Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Підслухано|Великодимерська громада
Added 14 Jul 2024

Підслухано|Великодимерська громада

@pidsluhano_VD
Number of subscribers: 5 635
Photos: 20,200
Videos: 3,000
Links: 7,240
Description:
Повідомити новину або замовити рекламу https://t.me/antoninaKornienko
Source

Підслухано|Великодимерська громада | Коли керівництво забуває, для кого працює ‼️‼️‼️Одна з головних пробле...

Коли керівництво забуває, для кого працює ‼️‼️‼️Одна з головних проблем нашої громади — керівники, які ухвалюють рішення не для людей, а для себе та членів своєї родини. Їх не цікавить ні колектив, ні пацієнти, ні розвиток медицини. Їх цікавить влада, статус і власна вигода.‼️ Яскравий приклад — рябченко юлія, керівниця первинної ланки медицини.Цю посаду вона отримала не через фаховість, а завдяки послузі відомому у нашій громаді корупціонеру борсуку.Нагадаю: депутатом це "непорозуміння" стало завдяки… лише за підтримки 7 голосів виборців‼️ Але це не завадило їй розсістися в кріслі керівниці, отримувати високу зарплатню, щомісячні премії, кататись на службовому авто з повним баком.А тепер питання: що зроблено для людей? Для колективу? Для медицини?⸻❗️Реальний стан справ: Нещодавно у медичному колективі відбулись збори через критичну ситуацію з зарплатами. Лікарі нашої громади отримують лише 18 000 грн. В той час рябченко не забуває преміювати себе щомісячними і щоквартальними преміями і доганяє свою заробітну плату до‼️- 66 500грнЦієї заробітньої плати їй замало, то отримала минулого року ще й соціальну допомогу в розмірі-20 000грнПри тому лікарів змушує працювати безкоштовно в їх неробочий час‼️➡️https://public.nazk.gov.ua/documents/0dacc26c-ed1b-44b8-8a51-2d243dc03df1___ Турбота про пацієнтів? Її просто немає! Найбільш обурливе для нас:👶 Кабінет, призначений для огляду маленьких дітей, рябченко… віддала своєму синові, який себе називає “масажистом”.Як стало нам відомо, кабінет майже завжди зачинений — бо довіри до його “професійності” у людей немає. А тим часом здорових діток оглядають у кабінетах разом з хворими дітками. Ніякої проблеми в цьому рябченко не бачить!🤯 Їй зручно, що її син має кабінет масажиста — і цього достатньо.Також рябченко не бачить жодної проблеми в тому, що після 20.00 в 40 000ній громаді немає куди звернутись за послугами первинної ланки‼️🆘️⸻І це ще не все…Юлії замало посади,впливу, зарплати, премій і соціальної допомоги. Вона оформила собі ще 0.25 ставки як “психолог”. Формально — для допомоги військовим та їх сім'ям‼️‼️‼️Але цікаво те, що ще кілька місяців тому на одному з засідань в с/р , вона просила “тривожну кнопку” — бо боїться військових з ПТСР 🤯 А ще раніше — ми всі бачили відео з сесії, як зверхньо рябченко спілкувалась з жінками військовослужбовців, які звертались до неї по допомогу, як до депутата.⸻ Питання:‼️ Хтось із вас користувався “психологічними” послугами рябченко? ‼️ Хтось був у її сина на “масажі”? ‼️ Ви відчули турботу? покращення? повагу?( справді хочеться знати чи це працює чи лише робить незручності для маленьких діток і викачує кошти з бюджету) те, що відбувається —більш схоже не на медицину, а на приватний бізнес сімейного типу за бюджетні гроші. І постає ще одне питання:‼️Значна частина лікарів, це люди передпенсійного віку та пенсійного віку.Коли вони підуть на пенсію, то чи приходитимуть молоді лікарі на таку заробітну плату?Рубанка Олександр , маєте відповіді чи зауваженя?⸻Час згадати: керівники мають працювати для людей, а не на себе‼️