Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Пілюля Червонохрестівна
Added 06 Dec 2025

Пілюля Червонохрестівна

@pilyulino
Number of subscribers: 745
Photos: 825
Videos: 211
Links: 432
Description:
Відверто про війну. Щось про армію,медицину,побут ( короче тут буду скаржитись )
Source

Пілюля Червонохрестівна | Ні для кого це не було сюрпризом, і я про це писав.РФ погодилась на це...

Telegram community logo - Пілюля Червонохрестівна Пілюля Червонохрестівна @pilyulino
485 Views/Reach 2026-02-02 06:12 Message №2076
Ні для кого це не було сюрпризом, і я про це писав.РФ погодилась на це «енергетичне перемирʼя» виключно для одного, щоб, зібратись, перегрупуватись і підготувати нову хвилю ударів по території країни. Особлива подяка рижій мавпі (Трампу) який зробив з себе рєшалу для свого піару та сказав що це «good decision», наше керівництво на це погодились, але не розумію навіщо, бо і без цього обстріл був би, на один день наші перестали бити по Криму, Воронежу, Таганрогу, тим самим даючи русні передислокувати усі ОТРК та підвезти доволі нормальну кількість ракет «Іскандер-М/К». Якщо казати як є, то обстріл скоріш за все з 02 на 03.Буде стандартна палітра, від сотень літаючих дринчащих шматків гімна до «Калібрів», «Кинджалів», «Тушек» і всього того, що вони зазвичай дістають із закромів, коли хочуть зробити боляче цивільним.Ні для кого не буде відкриттям, якщо сказати прямо: знову цілитимуть по світлу, газу, воді, опаленню, по всьому тому, щоб зробити більшу частину областей не існуючою для життя на деякий час.Основний фокус хочуть зробити на Київ і область, плюс центр країни. Південь і схід вони, як і раніше, ковиряють цілодобово, там у них режим я б сказав «по дефолту».На вулиці мінуси будуть до -30°, енергетики намагаються лагодити те, що ще тримається, а ці вирішили дотиснути. Просто щоб добити.Клінічні. Цинічні. Підараси.✈️t.me/timofii_kucher