Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - pho3n1x home
Added 06 Dec 2025

pho3n1x home

@pho3n1xhome
Number of subscribers: 439
Photos: 851
Videos: 195
Links: 296
Description:
Життя, рофли, інсайди (інколи жартівливі) work w/ @lateral_cs, @leo_team_cs2 Я: @pho3n1xqq Підтримати автора: — Банка: https://send.monobank.ua/jar/65TMpZzBQs — Карта: 4323345049426373
Source

pho3n1x home | Ми провели інтерактивне опитування серед про гравців: яку мапу вони б ...

Telegram community logo - pho3n1x home pho3n1x home @pho3n1xhome
283 Views/Reach 2026-04-06 18:14 Message №2073
🇺🇦 Ми провели інтерактивне опитування серед про гравців: яку мапу вони б хотіли побачити 8-ою у мап-пулі на FACEIT? 🇸🇪 fear: Не граю FACEIT, дуже рідко, так що байдуже.🇺🇦 headtr1ck: Хотів би щоб додали Train, це є гарною ідеєю.🇩🇰 Stom4k: Додати назад Train, це дійсно круто мапа, я дуже любив її та бажано прибрати Inferno.🇸🇪 cairne: Vertigo би додав. Класна мапа.🇩🇰 yxngstxr: Мені байдуже, яку мапу вони додадуть, але FACEIT повинні змінити, щоб було можливо поставити в чергу 3 мапи, а не цілих 5.🇺🇦 j3kie: Оновлення ху*ня, там повинні бути мапи, які знаходяться в офіційному мап-пулі.🇨🇿 MoDo: Немає значення для мене.🇸🇪 jackasmo: Vertigo би хотілось як 8 мапу, моя улюблена карта була завжди. На FACEIT взагалі топчик, бо можна соло катки тащити.🇸🇪 xKacpersky: Хотів би, щоб додали Vertigo. Люблю цю мапу.🇧🇷 slaxz-: Я думаю, що це має бути просто поточний пул карт, на яких грають на PRO-сцені.🇸🇪 Br4tkO: Я би додав Train, на фейситі особисто мені, тяжко грати Inferno & Overpass, це карти, де треба разом шось робити, мутити, а трейн можна і соло закерити, та ще й Nuke є в пулі, більшість людей просто не вміє його грати, а бувають дні, де впадлу комусь по мікрі розповідати. Звучить прикольно 8 мап, але як воно буде — треба потестити. 🇺🇦 LATERAL | Inst | TikTok