Source
Є клієнти | Чому ти не ростеш у доході? Бо не фіксуєшся на новому рівні!Більшість ...
1 920 Views/Reach
2025-07-21 15:43
Message №374
📌 Чому ти не ростеш у доході? Бо не фіксуєшся на новому рівні!Більшість діджитал експертів роблять одну і ту ж помилку: проривний місяць на 2000$, кайф… а потім знову просідання.Проблема не в ринку і не в клієнтах. Проблема в тому, що твій мозок сприймає цю суму як випадковість.
⚡️ Мозок не запам’ятовує разові успіхи. Він будує «фінансову базу» на тому, що ти стабільно повторюєш.
Один місяць на 2000$ - це просто стрибок.Три місяці поспіль на 2000$ - це нова норма.Після цього ти не зможеш повернутись назад. Бо нейронні зв'язки вже змінили твою внутрішню фінансову «планку». Працювати за менше буде відчуватись як падіння.Що з цим робити?✅ Після прориву не розслабляйся.✅ Твоя мета - зафіксуватись на новій сумі мінімум на 2-3 місяці.✅ Кожен новий клієнт - не про ривок, а про закріплення нового стандарту.Через кілька місяців відчуваєш, як твій мозок не дає впасти нижче. Бо новий рівень стане твоєю нормою.❓ Питання до вас: яку суму хочете зробити своєю новою фінансовою нормою в найближчі 90 днів?