Source
Підслухано|Великодимерська громада | Ну, нарешті!Нарешті ми усе дізналися про покатушки Олександра Куценка....
2 100 Views/Reach
2025-05-09 15:59
Message №23090
Ну, нарешті!Нарешті ми усе дізналися про покатушки Олександра Куценка.Два тижні в Європі!Отримав кошти з бюджету на харчування, проживання, пальне.Точну цифру згодом побачимо. Але не менше 400000 грн.І ось -результат!Дві пожежні автівки для громади! Благодійна допомога!https://www.facebook.com/share/p/1XDCt98cUo/Транспортування цих автівок коштувало ще плюс з бюджету майже півтора мільйона гривень.Подає цю подію у себе на сторінці Олександр Куценко, як здобуток для громади!Як власний трудовий подвиг!У когось з вас, шановні учасники групи , є знайомі пожежники?Якщо є - запитайте у них.Що думають з цього приводу?Вони вам розкажуть багато цікавого. І прокоментують усе про придбання цієї " допомоги"По - перше, ці машини не призначені для роботи в сільській місцевості. Не проїдуть вони у вузьких вуличках.По-друге, вони не зможуть працювати в полі і на торфяниках. Загрузнуть.По-третє, у нас на території громади нема водозаборних систем .Для такої техніки потрібні гідранти.По-четверте, нема де тримати. Де наші пожежні депо? Отож.Натомість - будуть виділятися кошти на їх утримання, заправку тощо.Тобто, відмиватимуться кошти.Ці пожежки можуть працювати на території громади , як ...Ну, це , як на легковушку причепити мотоблок.( Рентабельність/ ефективність?Кому це потрібно заморочуватись? )Вони розраховані на роботу в місті. Ця " благодійна " допомога дорого обійшлася бюджету громади. Дуже дорого.І ми ж знаємо, що Куценко нічого не буде робити для громади. Нічого. ..Ніколи..Він проявляє інтерес лише до тем , на яких можна отримати відкати. А громада... А що громада?Перетопчеться.Як завжди.Олена Слизюк