Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Плітки УкрАрт ком'юніті💌
Added 14 Jul 2024

Плітки УкрАрт ком'юніті💌

@plitku_ua_art
Number of subscribers: 2 722
Photos: 11,100
Videos: 212
Links: 4,350
Description:
Власниця: @silly_mixi Це місце для ваших пліточок 🎀 Перед написанням анонімки просимо вас прочитати правила: https://t.me/plitku_ua_art/21000 🖇️🖇️🖇️ Бот для анонімок: @anons_plitki_bot Авторка ави: @margothicsart

👥 Number of subscribers

2 722
Average/Day:: +2
Average/Week:: +23
Average/Month:: +79

👁️ Average views per message

581
Average/Day:: 437
Average/Week:: 536
ERR: 21.34%

📊 Messages per Day

3.4
Last day: 3
Week average: 3.1
Average per day: 3.4

Logo change history

Name change history

Плітки УкрАрт ком'юніті💌 2026-04-28
Сейв посилання 2026-04-03
. 2026-03-26
👻Плітки УкрАрт ком'юніті💌 2025-10-31
DTIYS • Плітки УкрАрт ком'юніті💌 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

🦴: Ловіть посилання на магму! Будьте обережні, на ній може бути присутній 16+ контент https://magma.com/invite/S0ND0G66(заходьте на сервер, а потім в полотна - обираєте будь-яке)— Магма триватиме з 15:00 до 00:00. Тоді і будуть опубліковані результати.— Якщо ви маєте проблеми з магмою (не можете зайти, вона погано працює) спробуйте пошукати вашу проблему у цьому телеграфі. Якщо ви не знайшли рішення, напишіть у коментарі— Адблокер, аби прибрати рекламу з магми для хрому та для фаєрфоксу — Якщо знову будуть непрохані гості повідомьте в пп головної адмінки ( @silly_mixi ), або скріньте і кидайте в чат, відмічаючи її. Ми постараємось забанити якнайшвидше🫶Правила магми:1. Заборонено малювати символи нацизму / комунізму / росії2. Заборонено псувати малюнки інших людей. 3. Заборонено малювати малюнки 18+ будь то розчленування, чи зображення сексу.4. Використовуйте простір на полотні з розумом - старайтесь не робити мазки без сенсу, або використовувати полотно для розпалення конфліктів.5. Не створюйте нове полотно, якщо на старому ще є місце.Додатково: Я можу не допустити вас до магми по причині1) Ви маєте проросійську позицію (сюди входить використання російської мови). 2) Ви несете загрозу учасникам магми / підписникам пліток (масштабно погрожуєте, або проявляєте агресивну поведінку в їх бік, змушуєте почуватись їх неприємно) Поводьтесь чемно і не змушуйте почуватись іншим учасникам не комфортно. Давайте залишимо магму творчим та приємним місцем відпочинку🫶(щиро вдячні Голосу за текст🤍)
🐮:(хочу сказати що я сама майже являюсь всім нижче перечисленим, я нікого не хотіла образити цією анонкою, будь ласка пробачте мене наперед, я нікого не хейчу цією анонкою, я не являюсь гомофобкою, я не являюсь ще якоюсь словофобкою, я не хочу образити ту чи іншу групу людей які будуть згадані в цій анонці, і взагалі всі персонажі тут вигадані а схожість із реальністю це лише випадковість, не бийте пліз)в мене є питання: чому найбільше неформальних??? незвичних??? людей перебуває саме в просторі малюванні? не в письмі(що як на мене дається набагато легше для репрезентації(я знаю що можливо хтось напише «малювання це найлегший вид творчості для репрезентації *вставте назву*», тому пишу це одразу)), не в музикальному(не кажу що там чи ще десь немає неформальних людей, але їх набагато менше в порівнянню із художнім простором), а саме в художньому просторі, от скільки я не бачила художників в тому ж твітері, тік тоці, інстаграмі, та навіть тут то це в більшості випадку не гетеро не цис людина із займенниками які не підходять(?) до її біологічної статі(не кажу що це погано якщо що) які мають незвичні захоплення на кшталт фандому по грі яку знають три людини та з незвичною зовнішності(не хочеться згадувати погане, але ж фраза «бос художки» не дарма була придумана), тому поясніть мені будь ласка чому так коїться(ЩЕ РАЗ НАПИШУ, я не хотіла когось образити цією анонкою, я не являюсь гомофобкою, я не кажу що все вище перечислене це погано і такі люди повинні вмерти в муках(не виривайте 14 вище слів з контексту будь ласка і не кажіть що я так взагалі то написала), я не кажу що всі повинні бути з однаковою зовнішністю яка повинна бути сірою й без декору, якщо я все таки когось чимось зачепила то напишіть це в нормальній формі, а не у вигляді побажанню смерті мені й моїм 10000 родичам в перемішку із доксом та побажанню вмерти від катувань, всі персонажі вище перечислені вигадані і всі схожість із реальністю випадкові, не бийте будь ласка)#тейк
