Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПК-Plus 🖥💻⌨️🤘
Added 14 Jul 2024

ПК-Plus 🖥💻⌨️🤘

@pc_plus_ua
Number of subscribers: 10 738
Photos: 1,620
Videos: 272
Links: 637
Description:
Залізячча треба збирати до купи.)

👥 Number of subscribers

10 738
Average/Day:: -10
Average/Week:: -10
Average/Month:: -167

👁️ Average views per message

5 681
Average/Day:: 4,300
Average/Week:: 6,631
ERR: 52.91%

📊 Messages per Day

1.4
Last day: 0
Week average: 0.9
Average per day: 1.4

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 5,240 25-09-10 18:12
Панове, залізо на базі!Розіграш ігрового ПК-мрії на Ryzen 9800X3D та RTX 5080, за донат на авто для загону сперпризначення "Тайфун".Для того щоб взяти участь у розіграші ПК: 1) Підпишись на канал, щоб нічого не пропустити 2) Задонать на банку від 200 грн, щоб мати шанс отимати ПК. 200 грн - один шанс400 грн - два шанси і тд. 🎯 Ціль: 1 350 000+₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/2hnpFp1H6A💳Номер картки банки4874 1000 2796 7606(Клієнти інших банків обов’язково мають поповнювати Банку за посиланням https://send.monobank.ua/jar/2hnpFp1H6A , заповнивши поле «Коментар» своїми контактними даними для участі у розіграші.Дані клієнтів monobank будуть передані організаторові автоматично після їх згоди)3) За 2 і 3 міцсце, за найбільший донат, також будуть призи. 4) Дата розіграшу буде повідомлена в відео про даний ПК. Але стартує збір вже зараз. Кожні 200 грн - шанс на виграші!Панове, приймайте участь, репостіть. Треба цю подію розігнати, і купити нормальні автомобілі хлопцям і ще дещо!
👁 3,260 25-08-04 15:32
😁А у вас теж є друг-мако(йоб)вод, який постійно розповідає, які маки класні, і якщо щось не працює там, то це вина розробників, а якби ігри випускали на маки, то вони б там літали? Так от, нещодавно Cyberpunk запрацював в нативі на залізі епл - і щось не видно, щоб маки хапали зірок з неба в плані фпс.На ультра налаштуваннях у 2500*1600 з MetalFX(апскейлер від Apple, який порівнюють за якістю з FSR2) на баланс топовий мак на M4 MAX може видати лише 63 к/с, тоді як M4 PRO - лише 37-42 к/с. Найпотужніший Air на M4 тут видає нещасні 15 к/с.Якщо порівнювати з ноутбучними GPU - у 2560*1440 на ультрах без DLSS 4060M видає 57 к/с - а з DLSS Q, який виглядатиме значно краще, ніж MetalFX Balance, видаватиме 70-80 к/с, що відчутно більше, ніж на M4 MAX.Виходить, за чистою продуктивністю навіть топовий мак ледь наздоганяє 4060, ноути з якою продаються по тисячі баксів. Тоді як Macbook Pro на M4 pro в Україні стартує з $2k. Іншими словами, макбуки все ще не для геймінгу, навіть з нативною реалізацією ігор :)
👁 5,940 25-07-16 13:47
Зроблю ПК із ноута...Я неодноразово казав, що більше полюбляю стаціонарні ПК — бо це дешевше, тихіше, холодніше й надійніше. І маленький екранчик ноута — це не варіант після двох великих моніторів. Але... зараз я постійно в дорозі через робочі моменти. І мені, ну от, просто необхідна портативність — і все тут.До речі, знали б ви, де я записував голос для останнього відео. Прямо в машині! І там навіть чути авто, які катаються поруч дорогою :)А тепер до справи. Вирішив провернути "аферу" — щоб ноут вдома працював як системник із двома моніторами, коли треба. А коли не треба — знову перетворювався на звичайний ноут з можливістю попрацювати "на льоту" І при чому все своє з собою будь-де). Пам’ятаєте огляд того ноута, який я підбирав собі? Це Gigabyte AORUS 16X 9SG. У ньому вже 32 ГБ оперативної пам’яті (замість 16-ти) і сумарно 5 ТБ накопичувачів.Скориставшись останнім розпродажем на Аліку, прикупив такі речі (клікабельно):Підставка-тримач для ноутбука на стілХаб «12 в 1» із додатковими відеовиходами для моніторівНе повірите — столик для ноутбука в автомобіль :)Автозарядка на 100 Вт — для смартфона й ноута, адже він може заряджатися через Type-CНу і, як зрозуміло, ціль — підключати ноутбук вдома одним кабелем (плюс зарядка). А коли треба — швидко згортатися і “допобачення” :)Якщо хтось уже щось подібне реалізував — діліться досвідом: як воно працює і наскільки це зручно. Якщо все сподобається — зроблю відео на тему: що з цього вийшло і як це виглядає.
