Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Підслухано|Великодимерська громада
Added 14 Jul 2024

Підслухано|Великодимерська громада

@pidsluhano_VD
Number of subscribers: 5 635
Photos: 20,200
Videos: 3,000
Links: 7,240
Description:
Повідомити новину або замовити рекламу https://t.me/antoninaKornienko
Source

Підслухано|Великодимерська громада | Володимир Щиголь — постійний захисник місцевих фігурантів корупційних ...

Володимир Щиголь — постійний захисник місцевих фігурантів корупційних справ.Зрозумівши, що він — чи не єдиний, хто береться захищати осіб, пов’язаних із розкраданням у районі, активно користується цим. Бере з клієнтів оплату за "захист", а потім виставляє їх посміховиськом перед громадськістю.Судове засідання у справі борсука, в якому Щиголь є адвокатом, вже тричі не відбулося. Жодного клопотання з поясненням неявки його клієнта — подано не було, попри те, що це обов’язок захисника.Постраждав від нього і "сам гришко".Той з'явився до суду, переконаний, що уклав договір з адвокатом по телефону🤣 і очікував підтримки адвоката, але той у суд так і не прийшов. 🤷‍♂️Так, можливо, нам навіть подобається, коли Щиголь своїх клієнтів залишає напризволяще і виставляє дурнями, але повна зневага до суду — це вже питання професійної етики.Минулого тижня судове засідання зірвалося не лише через неявку борсука, а й через заяву адвоката про хворобу, яка, за його словами, завадила йому бути присутнім.Щиголь пообіцяв надати відповідні докази на наступному засіданні, однак коли той день настав, Щиголь заявив, що жодної хвороби не було — просто він відпочивав у Карпатах.Не менш не професійно виглядав Щиголь, коли на судовому засіданні гришка, розповідав судді, що суд по борсуку був несправедливим😅🤯Звинувачувати Броварський та Київський антикорупційний суд в непрофесійності, коли сам не дуже професійно себе проявляє!?🤕🤒Володимире, це вже не просто непрофесійно. За вами спостерігають багато людей (особливо завдяки нашій увазі😉), і отак демонструвати повну зневагу до судової системи — ну зовсім не профейсійно.До речі, Володимир Щиголь , ви звинуватили прокурора, що вона коментувала суд борсука в фейсбук і обіцяли надати доказ( чекаємо)! Звинувачувати прокурора в тому, чого не було, то взагалі верх "професіоналізму". Ви заразились від своїх клієнтів вірусом брехні! Краще не мати з ними справи, бо ще й вірус корупціонера схопите!😉