Source
Журнал «Пліткарка» | Розбираю маркетинг блогерів | Катя Борисенко | Банкіри теж роблять ЦЕ 🤣 — публічно тролять один одногоВчимося в Моноб...
3 500 Views/Reach
2024-09-04 10:25
Message №4907
Банкіри теж роблять ЦЕ 🤣 — публічно тролять один одногоВчимося в Монобанку, як поставити конкурента на місцеЗасновник Монобанку Олег Гороховський виявив, що Приватбанк купив рекламне місце в його ТГ-каналі — йдеться про коротеньку рекламу знизу, дивіться скрин.Для контексту: в телеграмі є 2 варіанти розміщення реклами. Або алгоритм підбере сам канали, потрібно лише завести бюджет, або — можна вибрати конкретний канал, де показувати рекламу. Коштує, на хвилиночку, від 20.000 євро 🤪Олег Гороховський одразу відреагував на ситуацію: нагадав, у скільки разів кешбек Моно більший за Приватівський. І пожартував, що краще б конкурент витрачав гроші на свій розвиток, а не на рекламу в його каналі. 👉 Беремо собі на замітку:— не став ховатися від інфоприводу, увійшов у комунікацію— підсвітив одну з ключових переваг для клієнтів (+ використав тригер вигоди)— говорив спокійно, з гумором — це зчитується як впевнена та доросла позиціяТобто, поки блогери та інші бренди ігнорують конкурентів і делікатні ситуації, Монобанк діє відкрито, чесно та з доречною часткою провокації. Нещодавно в Моно була ще одна історія, цього разу з ПУМБ. Помста від Моно вийшла класною і смішною — обклеїли банкомат ПУМБ своїми стікерами. А тепер запитання до вас. Як вважаєте, що більше вражає людей — ігнор конкурентів та подібних інфоприводів (заради солідності) чи ось така реакція? Choose your fighter: прикольні вияви та життєві реакції чи сухий рекламний текст від Привату (див. скрин)? Пишіть у коментарі)