Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - НЕТЕЛЕМАРАФОН🇺🇦news
Added 14 Jul 2024

НЕТЕЛЕМАРАФОН🇺🇦news

@peremoga_online
Number of subscribers: 13 876
Photos: 12,000
Videos: 4,990
Links: 9,970
Description:
🇺🇦 Зворотній бік Телемарафону! Твоя невтомна стрічка правдивих новин! Українська внутрішня політика і геополітика в контексті війни Коротко відоме, з деталями маловідоме. Коментарі до незрозумілого! Будь з ними, будь.в курсі! Щодо співпраці @ot_otozh
Source

НЕТЕЛЕМАРАФОН🇺🇦news | А воно саме зрозуміло, що зморозило? Воно втішило рабів, що їм колись ...

Telegram community logo - НЕТЕЛЕМАРАФОН🇺🇦news НЕТЕЛЕМАРАФОН🇺🇦news @peremoga_online
1 730 Views/Reach 2025-12-17 14:24 Message №38577
А воно саме зрозуміло, що зморозило? Воно втішило рабів, що їм колись дадуть вольну. Не всім і не зразу, але колись дадуть. Хоча розуміти цей потік свідомості неможливо, краще викликати санітарів. Але загальний напрямку того потоку каламутної свіцдомості десь проскакує. Він жорстко заборонив своїм слугам голосувати за мотиваційні принципи мобілізації, залишивши лише репресивні. Зокрема, він самостійно розпорядився й прямо про це заявляв, не допустити введення термінів служби й умов демобілізації.Це під час війни. А після неї? Zе хоче донести до своїх солдатиків, що із закінченням війни він нікого не збирається відпускати. Ну... оте якесь для нормальної психіки "змінили професію й стали військовими, мають право після війни повернутися додому..." Узагалі, зрозумів, що сказав? А хто став військовим через мобілізацію або добровільно, бо треба країну рятувати, й ніяку професію не міняв, контракт не підписував. Був програмістом чи менеджером, ним і залишається, але зараз має переву в діяльності, бо боронить країну, такі додому вже не повернуться ніколи??? А ті, хто на контракті ще до вторгнення і його термін давно збіг - вони теж не в цій категорії, бо ж професію не міняли?От я навіть не уявляю, що воно хотіло сказонути, але як завжди вийшло тупо й провокаційно та дуже демотивуюче. Мотивувати може хіба до СЗЧ...