Source
Підслухано|Великодимерська громада | Баян і Люда.Koralla:Найбільше ненавиджу наших керманичів, що вони найп...
1 100 Views/Reach
2025-01-08 14:14
Message №20406
Баян і Люда.Koralla:Найбільше ненавиджу наших керманичів, що вони найперші , як криси, втікли. Кинули на вірну СМЕРТЬ самих недієздатних, не підготувавши, навіть якісь запаси- продовольчі, медичні. Вони зрадили свій народ! Як можна це забути? Зрадники! Боягузи! Куценко навіть фото ⁸своє прибрав із сайту СР. А потім їм ще вручили медальки - " за мужність". Кощунство!. Нехай ті нагороди попропалюють ваші нікчемні серця! А людям, які потайки пекли хліб та розносили по сусідам, передавали медикаменти - навіть не подякували. Не подякували тому хлопчині, який вивозив своєю машиною мамочок з дітьми, не подякували Шитому і багатьом, хто залишився.Це нелюди! Чомусь у всіх: і магазини, і фірмочки, і домівки залишились неушкодженими. Встигли домовитись? Сиділи в чанах, а через Людмилу писали: тримайтеся, гуртуйтеся. Тошнило від тих настанов! Ніколи не пробачу! Не забуду! Їхні діти та внуки на довгі покоління назавжди залишяться в пам'яті людей - нащадками зрадників!І , даремно Ви думаєте, що люди забули все це. Царьки звинувачують активістів, що народ налаштовують проти влади. А розуму не хватає проаналізувати, що саме те відношення до них сталося після їхньої зради, та нагороджень. Таке не пробачається! Не забувається.Koralla:За зелені коридори я читала не лише від Людмили. Не робіть із неї ЄДИНУ рятівницю села! Так , Гришко надавав інформацію - вона озвучувала. Молодець! А в основному - тримайтеся, гуртуйтеся! Це в тому така велика заслуга?. Більша, ніж коли тобі в окупаціїї кусок хліба приносять? Мені Людмила нічим не допомогла. Допомогли зовсім чужі люди, ризикуючи своїм життям!Ірина Лимаренко:Вона рот місцевої влади, тому не шкодуй, вона завжди в їх строю.Подивись, що відбувається з оголошеннями горя в громаді. Я про воїнів, що повертаються додому на щиту!Не офіційний сторінка с/р повідомляє про це, а свята Людмила! Звідки вона отримує цю інформацію, не здогадуєшся!? Та, що жодного разу не сказала владі, що вони гниди і жодного разу не вимагала у влади почати працювати на фронт!!!Влада з Людмили ліплять святу, а вона просто їх метастаз!!!https://t.me/pidsluhano_VD