👁 3,700 25-01-13 16:52
Панове, ексклюзивні кадри! Такого ви точно ще ніде не бачили :)Ми з групою ентузіастів вирішили створити дещо цікаве. Серед них – підписник Олексій! Це зайвий привід нагадати, що комп’ютери – не лише для ігор. Олексій зголосився допомогти і спроектувати цей чудовий корпус. Тут продумано все: аеродинаміка, розміщення деталей, кріплення і багато нюансів.Ще один Олексій, технік, неодноразово збирав цей дрон після того, як він падав і розбивався в тому числіВдячний цим людям! Звісно, це все ентузіазм і бажання щось робити. Не факт, що щось вийде, але краще спробувати! До речі, керувати "ракетою", яка летить до 300 км/год, досить непросто, особливо її посадити. Але це страшенно цікаво.До речі, є тут літаководи? А що, якби причепити пару ракет до літака, який зможе баражувати значно довше, в очікуванні "чуда"?Для довідки: "Шахед" летить зі швидкістю 170–180 км/год. Тому звичайний дрон його не наздожене.А ракета може... Тільки треба "ткнути її носом" Чому золота рибка - дивись в коментарях. 😌
👁 5,000 25-01-09 17:47
Тестував міні-ПК у парі з RTX 4070 Ti. Є одна гра — Dead Spacе (ремейк 2023 року). Чесно кажучи, я навіть не думав, що гратиму в неї, окрім як для тестування, адже це, мабуть, одна з найгірше оптимізованих ігор, які я бачив. Вона фризить на будь-якому ПК, навіть на топовому залізі, і продуктивність тут зовсім не залежить від "начинки".Але є одна цікава особливість: ця гра дуже сильно гріє процесор. Тож я вирішив перевірити, як міні-ПК впорається під таким навантаженням, і запустив іграшку на годинку. І так захопився, що пройшов гру повністю на даному сетапчику! Так, фризи є, але постріляти віртуальних бридких монстрів кайфово і так)Графіка — супер! Ультра в QHD без DLSS на цьому сетапі з RTX 4070 Ti Super виглядає чудово! Особливо цікаво було спостерігати за температурою мобільного процесора в такій "жаркій" грі. Думаю, у середньому ігровому ноутбуці температура "гуляла" б до 90–100 °C дуже легко. А відео, доречі, 18+. Не злякайся.) Є моніторинг. Доречі, огляд сетапу — наступне відео. Не пропустіть.
👁 4,400 25-01-08 16:43
- А я тєбє говоріл, Люда, што когда-нібудь етот дєнь настанєт, ето будєт, а ти нє вєріла! Класик ©Перші зовнішні відеокарти з Thunderbolt 5У жовтні 2024 року Apple анонсувала Mac Mini та MacBook Pro з портами Thunderbolt 5. І ось ASUS анонсувала док-станцію ROG XG Mobile з GeForce RTX 5090 та інтерфейсом Thunderbolt 5, усередині якого буде знаходитися мобільна версія GeForce RTX 5090 або GeForce RTX 5070 Ti. Пристрій має пропускну здатність 80 Гбіт/с, що перевищує USB4 та Oculink, та вміщує графічний флагман із блоком живлення 350 Вт у корпусі вагою менше 1 кг. Яка особливість? Прямо зараз я сиджу, працюю з допомогою досить дешевого міні ПК з портом Oculink через який під'єднана RTX 4070Ti Super і це реально працює. Але з Thunderbolt 5 було практичніше. Думаю, що зовсім скоро настане ера ноутбуків, міні-ПК, консолей, до котрих можна буде без особливих проблем підключити зовнішню відеокарту подібного готового формату, або звичайну десктопну відеокарту в докстанції. і Це дійно може бути досить корисно.
👁 2,500 24-11-02 13:59
