Source
Південь інформ 🇺🇦 | Втеча двох поліцейських під час теракту в Києві — це видовище, від яко...
6 540 Views/Reach
2026-04-21 16:16
Message №7754
Втеча двох поліцейських під час теракту в Києві — це видовище, від якого нудить. Це сором, який неможливо виправдати жодними інструкціями. Але поки мережа кипить від люті, ми маємо пам'ятати: ці двоє «сцикунів» не мають права представляти собою всю поліцію України.У Херсоні окупанти щодня цілеспрямовано полюють на поліцейських, скидаючи на них дрони та обстрілюючи з артилерії. Чому? Тому що саме поліція там майже першою прилітає на допомогу після прильотів.Поки в Києві хтось втікав від небезпеки, у Херсоні хлопці та дівчата в таких самих одностроях витягують цивільних з-під завалів, проводять евакуацію під дронами й буквально стають живим щитом для містян. Вони знають, що вони — мішень, але не кидають свій пост.В лавах поліції служить величезна кількість адекватних і відважних людей. Тих, хто пройшов через окупацію, хто воює в штурмових бригадах, і тих, хто щодня ризикує життям у прифронтових зонах.Ті, хто злякався і втік, мають бути з ганьбою вигнані й покарані. Але не можна за їхніми спинами ховати подвиг тих, хто сьогодні в Херсоні, Харкові чи Запоріжжі щосекунди доводить що присяга — це не порожні слова.Не дозволяйте вчинку двох боягузів знецінити працю тисяч поліцейських. ✖️ Підписатися ✖️❗️Наш Чат ❗️