Source
Журнал «Пліткарка» | Розбираю маркетинг блогерів | Катя Борисенко | WOW-маркетинг потрібен не завжди — розбір бренду Cher17 на День Святог...
2 200 Views/Reach
2025-02-21 13:51
Message №5115
WOW-маркетинг потрібен не завжди — розбір бренду Cher17 на День Святого Валентина WOW-маркетинг, мегакреатив, глибокі сенси — це круто. Чудово «вистрілює», привертає увагу, змушує говорити про вас. Але постійно так робити не вийде — занадто витратно по ресурсах, плюс, занадто розбалуєш аудиторію і завищиш собі планку) Для закриття бізнес-завдання часто можна зробити найпрогнозованішу, звичайну рекламу. Головне, щоб вона залишалася на достойному рівні: якісна та у стилістиці бренду. Так зробили Cher17 на День Святого Валентина. Дивіться самі, якщо пропустили.Підкреслю, я тут без хейту — реклама нормальна. Але після яскравої, креативної та тригерної «Тьолочки» або інших їх реклам виглядає бліднувато🙂 Щоб не бути голослівною, давайте перевіримо рекламу на креативність і розберемо по пунктах. ▫️Унікальний дизайн? Ні. Ми все це бачили у Rhode (і ще десятків брендів), давно заїжджено. ▫️Унікальна колаба? Ні. Найбільш базове поєднання. Блиск для губ + одяг — це такий самий стандарт, як взуття + одяг, сумка + одяг. ▫️Унікальний концепт? Ні. Діти, милі тварини, льодяники, об'єктивно красиві моделі (з «недоліків» тільки щербинка між зубами). Миле, банально естетичне і повне самозамилування відео. В принципі, так теж можна. Передбачуваність і звичність теж непогано працюють на аудиторію — людям комфортно бачити те, з чим вони стикалися вже тисячу разів. І емоція від відео правильна, з простим, але ефективним посилом: намажся нашим блиском — і теж будеш красунею у вайбі Pinterest. Якщо оцінювати ефективність реклами — з нею все гаразд. Напевно, показники нормальні. Тобто, колаборація виконала свою місію — всі обмінялися аудиторіями, споживачі куплять продукт. Блиск доступний за ціною, багатьом заходить сама тема ліміток (тригер ексклюзивності, пам’ятаємо ж?). Але ця реклама точно повз креаторів. Вони не підхоплять продукт, не будуть його просувати. Це не вибуховий TikTok Jelly Makeup) І креативу тут немає, щоб його розбирати. 👉 Висновок: можна робити просто добре (але не забувайте хоча б іноді робити wow — тоді збережете баланс). І, для натхнення одразу покажу цікавіші колаби: 🔺Dove x Crumbl: коли колаборація пахне смачно Випустили лімітку гелів для душу, скрабів, рідкого мила зі смаками полуничного торта, солодкого конфетті тощо. 🔺GUNIA і monobank Створили колекцію мисок для тварин. Ось хороший приклад неочікуваної колаби — де банк (фін. сектор), а де товари для домашніх улюбленців. Ще кілька прикладів — у коментарях до посту: https://t.me/plitkarka_magazine/5108 До речі, а тобі самому що ближче? Банальні, але звичні реклами чи провокативні, з wow-ефектом?👇