🐃: я бачу що про це не говорять і напевно я ступаю на мінне поле, якщо що вибачте! я вважаю, що художники які постійно малюють своїх персонажів жоско сексуалізованими не мають права жалітись, що в іграх/фільмах/аніме інші автори сексуалізують своїх персонажів. я знаю, що напевно в голові у деяких украртівців є якась мегапрописана історія чому саме їхні персонажі виглядають сексуалізовано, але зазвичай лор ніхто не розкриває а просто малює арти. крім того, наскільки би добре історія не виглядала в вашій голові, вона все ще може попросту не витримати критики (так само як мільярдні корпорації, які роблячи ігри точно ненавмисно хуйово прописують сюжет, що їх звинувачують в безпідставній сексуалізації). і сюди же хочу додати, що аргумент "мої персонажі не сексуалізовані бо в них є надмірна вага/волосся на тілі/інклюзивність" НЕ працює. це те ж саме що сказати, що люди які входять в вашу вибірку не можуть бути сексуальними тільки тому що виглядають неконвенційно...короче от, ваші за проти і тп буде цікаво почути(додам що сюди не входить обурення щодо сексуалізації дітей)#тейк
☑️☑️☑️    ☑️☑️☑️☑️☑️☑️Тематичний Арт Баттл: Літо 💌 Cr: @theGorinichscave☑️Даний івент проводиться кожного сезону, тематикою якого є сама пора року або прийдешні свята.Художник, який бере участь в івенті малює арт спеціально для івенту. ☑️Тематика Цього разу тема - Літо.Намалюйте сонячні дні, теплі вечори, море, подорожі, фестивалі, відпочинок із друзями чи спокійні заходи сонця.Передайте у своїй роботі власне бачення літа: його естетику, настрій, емоції або спогади. ☑️Призи500 гривень, та переможець за бажанням може відмалювати обкладинку на наступний арт-баттл, в якому художник буде відмічений як автор обкладинки.☑️Умови☑️Дотриматись ПРАВИЛ☑️Зробити репост цього посту до свого каналу або, за відсутності каналу, трьом друзям + скріншот в коментарі.☑️Ви повинні бути підписані на нашу спільноту. ☑️До 20-го липня кожен має закінчити свою роботу та надіслати на акаунт: @populumaniya.☑️Ваша робота повинна бути повноцінкою по торс або ноги, за бажанням, в діджиталі та відповідати темі івенту.☑️Голосування буде проведено 21-го або 22-го липня.#інтерактив
🦴: Ловіть посилання на магму! Будьте обережні, на ній може бути присутній 16+ контент https://magma.com/invite/S0ND0G66(заходьте на сервер, а потім в полотна - обираєте будь-яке)— Магма триватиме з 15:00 до 00:00. Тоді і будуть опубліковані результати.— Якщо ви маєте проблеми з магмою (не можете зайти, вона погано працює) спробуйте пошукати вашу проблему у цьому телеграфі. Якщо ви не знайшли рішення, напишіть у коментарі— Адблокер, аби прибрати рекламу з магми для хрому та для фаєрфоксу — Якщо знову будуть непрохані гості повідомьте в пп головної адмінки ( @silly_mixi ), або скріньте і кидайте в чат, відмічаючи її. Ми постараємось забанити якнайшвидше🫶Правила магми:1. Заборонено малювати символи нацизму / комунізму / росії2. Заборонено псувати малюнки інших людей. 3. Заборонено малювати малюнки 18+ будь то розчленування, чи зображення сексу.4. Використовуйте простір на полотні з розумом - старайтесь не робити мазки без сенсу, або використовувати полотно для розпалення конфліктів.5. Не створюйте нове полотно, якщо на старому ще є місце.Додатково: Я можу не допустити вас до магми по причині1) Ви маєте проросійську позицію (сюди входить використання російської мови). 2) Ви несете загрозу учасникам магми / підписникам пліток (масштабно погрожуєте, або проявляєте агресивну поведінку в їх бік, змушуєте почуватись їх неприємно) Поводьтесь чемно і не змушуйте почуватись іншим учасникам не комфортно. Давайте залишимо магму творчим та приємним місцем відпочинку🫶(щиро вдячні Голосу за текст🤍)
