Source
Вечірній Ричук | ♂️ «Все було неймовірно смачно, кухня топ». У день пам’яті жертв голо...
837 Views/Reach
2025-11-23 12:08
Message №38368
🤦♂️ «Все було неймовірно смачно, кухня топ». У день пам’яті жертв голодоморів в ресторані «На Пагорбі» влаштували вручення премії «Людина року». Як відомо щороку у четверту суботу листопада в Україні традиційно останні півтора десятиліття вшановують пам’ять жертв голодоморів, проводять акцію «Свічка пам’яті», влаштовують поминальні богослужіння тощо.Організаторкою премії є редакторка журналу «People.UA» Олена Бекеша.У медіа з’являлася інформація про те, що так звані «переможці» премії – це здебільшого люди, які заплатили організаторці, а насправді ніякого об’єктивного відбору і оцінювання не проходили. Цьогоріч таку премію вручили, зокрема таким людям:🔸Лікарці-косметологині Тетяні Маєвській (номінація «Професіонал року»)🔸Олені Іваницькій, засновниці VLADIBRENDSHOP («Бренд року»)🔸Центру здоров’я «Радмед»🔸Ректорці ЛНТУ Ірині Вахович (номінація «Архітектор успішного університету»)🔸Юлії Малик, засновниці агентства нерухомості «Малик» («Ріелтор року»)🔸Юлії Кантерук («Юрист року»)Проведення такого заходу в такий день обурило багатьох.«В День памʼяті жертв Голодомору є відбиті, котрі організовують «людину року» на Волині! Про цей шабаш, як і про його організаторів, я вичерпно висловилася ще років 10 років й не маю більше бажання популяризувати дане «недодійство» як взірець несмаку й марнославства. Але вибір дати події — мене добив остаточно…. Організатори й учасники, ви йобнулись?» – написала у фейсбуці волинська співачка Галина Конах.