Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Активний Печерськ💗💚
Added 06 Jan 2025

Активний Печерськ💗💚

@perl_channel
Number of subscribers: 293
Photos: 654
Videos: 7
Links: 79
Description:
Хей-Йоу! На зв'язку учнівське самоврядування Печерського району🩷💚 📝Пишемо про події для молоді Києва, досягнення печерських шкіл та району Наші інші соцмережі в закріпленому пості Щодо розміщення своїх постів чи із будь-якими питаннями 👉 @Marusia_oli
Source

Активний Печерськ💗💚 | історіївідПЕРЛиків 💗💚Коли я була ще у класі 3-4, я дізналась, що в уні...

Telegram community logo - Активний Печерськ💗💚 Активний Печерськ💗💚 @perl_channel
165 Views/Reach 2025-12-08 16:46 Message №788
#історіївідПЕРЛиків 💗💚Коли я була ще у класі 3-4, я дізналась, що в університетах, є люди які постійно ходять на заходи, організовують ярмарки і різні активності. Мене це зацікавило і надихнуло, думала от виросту і теж буду такою. В той час КПІ, а саме студрада, організовувала показову виставку своїх проєктів. Закарбувавши це у пам'яті, всередині мене вже зявився напрямок у самоврядування. В минулій школі, в нас було дуже сильне самоврядування. Я ще тоді хотіла піти в шкільний парламент, але тоді не змогла, бо була не впевнена в собі. Перейшовши в печерський ліцей, у 9 клас, я не знала що я буду робити в новій школі. Та вийшло так що, до мене в рандомний момент на перерві підходить однокласниця і каже "Будеш міністром культури?", я спочатку не зрозуміла що то взагалі такє, але погодилась. Подивимось що це і з чим це їдять як то кажуть. Вигравши командою на виборах президента, я стала лідером шкільного парламенту.В перший рік моєї роботи як міністра, пройшов спокійно але продуктивно. На той період я чула про ПЕРЛ, але не пішла, бо мене "відмовляли" зі словами "там треба буде працювать", я не переживала з приводу того що буде багато роботи і такє інше, але щось тоді мені не давало піти. Минув рік, 10 клас, я з запалом в очах кажу собі "Саша ти ідеш в Печерськ". На перших зборах, я дуже хвилювалась, навіть боялась. Мені казали що, перші дні-тижні буде не зрозуміло що взагалі тут роблять і чим займаються, але, побачивши активнихі заряджених людей, я зрозуміла що це моє і треба залишатися. Не відходивши ще троє зборів я вже пішла на маштабний захід Печерську, модель ООН, це було інтригуюче, та мені сподобалось. Одразу на третіх зборах я стала головою Тік Ток'у, це було несподівано. Дуже активно включалась в роботу, не хотіла підводити людей та бути корисною. Відповідальність моє все. Але я не дуже медійна людина, мені важко придумувати ідеї для відео і знімати та зніматися самою, тому я пішла з посади і зараз є монтажером. Дуже рада що потрапила в такий чудовий колектив, знайшла нових друзів🫶 Мій Печерськ – мій рідний дім!