Коли керівництво забуває, для кого працює ‼️‼️‼️Одна з головних проблем нашої громади — керівники, які ухвалюють рішення не для людей, а для себе та членів своєї родини. Їх не цікавить ні колектив, ні пацієнти, ні розвиток медицини. Їх цікавить влада, статус і власна вигода.‼️ Яскравий приклад — рябченко юлія, керівниця первинної ланки медицини.Цю посаду вона отримала не через фаховість, а завдяки послузі відомому у нашій громаді корупціонеру борсуку.Нагадаю: депутатом це "непорозуміння" стало завдяки… лише за підтримки 7 голосів виборців‼️ Але це не завадило їй розсістися в кріслі керівниці, отримувати високу зарплатню, щомісячні премії, кататись на службовому авто з повним баком.А тепер питання: що зроблено для людей? Для колективу? Для медицини?⸻❗️Реальний стан справ: Нещодавно у медичному колективі відбулись збори через критичну ситуацію з зарплатами. Лікарі нашої громади отримують лише 18 000 грн. В той час рябченко не забуває преміювати себе щомісячними і щоквартальними преміями і доганяє свою заробітну плату до‼️- 66 500грнЦієї заробітньої плати їй замало, то отримала минулого року ще й соціальну допомогу в розмірі-20 000грнПри тому лікарів змушує працювати безкоштовно в їх неробочий час‼️➡️https://public.nazk.gov.ua/documents/0dacc26c-ed1b-44b8-8a51-2d243dc03df1___ Турбота про пацієнтів? Її просто немає! Найбільш обурливе для нас:👶 Кабінет, призначений для огляду маленьких дітей, рябченко… віддала своєму синові, який себе називає “масажистом”.Як стало нам відомо, кабінет майже завжди зачинений — бо довіри до його “професійності” у людей немає. А тим часом здорових діток оглядають у кабінетах разом з хворими дітками. Ніякої проблеми в цьому рябченко не бачить!🤯 Їй зручно, що її син має кабінет масажиста — і цього достатньо.Також рябченко не бачить жодної проблеми в тому, що після 20.00 в 40 000ній громаді немає куди звернутись за послугами первинної ланки‼️🆘️⸻І це ще не все…Юлії замало посади,впливу, зарплати, премій і соціальної допомоги. Вона оформила собі ще 0.25 ставки як “психолог”. Формально — для допомоги військовим та їх сім'ям‼️‼️‼️Але цікаво те, що ще кілька місяців тому на одному з засідань в с/р , вона просила “тривожну кнопку” — бо боїться військових з ПТСР 🤯 А ще раніше — ми всі бачили відео з сесії, як зверхньо рябченко спілкувалась з жінками військовослужбовців, які звертались до неї по допомогу, як до депутата.⸻ Питання:‼️ Хтось із вас користувався “психологічними” послугами рябченко? ‼️ Хтось був у її сина на “масажі”? ‼️ Ви відчули турботу? покращення? повагу?( справді хочеться знати чи це працює чи лише робить незручності для маленьких діток і викачує кошти з бюджету) те, що відбувається —більш схоже не на медицину, а на приватний бізнес сімейного типу за бюджетні гроші. І постає ще одне питання:‼️Значна частина лікарів, це люди передпенсійного віку та пенсійного віку.Коли вони підуть на пенсію, то чи приходитимуть молоді лікарі на таку заробітну плату?Рубанка Олександр , маєте відповіді чи зауваженя?⸻Час згадати: керівники мають працювати для людей, а не на себе‼️
📍 Що планували, а що насправді реалізують на кладовищі «Курган» у Великій Димерці🔸 8 вересня 2023 року мешканцям Великої Димерки представили проєкт «Алеї Слави» - меморіального простору, який планувалося облаштувати на території кладовища «Курган». Ідею винесли на громадське обговорення. Зазначалося, що орієнтовна вартість проєкту мала становити 1,5-2 млн грн, і жителі громади могли надсилати свої пропозиції та бачення до селищної ради.🔹 Однак вже в літку 2025 року комунальне підприємство «Великодимерське» провело тендер на виконання капітального ремонту кладовища «Курган» - без жодної згадки про Алею Слави, меморіал чи вшанування полеглих.