Source
Перша Айтішна Броварня | Так, ану діліться, хто якими модельками користується для розробки? Хто...
623 Views/Reach
2026-06-18 20:49
Message №344
Так, ану діліться, хто якими модельками користується для розробки? Хто встиг fable помацати? 😏😏 Цікаво, що люди обирають і чому. Можливо щось вам компанія оплачує, стимулюючи використовувати АІ в роботі? Наприклад в мене основні зараз моделі для розробки - gpt-5.5 & Composer 2.5 (від Cursor), використовую їх в парі і результат доволі непоганий, рідко що доводиться корегувати. Але ніяк не доберуся до постійного використання Opus 4.8 (там свої, не дуже раціональні причини), можливо хтось багато з ним працює і може назвати мінуси? (Бо я поки зустрічав тільки фанатів 😄)Поділюся від себе, що gpt-5.5 хоч і дуже розумна, і доволі гарно рефакторить великі проєкти - швидко тупіє, навіть не закривши ще контекст повністю, треба робити самарі і починати новий чат. А от Composer поки тільки радує, зрозуміло, що він не рівень opus 4.8 і тд, але для чітких задач - він швидко, якісно і дуже дешево все робить, коротше ідеальний агент..Діліться своїм досвідом (негативним також), буде цікаво почитати, можливо теж прейду з Codex -> Claude Code