👁 762
25-10-25 13:09
Ось це прям неочікувано і дуже круто 👍Ми бачили коллаби між умовно вугіллям/тютюном, кальянами/тютюном, аксесуари/тютюном… але між 2-ма тютюновими виробниками… це шось новеньке наче 🤔Взагалі радує така концепція, бо зазвичай наш ринок був в цьому плані схожий на казку про лебідя, рака й щуку. Давно вже не спілкувався з виробниками, але пригадую як це було раніше - велика кількість брендів виходили на ринок обсираючи все. «всі роблять фігню, хочуть тіки заробити грошей, а на якість їм чхати… от ми не такі й зараз покажемо як треба робити» *Тут ще можна вставити казку про акциз, але це вже якось іншим разом*Хтось там між собою спілкувався, товаришував, але здебільшого настрої мені пам’ятаються саме такі. Замість умовного обʼєднання і руху разом в певному напрямку, кожен тягне свою телегу… Я останнім часом бачив багато негативних дзвіночків, але те що я бачу в цій колабі, можливо й нічого не значить, але дає хоч якусь надію, що десь там в кулуарах все ж таки індустрія подає ознаки життя🖼️