Source
PES NEWS 📣 | Хочу висловити свою думку на рахунок войсу в тгк олежи потужного з зас...
133 Views/Reach
2026-01-12 22:34
Message №843
Хочу висловити свою думку на рахунок войсу в тгк олежи потужного з засновником клану RAGNAROKце був повний бред, сиділи там 2 часа і слухали як олежа потужний просто вкидує провокативні питання свому співрозмовнику маючи на меті розвивати не зрозумілий конфліктпізніше написавши що він не співпрацює з організаціями де є клан RAGNAROKхоча це дуже дивно адже сам засновник клану RAGNAROK сказав у войсі що його інший міжнародний клан немає НІЯКОГО відношення до його українського клану
дуже гарну фразу на початку войсу сказала ТАЛА «ніхто немає лізти в глиб чужого клану і розказувати кому давати преди кому ні і кому які правила створювати» будем чесними і без рожевих окулярів
олежа потужний це та людина яка живе конфліктами, провокаціями до слабших за нього людей і так далі звісно у всіх є свої «фанати» в олежи точно їх достатньо але будем чесними ця любов просто за розіграші з великими призовими фондами на мою думку олежа це реально як він любить казати «хайпожор» якому просто потрібен контентале чи правильно робити контент на негативі провокаціях і так далі? а щось по типу нормального буде?