, якщо візьмемо за мету стати цією майбутньою елітою України. Тих, хто зараз за кордоном навчається у вишах, чекаємо вдома, щоб ваші знання розвивали Україну. Тим, хто вирішив залишитись будувати своє життя тут, дякуємо та бажаємо стати фундаментом нової, сучасної, та гідної України. Україна - це земля можливостей та свободи, а ніяк не рабства.Слава Україні!🇺🇦