▶️ Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-07-15-011316-a▶️ Вартість робіт - понад 4 мільйони гривень▶️ Терміни реалізації - 2025 рік▶️ Повна інформація: https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2025-07-15-011316-a📌 За технічною документацією йдеться про:- капремонт асфальтобетонного покриття;- влаштування пішохідних доріжок;- облаштування зони прощання;- загальний благоустрій території.❗️Про жодну Алею Слави, меморіальний комплекс або військове вшанування не йдеться.Усі роботи оформлено як «капітальний ремонт кладовища», без прив’язки до ідей, які виносились на обговорення громади у 2023 році.🔎 Виходить, публічне обговорення - було. Проєкт - інший. Бюджет - у два рази більший.Новини звідусіль
В ніч на 31 липня російські війська завдали масованого удару дронами та ракетами по Києву. Ворожа атака забрала життя 31 особи, зокрема загинули п'ятеро дітей. 179 людей отримали поранення, 25 досі знаходяться в лікарнях, троє з них - діти. У столиці та на Київщині в п’ятницю, 1 серпня, був оголошений День жалоби, в пам’ять жертв російської терористичної атаки 31 липня.Про це напередодні оголосили у КМДА та КОДА.У день жалоби у столиці та області мають бути приспущені державні прапори та заборонені будь-які розважальні заходи.🤬Але вчора, коли рятувальники діставали з-під завалів тіла загиблих, а лікарі боролись за життя поранених, у гей-клубі Києва організували вечірку. 🤯А у селі Русанів Київської області відбулися гучні святкування з піснями, які слухала вся вулиця Шевченка. Кажуть, це монах Іоан Бондарєв та диякон-староста Юрій Костира з наближеними парафіянами відзначали перший день Успенського посту. Посту, який за суворістю правил подібний до Великого посту: вірні утримуються від споживання м’ясних, рибних і молочних страв.«Постилися» цілий день так, що обурені сусіди та перехожі хотіли викликати поліцію. 😡Але пошкодували посадовця, який в робочий день обирає не совість і робоче місце в старостаті, а застілля з піснями. 😣Пошкодували настоятеля місцевого храму та нерозумних односельців, які мають таке уявлення про піст та такі моральні цінності.😓Поки під час війни посадовці та священнослужителі святкують у день жалоби, люди — втрачають довіру до влади та Церкви. ✍️📃 Відвідувачів та адміністрацію гей-клубу доставлено до відділку поліції, складено адміністративні протоколи за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) та ст. 185 КУпАП (злісна непокора законній вимозі поліцейського). Порушникам загрожує штраф або до 15 діб адмінарешту.За фактом вечірки у траурний день також розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України - хуліганство. 🤔 Але за правопорушення відповідати мають усі. Чи не так?Не тільки геї, а й під@р@си.Новини звідусіль
Куцаня-красавчик.Борсук-болєзний.Вітя - під шконкою.Усі питають одне:Якщо Вітя брав з бюджету - то хто ж йому давав?Має ж бути і інша сторона, яка ці гроші з народного бюджету виплатила Гришку.І відповідати мають мінімум двоє.Але поки народ гадає, Куценко зробив хід конем і ластами.Зарядив собі авансик на «відрядження» - і в дрифт через кордон.Так от, очевидно ж, що наш герой Куценко пішов на угоду зі слідством,і тепер замість лави підсудних - шезлонг десь в Анталії.Бо ж краще гріти пузце під пальмою,ніж потім у СІЗО гріти спину до батареї.Вітю - в каталажку, Куценка - в Туреччину.І тут раптом - Борсук.Мало того, що не з’являється до суду -так ще й отримує черговий офіційний «подарунок» від правоохоронців.Упаковка - як завжди: конверт, герб, стаття.Лише замість стрічки - нові повісити до суду.Весь трикутник: Борсук - Куценко - Гришкосхожий на старий анекдот:– Хто вкрав гроші?– Не знаю.– Хто витрусив з бюджету?– Не я.– Хто підписав?– Я нічого не пам’ятаю, я був на лікарняному.Іронія в тому, що дурні — це ми.Бо поки вони «відряджаються», «реабілітуються» і «відпочивають»,нас годують звітом про "успішну боротьбу з корупцією".А по факту — успішна боротьба за зручні місця в літаку.І якщо ви досі думаєте, що це трилер — ні. Це фарс.Бо злочинці не втікають – вони просто планово «виїжджають у справах».І кожен із них мріє: хай Вітя відсидить за всіх.Новини звідусіль
