Source
Підслухано|Великодимерська громада | Хто не працює, той не їсть”. Це не просто фраза, це вислів з Біблії. 📖...
2 100 Views/Reach
2025-08-08 17:52
Message №24037
“Хто не працює, той не їсть”. Це не просто фраза, це вислів з Біблії. 📖 Апостол Павло пише: "Хто не хоче працювати, хай той і не їсть!" Ця істина за 2000 років не змінилася. В сучасному світі лише праця, здорова конкуренція і віра в результат – це єдиний добрий і правильний шлях розвитку та успіху. 👌Кожен, хто працює - знає: щоб отримувати зарплати і премії, потрібно бути ефективним та дисциплінованим працівником, проявити себе, як талановитий фахівець своєї справи, завоювати авторитет своїми досягненнями та позитивними якостями. А якщо ти є керівником, якщо береш на себе таку відповідальну роль - маєш бути незаперечним Лідером! І навпаки, якщо ти нахабне і безталанне ледащо – ніхто тебе тримати на роботі не буде. 👎Ніхто не буде терпіти твої безкінечні лікарняні, відпустки, невдачі і провали. Ти невдаха, пішов геть! 👉Так мислить бізнес, так мислить людство! 🤷🏻♀️То чому тоді у нас, у Великодимерській громаді, керівництво йде проти усіх правил, закону і здорового глузду?! І чому люди мають терпіти тих, хто не має права “їсти”?!🤔 За що мешканці громади платять зарплату недолугому неефективному управлінцю, котрий:• тижнями не з’являється на роботі?! 🤷🏻♀️• місяцями тягне час, вчепившись в своє крісло?😡• роками знущається над громадою, обростаючи корупційними судовими справами, скандалами і ганьбою?🥵І в цьому його підтримує депутатський корпус – тобто, ті люди, які давали обіцянку захищати і відстоювати інтереси своїх виборців! 😰 А не паразитуючих на громаді нероб і шкідників!❗️Ми живемо в швидкоплинному світі, де ситуація змінюється щохвилини, і рішення треба приймати миттєво! ❗️Ми четвертий рік живемо у страшний час повномасштабної війни!❗️І керівництво має бути щодня на роботі і 24/7 на зв’язку!✊Населення громади має щодня бачити вирішення своїх питань! ✊Військові мають оперативно отримувати допомогу! ✊Постійні інвестиції в розвиток та бізнес мають наповнювати бюджет! Який працюватиме для громади, а не для кишень!«Хворі», кволі, ледачі - пішли геть! 👉Не показуєте результату? - пішли геть! 👉Провалили всі задачі і не справились з обов’язками – пішли геть!👉Геть неефективне, бездіяльне, корупційне керівництво, яке ганьбить громаду і тягне на дно!Досить!🦶14 серпня депутати Великодимерської селищної ради повинні розглянути і підтримати народну ініціативу про припинення повноважень т.з.п. голови громади Борсука О.М. і сказати йому – ГЕТЬ!👉Irene Koval’