🦴: Ловіть посилання на магму! Будьте обережні, на ній може бути присутній 16+ контент https://magma.com/invite/S0ND0G66(заходьте на сервер, а потім в полотна - обираєте будь-яке)— Магма триватиме з 15:00 до 00:00. Тоді і будуть опубліковані результати.— Якщо ви маєте проблеми з магмою (не можете зайти, вона погано працює) спробуйте пошукати вашу проблему у цьому телеграфі. Якщо ви не знайшли рішення, напишіть у коментарі— Адблокер, аби прибрати рекламу з магми для хрому та для фаєрфоксу — Якщо знову будуть непрохані гості повідомьте в пп головної адмінки ( @silly_mixi ), або скріньте і кидайте в чат, відмічаючи її. Ми постараємось забанити якнайшвидше🫶Правила магми:1. Заборонено малювати символи нацизму / комунізму / росії2. Заборонено псувати малюнки інших людей. 3. Заборонено малювати малюнки 18+ будь то розчленування, чи зображення сексу.4. Використовуйте простір на полотні з розумом - старайтесь не робити мазки без сенсу, або використовувати полотно для розпалення конфліктів.5. Не створюйте нове полотно, якщо на старому ще є місце.Додатково: Я можу не допустити вас до магми по причині1) Ви маєте проросійську позицію (сюди входить використання російської мови). 2) Ви несете загрозу учасникам магми / підписникам пліток (масштабно погрожуєте, або проявляєте агресивну поведінку в їх бік, змушуєте почуватись їх неприємно) Поводьтесь чемно і не змушуйте почуватись іншим учасникам не комфортно. Давайте залишимо магму творчим та приємним місцем відпочинку🫶(щиро вдячні Голосу за текст🤍)
🌪: Цей тейк може буть трохи спірним, але я вважаю що коли люди до прикладу роблять дтіус чи малюють адоптів/референси своїх персонажів, то вони повинні в першу чергу задумуватися про те, наскільки усе чисто і видно-силует, поза, фон; бо я зараз активно шукаю дтіуси помалювати і навітт і високоскілових худів я просто нічого не розумію. Так, усе дуже гарно, можуть бути гарні кольори, сама стилістика, але або композиція дивна, або усе просто зливається, або якось так дивно намальований малбнок що я навіть не розумію де рука, де обличчя? І я не думаю що я єдина така.. адже я і референси персонажів переглядала, намагалася силует вивести чи приблизну побудову робила, але я просто не бачу ле що😭 або фон такий самий за кольорами як і персонажі, і все це в одній стилістиці, а ще фон дуже деталізований і легко сплутати де деталь персонажа, а де фону. Або навпаки, що на передньому плані багато шуму , різних там детальок пелюсток, листочків, чи пташечки, чи просто якісь ефекти щоб типу додати depth? І це не працює?.. я не виню худів, вони усі неймовірно малюють, але мені здається якби вони більше задумувалися про ясність малюнку, аніж красу, то було б набагато легше. Більш прості картинки дуже приваблюють, і я не кажу про відвертий мінімалізм, а з більш простою концепцією і тому подібне. Також прошу зрозуміти що я не кажу що ми усі повинні спростити задумку, приьрати купу деталей і залишити лише персонажа в Т позі, зовсім ні. Насправді це доволі просто вирішити - надсилайте окремі файли з фоном, з персонажем, переднім планом, якщо композиція виглядає гарно, але всеодно щось не так. Спробуйте трохи розблюрити свій малюнок і подивіться, чи зрозуміло де персонаж, де фон, і подумайте що можна покращити? Або спитайте у знайомого, щоб він подивився зі сторони і вказав вам на те чи інше.Адже мені здається що якби про це переймалися б більше, то і участь брало б набагато більше людей. Бачити шум на екрані і не розуміти що саме є головним об'єктом- проблема, і далеко не кожен може наважитися запитати про це, кажу як людина з жоскою соціофобією.Будь ласка, люди які роблять дтіуси, звертайте на це увагу. Розумію що ви хочете створити щось чудове, і у вас виходить, але не забувайте звертати увагу на подібні дрібниці і думати про те, як ваш малюнок буде бачити людина, яка взагалі не знаю про задумку і не бачила навіть скетч. Так, трошки більше запари, але іншим приємно і зручно🤗#тейк
🪽: Це просто мої думки, на деякі ситуації в украрті, та те як я дивлюсь на них з більш дорослішої точки зору.Я згадали доволі стару ситуацію, яка наштовхнула мене на роздуми. Тож вона сталась десь 2-3 роки тому, коли одного художника (я не певні чи вони зараз активні в украрті чи ні) почали недолюблювати за те що вони пропонували бути м'ю, але при цьому вони взагалі з ними не взаємодіяли. І під час цієї дискусії піднялась тема того, що всі їх стилі мають same face syndrome. Всі почали підтримувати ідею що їх стиль, не був таким вже й хорошим, якщо вони вміли малювати лише одне лице.Я згадали про це лише недавно, коли помітили анонімки, де говорили щось на кшталт: "А чому ви постите своїх нікому не потрібних ос у люди, якщо не збираєтесь робити якийсь великий проєкт?"