⚡️Адмінсправа голови Броварської райради Сергія Гришка за підозрою в корупції по протоколу НАЗК: ВЧЕТВЕРТЕ засідання суду не відбулося. Причини неявки підозрюваного інтригуючіСьогодні вже ВЧЕТВЕРТЕ не відбулося судове засідання в адміністративній справі голови Броварської райради Сергія Гришка через протокол НАЗК за підозрою його в корупції.Нагадаємо, активісти з Великої Димерки написали заяву в Управління стратегічних рослідувань (УСР) у Київській області Нацполіції України про вчинення Сергієм Гришком корупційного правопорушення. Зокрема в заяві зазначили про вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів під час голосування у січні 2024 р. на позачерговій 33-й сесії Броварської райради. Так, Сергій Гришко проголосував "за" 50% надбавки і премії голові Броварської райради. Тобто собі. Управління стратегічного розвитку направило отримані матеріали у НАЗК. Останні опрацювали заяву, перевірили інформацію та виявили факти адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, склали адмінпротокол і направили його для розгляду в Броварський міськрайонний суд.Справу веде суддя Олександр Скрипка.Сьогодні на чергове засідання прибула прокурорка Броварської окружної прокуратури Олеся Мольченко, яка підтримує публічне обвинувачення, а також вільні слухачі - активістки з Великої Димерки.А от підозрюваного в корупції Сергія Гришка, а також його адвоката Володимира Щиголя не було і причини своєї неявки вони не повідомили ні прокурору, ні суду, хоча дату засідання узгодили на попередньому судовому засіданні саме під зайнятість Щиголя. Проте у суд не надійшло жодних клопотань чи заяв про неможливість бути присутніми на засіданні. Попередні рази підозрюваний щораз знаходив нові "причини" та пояснення своєї відсутності. Цього разу в неофіційній розмові із захисником стало відомо, що пан Гришко "захворів", а сам Щиголь перебуває на заходах із обшуку. На якому саме - не повідомив. Проте як стало відомо журналістам із власних перевірених джерел, а згодом інформацію про підозру опублікував Генпрокурор Руслан Кравченко, обшуки відбуваються у його рідного брата Віктора Гришка - уповноваженої особи заготівельно- виробничого приватного підприємства "Регіон-2001". Зркрема, як йдеться в дописі Генпрокурора, "депутат Велиеодимерської селищної ради, який одночасно є керівником будівельної компанії, завищив обсяги виконаних робіт, щоб незаконно отримати фінансування з бюджету". Йому оголошено підозру за корупційними статтями - ч.3 ст. 191 і ч.2 ст.364 ККУ.Під час засідання Олеся Мольченко наголосила, що чергова неявка підозрюваного та його захисника в суд без поважної причини - це ухилення і спроба затягнути справу задля уникнення відповідальності.Відтак за клопотанням прокурорки перебіг строку розгляду судової справи зупинили та призначили нову дату засідання, яка узгоджена з адвокатом - 18 вересня о 16:30.Трибуна Бровари
⚠️ Фейки, брехня та інформаційна атака від корумпованої “еліти” Великодимерської громади: чому так багато дезінформації?У час, коли правда бореться за життя, важливо не стати жертвою обману. Щодня ми спостерігаємо цинічну інформаційну кампанію, що поширює:🔸 фейки🔸 маніпуляції🔸 відверту брехнюЇї джерело — особи, пов’язані з КОРУПЦІЄЮ, які намагаються дискредитувати тих, хто їх викриває.🛡 Хто ми?Ми — громадська антикорупційна команда. З 2023 року системно викриваємо масштабну корупцію у Великодимерській громаді.