Source
Зошит Петрика | Один день я побув за кордоном — і вже в коментах несеться зрада. Давай...
4 450 Views/Reach
2026-06-19 12:49
Message №12868
Один день я побув за кордоном — і вже в коментах несеться зрада. Давайте роз'ясню пару моментів, а якщо у коментарях будуть знову з'являтися люди з такими ж питаннями, то будете просто їм кидати посилання на цей пост.1. Як виїхав?Я у офіційному відрядженні на кіберспортивний турнір! Бо я викладач кіберспорту на кафедрі кіберспорту в університеті фізичного виховання і спорту. Це моя основна робота. Тому отакі у мене відрядження. Вже вдруге (минулого року і цього) мене офіційно запрошують на цю подію організатори — і тому я маю можливість поїхати. І зобов'язаний повернутися у чітко визначений термін. Більше детально про це я розказував у моєму відео з минулорічного Кельну. Кому цікаво — подивіться. Нічого не змінилося. 2. Про фотку з Едвардом і Зевсом.ESL розмістив мене і ще багатьох запрошених гостей у одному лаунжі. Едвард і Зевс теж там поруч зі мною дивляться мажор. І, самі розумієте, нам є про шо поговорити. Те, що я з ними говорю, не значить, що я з ними, як писали в коментарях, "зависаю" або "кентуюсь". Я ж не на курорт засмагати з ними поїхав. Навпаки, я використовую можливість, щоб розвіяти їхні стереотипи про Україну, які сформувалися за період їхньої відсутності вдома. А Даня Зевс вирішив зробити спільне фото і опублікувати. Не бачу в цьому якоїсь проблеми, чесно. Я багато критики на їхню адресу говорив за останні роки (завжди по ділу), але при цьому я завжди радий обговорити усі складні питання, я за діалог. Ані факт розмови, ані спільна фотка не означає, що я підтримую їхню громадянську позицію. Ну і я написав у коментах, що ще хочу фотку з Зонтіксом. Це був жарт якщо шо!3. Про щоденники з арениПочув фідбек. Дякую тим, хто конструктивне щось написав. Постараюся реалізувати. Умови — просто жах. Ми зняли житло, де швидкість віддачі інтернету 200-300 кб/сек, тому завантаження навіть короткого відео розтягується на години. На арені інтернет теж жахливий. Можете у коментарях написати під останнім щоденником, що вам цікаво було би бачити у моїх наступних відео з Кельна!4. Ваш тон у коментарях.Розумію, що питання тригерні, багато для кого болючі, але вибачайте, але я буду безпощадно банити тих, хто дозволяє собі занадто багато і опускається до прямих образ на мою адресу або адресу інших людей (росіян ображати дозволено). Я завжди (якщо не сплю і маю час) дам відповіді на усі питання, що вас цікавлять, ніколи нічого не замовчую, завжди все пояснюю, але постійно у коментарях спавняться персонажі, яким я постійно чимось не подобаюсь. Зазвичай, вони не слідкують за мною давно або мають прогалини у знанні моєї біографії, але будують фантастичні теорії, які не мають нічого спільного з реальністю, висирають їх у коментарі, а якщо я кожному такому не дам відповідь, то це значить, що мені нема чого відповісти. Пам'ятайте: я за адекватну дискусію, за пряме, але без грубощів, висловлення думок і претензій, я читаю майже всі коменти і завжди відкритий до всіх питань. Якщо якісь питання залишились — пишіть, ми з Діаною проговоримо їх на післямажорному Неоднозначному шоу!