Source
ПІК. Прикарпатська інформаційна корпорація | В Івано-Франківській області минулого року жоден медик не отримав служ...
275 Views/Reach
2026-05-09 11:39
Message №32587
В Івано-Франківській області минулого року жоден медик не отримав службове житло за державною програмою підтримки лікарів у громадахПро це під час зустрічі з головами громад заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.За словами міністра, держава має окремий механізм фінансування службового житла для лікарів, які погоджуються працювати у громадах та сільській місцевості.
«Минулого року жоден медик не отримав службову квартиру в Івано-Франківській області, при тому, що ресурс на це в держави є. Порядок прописаний»
, — сказав Віктор Ляшко.
Ляшко наголосив, що громади повинні самостійно шукати лікарів та працювати над створенням умов для їхнього працевлаштування.
«Ми даємо субвенцію і гроші для закладу охорони здоров’я. Він купує житло, і житло стоїть на балансі закладу охорони здоров’я. Приватизувати цю квартиру може той медик, якщо він 10 років відпрацював у цьому закладі. Ми просимо керівників громад звернути увагу і на цю підтримку лікарів у сільській місцевості», — зазначив він.
Підписатися Повідомити новину