Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПІВНІЧ
Added 14 Jul 2024

ПІВНІЧ

@pivnic
Number of subscribers: 3 079
Photos: 20,700
Videos: 6,880
Links: 34,900
Description:
Команда OSINT аналітиків. Моніторимо військову активність. Надаємо тільки перевірену інформацію. 💡Наш ламповий чатик: https://t.me/chat_pivnic
Source

ПІВНІЧ | Щодо Президента та виборів.На цей момент, у ролі Президента України, я...

Telegram community logo - ПІВНІЧ ПІВНІЧ @pivnic
339 Views/Reach 2025-12-13 11:15 Message №133543
Щодо Президента та виборів.На цей момент, у ролі Президента України, я не бачу людини сильнішої за Зеленського. Це не агітація. Це моя особиста оцінка ситуації. Саме він, як би до нього не ставилися, здатен довести цю війну до максимально вигідного для України миру. Саме в цьому контексті інші… чесно, не витягнуть. А дехто здасть усе раніше, ніж ми встигнемо отямитись.Тепер про вибори.З якого дива ми маємо проводити вибори зараз? Бо цього хоче росія? Бо це повторює Трамп, слово в слово, російські наративи?Уся ця історія про «нелегітимність» і «недемократію» - це не турбота про Україну. Це чітка, зрозуміла вимога наших ворогів. І їхніх корисних повторювачів.Я щиро не уявляю, як це можна зробити технічно в найближчий перспективі.У нас сотні тисяч військових на нулі, на першій, другій, третій лініях. Вони мають голосувати.Мільйони людей за кордоном.Внутрішньо переміщені особи, які змінювали місце проживання не раз і не два.Хто, як і на якій підставі організує для них голосування, також велике питання.А тепер згадайте, де зазвичай були дільниці.Школи. Поліклініки. Лікарні.Подивіться на Сумщину, Харківщину, Донеччину, Запоріжжя, Херсонщину.Більшість шкіл там просто знищені російськими ударами. Де проводити вибори, точно не на пеньках як в рашці… Це був відпрацьований механізм. Його більше немає.А ще є Конституція, процедури, строки, підготовка. Це точно не питання одного чи двох місяців. І навіть не пів року.Ми фізично не можемо цього зробити.І головне - це розуміють усі. В Європі ніхто не вимагає від нас виборів зараз. Бо там ще здатні мислити реальністю.Усе це - чужа забаганка наших ворогів.Зовсім не наша. І виконувати її ми не зобов’язані.Тож… наше завдання зараз одне - вистояти. Не підлаштовуватись під чужі вимоги, а зберегти державу. А вибори будуть тоді, коли буде мир і умови, а не тоді, коли цього хоче трампопутлер.