🔥 Що відбувається зараз:🚗 У березні 2025 року підпалено мій автомобіль❌ Підозрювані — Куценко Олександр, Ткаченко Олег, Гришко Віталій і Гришко Сергій — відмовилися проходити детектор брехні👥 Запущені фейкові сторінки та замовні “журналісти” (Мірончук, Маразм), які поширюють брехню без жодних доказів🤔 Чому?Бо правда їх лякає. Бо викриття стають публічними. Бо справедливість наближається.📌 Факти:✅ Один із фігурантів- Ткаченко- уже позбавлений мандата🔍 Інші — Борсук, Куценко, Гришко С., Гришко В. — фігурують у нових кримінальних справах📣 Заклик до громади:Аналізуйте факти. Не вірте фейкам, створеним тими, хто боїться відповідальності.💥 Корупція здає позиції.🌱 Правда проривається.💪 Ми не зупинимось.https://youtu.be/Vj0fAE5nLdc?si=OqJsa6E6hJvCyd9GАнтоніна Корнієнко
Генеральний прокурор поінформував про ситуацію на Львівщині. Незабаром очікуємо подібну звітність і по Київщині, зокрема — по Броварському району. З огляду на темпи роботи нинішнього Генерального прокурора, ймовірно, незабаром усі корупціонери отримають підозри. І це — щиро тішить.«Сьогодні – Львівщина.51 млн грн збитків. Підозри отримали 18 осіб: збагачення, зловживання службовим становищем, недбалість.Прокурори Львівської обласної та окружних прокуратур області спільно з іншими правоохоронними органами повідомили про підозру посадовцям органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, комунальних підприємств і керівникам компаній-підрядників. Дії цих осіб призвели до 51 млн грн збитків бюджету.– Заступник голови однієї з сільрад Львівщини – в умовах воєнного стану посадовець привласнив кошти під час закупівлі антидронових рушниць.– 4 посадовці ДП “Ліси України” – безпідставно видавали лісорубні квитки, через що знищено щонайменше 9 530 дерев і завдано значну шкоду бюджету.– В.о. керівника Франківської РДА, керівниця Галицької РДА Львова та директор компанії-підрядника – підрядник штучно завищив вартість аварійно-відновлювальних робіт житлових будинків після ракетного обстрілу на вул. Стрийській, а чиновники – погодили йому цю проектно-кошторисну документацію.– Державний інспектор митного поста «Яворів» Львівської митниці – організував незаконну схему ввезення товарів до України без сплати обов’язкових митних платежів.– Посадовиця органу соцзахисту Стрийської РДА та її чоловік-спільник – розтратили бюджетні кошти – гроші списували, як компенсації за фіктивними договорами за програмою «Муніципальна няня».– Інспектор управління капбудівництва Львівської ОВА – підписав акт виконаних робіт у навчальному закладі по роботах, які в дійсності не проводились.– Колишній директор комунального підприємства Самбора, директору компанії-підрядника, інженеру технагляду – здійснили “ремонт” трубопроводу. Але не в реальності, а лише на папері.– ФОП та директор товариства – привласнили бюджетні кошти, які виділялись на капремонт відділення дитячого медзакладу Львова.– Директор одного з ТОВ – використовував службові повноваження для особистого збагачення. Поставив у Рава-Руську лікарню вугілля, якість якого не відповідала умовам договору. Знов і знов – те саме. Змінюються тільки назви міст. Львів, Чернівці, Київ – всюди чиновники намагаються обікрасти та обманути громаду. Людей, на благо яких вони мали б працювати.Органи прокуратури продовжать системне викриття і притягнення до відповідальності всіх порушників.Покарання – невідворотне.Працюємо далі.Руслан Кравченко- Генеральний прокурор України
