«Будемо боротись за те, щоб Ти, Український Народе, був володарем на своїй землі»Привітання командираТретього армійського корпусу, бригадного генерала Андрія Білецького до Дня створення Української Повстанської Армії та третьої річниці Третьої штурмової бригади:«Сьогодні день народження УПА.“Будемо боротись за те, щоб Ти, Український Народе, був володарем на своїй землі”, — проголошувала Українська Головна Визвольна Рада, зафіксувавши 14 жовтня 1942 як урочисту, символічну дату заснування Української Повстанської Армії.Військо бездержавної нації кинуло виклик СРСР, нацистській Німеччині, Армії Крайовій та Армії Людовій.Повстанське мотто «здобудеш Українську державу, або згинеш у боротьбі за неї» лунає від нових і нових поколінь бійців.Сучасна українська армія — це сплав двох світів:від УПА — мотивація, інноваційність, кмітливість;від СРСР — окозамилювання, брехня у доповідях, безжальність до власних втрат. Повстанський ген, принесений добровольцями, — те, завдяки чому наша армія не здається.Сьогодні хочу привітати з днем УПА кожного бійця Сил Оборони. Також вітаю рідну Третю штурмову бригаду із третьою річницею заснування!Створена з добровольців, вона стала найбільшою в ЗСУ, пройшла унікальний бойовий шлях і культивує лідерство, креативність, ініціативу.Або борешся, або зникаєш. Ми боремося — бо є заради чого: “щоб ти, Український народе, був господарем на своїй землі”.Слава Україні!Героям слава!»Третій армійський корпус | Instagram | Facebook | YouTube | ab3.army | TikTok | Підтримати 🇺🇦
V РІЧНИЦЯ ЦЕНТУРІЇСьогодні ми відзначаємо п'ять років від дня створення Центурії — п'ять років боротьби, честі та шляху вірності Ідеї Naції. 5 років тому 2-й командир полку «Азов» Ігор Михайленко «Черкас» разом з колективом азовських ветеранів сформували Nашу організацію, створивши унікальне місце, де українська молодь може стати новим поколінням Героїв.Всі ці роки ми досягали Nашого ідеалу у дії: формували, навчали й гартували нове покоління борців, здатних протистояти як зовнішній агресії, так і внутрішнім викликам, бо вірність Українському Nаціоналізму для нас це не популістичне гасло чи мода, а одвічний дороговказ і шлях життя, що вимагає постійної праці над собою та готовності до жертовності.Nаша мета залишається незмінною — Українська Самостійна Соборна Держава. І шлях до неї пролягає через безкомпромісну боротьбу: на фронтах війни, у тилу, в культурі, в суспільній свідомості.Сотні легіонерів Центурії в лавах ІІІ окремої штурмової бригади та ІІІ армійського корпусу під командуванням полковника Андрія Білецького, та інших підрозділів Сил Оборони України несуть стяг Nашої Ідеї безпосередньо на полі бою. Десятки з них навіки залишилися у строю, вписавши свої імена до Пантеону Центурії. Через освітні заходи й вишкільні проєкти, волонтерську підтримку та фізичну підготовку — ми зміцнюємо Nацію зсередини, відновлюємо зв’язок поколінь, даємо можливість молоді жити насиченим життям. Центурія — це про вибір. Про обов’язок. Про вірність тим, хто був до нас, і тим, хто буде після. Цей шлях — не для всіх. Але той, хто обирає Центурію, обирає служіння Вищій Ідеї.5 років для Nас лише початок. Майбутнє покаже, що ми були праві.Майбутня Велика Україна починається з тебе — включайся в Центурії!#Справжня_історія_України #Ідеологія_Центурії Центурія в інших соціальних мережах:▫️Facebook ▫️YouTube▫️Instagram▫️Сайт
Там кстати РПК самораспустиласьВообще тема курдского вопроса настолько же интересна, насколько непредставленна в нашем медиа поле.ЕЩЁ БЫ ОНА БЫЛА ПРЕДСТАВЛЕНА.Даже будучи комми-леваками, курдские партизаны это в первую очередь индоевропейцы, сопротивляющиеся турецкой экспансии.Малая Азия всегда была нашей землёй.Анатолийцы, хетты, армяне греки...Увы, все они пали.Сейчас, на руинах великой Греции обитает турецкий народец – дивная помесь кочевых тюрков с месным быдлом, которому было всё равно на свою национальную гордость.А вот курдам не всё равноИстория их сопротивления длится много сотен лет.В 20ом веке она достигла трагикомической ситуации – турки стали отрицать само существование курдов))).Ну и, по знакомой нам классике, "курдского языка нет, это просто вариант турецкого". Что вообще невообразимо для людей хоть чуток знающих тему – курдский то в другой языковой семье!Но, будто турков мало, воевать им приходится ещё и с арабами(а так же их мусульманскими прихвостнями).Почему же про курдов так мало говорят на западе?Да потому что это ведь получается что когда твою страну захватывают турки и арабы – в них надо стрелять, а не выдавать им пособия.Получается что для борьбы с терроризмом надо убивать ИГИЛовцев, а не арестовывать британцев, пишущих ксенофобные посты в фейсбуке.И наконец, получается, что добрый друг и союзник из НАТО, Эрдонан – конченный диктатор.А коммунизм это конечно плохо. РПК просто кинула своих бойцов и сторонников.
🇩🇰 Данию подозревают в геноцидеТысячи гренландок стали жертвами тайной кампании Дании по ограничению рождаемости — им устанавливали внутриматочные спирали без их ведома. Многие узнали правду только спустя десятилетия, когда не смогли забеременеть. Теперь Данию обвиняют в геноциде. Эта практика была частью кампании по «модернизации» Гренландии. В 1953 году Гренландия перестала быть датской колонией и вошла в состав Датского королевства. Власти провели в новой провинции реформы — в Гренландии улучшились экономическая ситуация и система здравоохранения. За следующие 15 лет уровень рождаемости на архипелаге увеличился почти на 80%. Увеличилась и доля молодых матерей-одиночек. В 1965 году около 30% всех новорожденных появились у незамужних женщин, треть из которых была моложе 20 лет. В столице Гренландии половина младенцев рождалась вне брака.Переводя с толерантного языка на человеческий: гренландские эскимосы не могут создавать нормальные семьи и плодили нищету, размножаясь как кролики. Чтобы решить эту проблему, Дания в 1966 начала лишать возможности людей-кроликов бездумно размножаться. Мнения гренландцев не спросили, потому что их мнения незачем спрашивать. Если у правых в каких-то западных странах нет возможности депортировать миллионы инородцев, то можно использовать медицинское вмешательство в организм мужчин и женщин, чтобы они не могли создавать потомство, захватывая тем самым западные страны. #Дания #White_lives_matter