І я думаю що на першу і на другу ситуації можна запитати: "А чому не всеодно?" Типу чому раніше людей так харило те що деякі мають same face syndrome, та чому зараз постає питання, навіщо постити своїх ос.Я не скажу що є активними учасниками украрту, інколи взаємодію зі своїми улюбленими художниками, тому певне я не маю такого ж голосу що й активніша людина. Просто оточуючи себе комфортними митцями, я зрозуміли, що такі типи питання просто відпадають, адже ти просто починаєш слідкувати за тим, хто тобі подобається.Адже вас ніхто не змушує слідкувати за людиною, яка на кожному малюнку має те саме обличчя, ніхто не змушує читати лор чужих персонажів та сміятись над локальними жартами про тих же персонажів. Я не кажу, що питання: "А чому..." Не варто запитувати взагалі, просто я вважаю, що якщо питання стосується чогось суб'єктивного, то на нього одразу ж можна знайти відповідь самому. На цьому впринципі все, якщо маєте якісь думки я були б раді їх почути, та дякую якщо ви прочитали це до кінця :D.#тейк
Мої вітання, шановне панствоПрийшла показати повну підбірку референсів своїх основних персонажів, і звернутись до вас за порадоюДалебі, попри мою безмежну любов до цього сюжета і до старовинної України, я трохи комплексую що мене будуть хейтити за те, що події сюжету відбуваються в добу імперії, хай її згадок бути не має і там буде саме колоритна Україна, як в багатьох творах класиківНа моїй пам'яті, в основному в цьому часовому проміжку твори є здебільшого про сільську місцевість, а мені було цікаво зазирнути саме в місто, з усіма його плюсами, мінусами і т.д. Хоча, пару антимоскальських сцен я там планувала, але все одно маю переживання, які сильно уповільнюють розвиток цієї історії, тому не до кінця знаю, чи то я себе вкрай накручую, чи то дійсно щось з цим не так Наведу для справки і сам сюжет:Сюжет розгортається в 1890х роках, в Україні, точніше в Києві, де двоє братів-втікачів з Одеси опиняються в столиці, знаходячи поступово своє місце в підпільному закладі азартних ігор і своєрідного підпільного театру, що зветься "Шантеклер", в той же час як на поверхні, в притулку для тварин, з збіднілого власника постійно вибивають гроші, і сам він глибоко заліз в борги, а так як строки піджимають, не лишається нічого іншого, крім як йти за швидкими грішми в підпілля.Сюжет, попри свою динамічність, жанром комедія, сильних бійок, пристрасті чи інших дуже тригерних тем там не буде, а от пригоди, перше кохання і меми будуть, іноді злегка чорні, іноді лайтові. Можу ще зазначити, що для атмосфери підпілля там мають місце паління і алкоголь, ну і, само собою, азартні ігри, легкі сутички, тому, можливо, не всім сюжет підійде для прочитання. Буду дуже вдячна за ваші думки і поради, заздалегідь дякую🙃
🦴: Ловіть посилання на магму! Будьте обережні, на ній може бути присутній 16+ контент https://magma.com/invite/S0ND0G66(заходьте на сервер, а потім в полотна - обираєте будь-яке)— Магма триватиме з 15:00 до 00:00. Тоді і будуть опубліковані результати.— Якщо ви маєте проблеми з магмою (не можете зайти, вона погано працює) спробуйте пошукати вашу проблему у цьому телеграфі. Якщо ви не знайшли рішення, напишіть у коментарі— Адблокер, аби прибрати рекламу з магми для хрому та для фаєрфоксу — Якщо знову будуть непрохані гості повідомьте в пп головної адмінки ( @silly_mixi ), або скріньте і кидайте в чат, відмічаючи її. Ми постараємось забанити якнайшвидше🫶Правила магми:1. Заборонено малювати символи нацизму / комунізму / росії2. Заборонено псувати малюнки інших людей. 3. Заборонено малювати малюнки 18+ будь то розчленування, чи зображення сексу.4. Використовуйте простір на полотні з розумом - старайтесь не робити мазки без сенсу, або використовувати полотно для розпалення конфліктів.5. Не створюйте нове полотно, якщо на старому ще є місце.Додатково: Я можу не допустити вас до магми по причині1) Ви маєте проросійську позицію (сюди входить використання російської мови). 2) Ви несете загрозу учасникам магми / підписникам пліток (масштабно погрожуєте, або проявляєте агресивну поведінку в їх бік, змушуєте почуватись їх неприємно) Поводьтесь чемно і не змушуйте почуватись іншим учасникам не комфортно. Давайте залишимо магму творчим та приємним місцем відпочинку🫶(щиро вдячні Голосу за текст🤍)