💬 Людина відчуває відповідальність за свої дії тільки тоді, коли відчуває страх. Тому наші політики витворяють такі чудеса, що вони не бояться, що вони не відповідальні ні перед ким… Це ми переживаєм за якісь правила, норми етики й поведінки. А є люди, які керують країною, яким те абсолютно по цимбалах.💬 Я дуже багато ізжу по країні. І настільки багато толкових, розумних, інтелігентних людей є в народі, а нами чомусь мають керувати хами, грабіжники, злодії, бандити. Чому воно так є? Напевно, що ми самі в тому винні.💬 Я би хотів сказати всім нашим політикам, що я іх просто зневажаю і хочу, щоби вони або їхні потомки обов’язково відчули на своїй шкірі то, що відчувають мами тих пацанів, які не вернулися додому. І просто щоб вони знали, що кров тих хлопців — то є на ваших руках.💬 Українці хворіють на відсутність власної гідності. Бо ми «терпили», думаємо, хамство само собою куди дінеться. Усі біди на нас сипляться від того, що ми терпимо і мовчимо, поки дуже не припече.Кузьма СкрябінIrene Koval’
Говорив із керівником НАБУ Семеном Кривоносом, прокурором САП Олександром Клименком, Генеральним прокурором Русланом Кравченком, головою Служби безпеки України Василем Малюком – різні виклики. Ми все це обговорили. Антикорупційна інфраструктура працюватиме. Тільки без російських впливів – від цього треба все очистити. І справедливості має стати більше. Звісно, що НАБУ і САП будуть працювати. І важливо, що Генеральний прокурор налаштований на те, щоб в Україні реально забезпечувалася невідворотність покарання для тих, хто йде проти закону. І це те, що дійсно потрібно для України. Справи, які лежали, мають розслідуватись. Роками посадовці, які втекли з України, чомусь спокійно живуть за кордоном – в дуже приємних країнах і без юридичних наслідків. Це ненормально. Немає жодного раціонального пояснення, чому кримінальні провадження на мільярди «висять» роками. І немає жодного пояснення, чому росіяни досі можуть отримувати інформацію, яка їм необхідна. Важливо, щоб без росіян. Важливо, щоб була невідворотність покарання і щоб суспільство це дійсно бачило.
🔔 Судове засідання знову перенесено! КОРУПЦІЯ не хворіє — вона викручується!Сьогодні мало відбутись чергове судове засідання у справі корупціонера Борсука, але… “раптове погіршення здоров’я” стало причиною чергового зриву.⚖️ Адвокат Щиголь подав клопотання про перенесення — суд задовольнив.‼️Наступне засідання: 18 вересня о 16:00.‼️Проте сьогоднішній день був не зовсім марним. Суддя Скрипка Олександр нарешті задовольнив клопотання прокурорки Олесі Мольченко про зупинення строків притягнення до відповідальності. Бо Борсук, як виявилося, не з’явився жодного разу на судові засідання:❌ Тричі — без поважної причини✅ Лише сьогодні — з поважної (лікарняне).📌 Нагадаємо!Борсука двічі визнано ВИННИМ у корупційних правопорушеннях. НАЗК включило його в реєстр КОРУПЦІОНЕРІВ.А зараз слухаються ще два корупційні протоколи.‼️ Уже 4 КОРУПЦІЙНІ протоколи на Борсука, і ще близько 10 — на підході☝🏻🔥 І тут нарешті Юлія Москаленко «здала корупціонера»👍Після довгого мовчання — все ж передала документи, які УСР Київської області не могло витребувати два місяці!Це був вирішальний крок — завдяки їй нові порушення офіційно зафіксовані👍💊 Сьогодні Борсук не з’явився — лікарняне.Адвокат сказав: на нього “вплинули хуліганські дії” з боку громадянок. Хуліганство? Чи демократичний спротив, коли люди просто зняли фото корупціонера зі стіни публічної установи!?Психологічна травма, пане Борсук — це не виправдання. Це наслідок сорому, який, нарешті Вас наздогнав.⚠️ Отож, Борсук О.М. — йдіть геть з нашої громади. Добровільно. Поки ще маєте шанс.Ваша присутність у публічному житті — ганьба для громади і плювок у правову систему.А ми — не зупинимось.Бо все, що ви роками прикривали, затягували й ігнорували — повертається бумерангом.І цей бумеранг уже в польоті.📌 Справедливість існує. І вона наздоганяє тих, хто вважав себе недосяжним.Ви — корумпований з голови до п’ят, і жоден лікарняний не прикриє правду.А закон, на відміну від вас, має довгу пам’ять і тверду руку.📅 Побачимось у суді 18 вересня о 16:00.📣 До того часу — ми ще скажемо більше.Корупція — буде відповідати.Антоніна Корнієнко