Я тєбя за то уважаю, Миша, шо ти "рісковий парєнь" . Лесь Подерв'янський ©Замовив Інвертора на Аліекспрес, на 11 кВт, після того як аж через 111 днів, тобто сьогодні, мені повернулися кошти, за попередній, загублений, котрий я не отримав і чудом виграв спір. І от якби я не був блогером - мабуть не ризикнув після такого. Хто не бачив, ось відео, як мене мало не кинув Алік на майже 600 баксів. Тому подвійний ризик: замовлення знову габаритного вантажу, що може йти хрін знає скільки, і не доїхати. І мало того, на нього оглядів ще й немає, навіть закордонних. З плюсів - jsdsolar - роблять хороші акамулятори, прагнуть створити хороший імідж. Батарею їхню, нагадаю, на 10 кВт також замовив, і вони мають чудово поєднуватися... Плюс знижка від продавця 12 баксів, і купон аліка 50 баксів - мінус 62$, адже розпродаж, нагадаю. 539$ вийшло. Що значно дешевше ніж щось подібне у нас. Пишіть що думаєте, хто трохи в темі. Звісно що з цього вийде - як покажу/розкажу. Йдеться про цей інвертор з Wi-Fi: https://fas.st/ZPRJC- і цю батарею: https://fas.st/aSd5Z
👁 2,400 24-10-08 19:25
Як вже відомо, Intel Core Ultra 200 (Arrow Lake-S), будуть представлені 10 жовтня 2024 року. У продаж новинки надійдуть у другій половині місяця. Традиційно спочатку Intel випустить моделі K-серії: Core Ultra 9 285K, 7 265K(F) та 5 245K(F) з 24, 20 та 14 ядрами відповідно. Процесори не підтримують Hyper-Threading, працюють з пам'яттю DDR5-6400, мають NPU-блок продуктивністю 13 TOPS та 125 Вт базової потужності, з максимальним показником 250 Вт (159 Вт для Core Ultra 5).Вже з'являються слайди майбутньої презентації, і Intel вже визнає, що нові процесори не забезпечать значного приросту ігрової продуктивності порівняно з попередниками: Core Ultra 9 285K матиме приблизно таку ж частоту кадрів, як Core i9-14900K, але знижене енергоспоживання до 165 Вт.Intel також порівнює Core Ultra 9 285K з AMD Ryzen 9 7950X3D, акцентуючи на перевагах у синтетичних бенчмарках, проте в іграх ситуація може бути зворотньою. В порівнянні з Ryzen 9 9950X, новинка показує схожі результати.Далі питання за цінами.
👁 4,300 24-08-05 19:15
Шановні, а де наш гурток "золоті ручки" або "юний технік", або "збий мопеда в повітрі"!?Знайомі з одного FPV-ком'юніті кажуть: дайте нам швидкісні дрони з нічними камерами, і ми будемо пробувати збивати ту срань. Загуглив я на предмет, є всілякі дроно-ракети, що летять 200+ км/год. А шахед летить 170-180 км/год. І начебто і не дуже дорого FPVшкою збивати в теорії.Виникає питання: чому ж досі ніхто цього не зробив? Має ж бути якесь пояснення... Адже збивати зенітними ракетами дуже дорого, і мобільні вогневі групи з зенітними кулеметами не завжди здатні виконати завдання, наприклад, через висоту.От і цікаво. У чім причина? Немає скілових пілотів, що здатні вразити ціль? Є! Немає засобів, щоб знайти в темряві? Є! Мало засобів для точного виявлення? Хз... Ніхто ще не придумав дешевого швидкого дирчика? Хз... Але ж напрацювання у людства є (на відео).Друзі, може тут є інженери, а може мають друзів інженерів по FPV, що мають ідеї, а може хтось із ваших знайомих військових давно збиває щось подібне - пишіть варіанти, я передам куди треба. Тільки не пишіть те, що не обов'язково знати широкій публіці. Пишіть на пошту: [email protected] А я передам кому і куди потрібно.P.S. Відповісти наші можуть, хочуть, і зроблять. Але от про ще більш ефективні засоби протистояння Мопедам "Шахед" і "Гербера" я поки розмов не чув.
👁 3,100 24-08-01 21:12
Я помітив, судячи по активності в тематичних гілках - і по моїм відео на тему: щойно перестали вимикати світло - в людей відразу пропала цікавість щодо всього, що пов'язано з резервним живленням. Те про що я і казав. Серпень-Вересень найкращий час для покупки обладнання. Бо взимку, найвірогідніше, буде складно. То ж раджу придивлятися різні варіанти, тим більше що відмінили мито і ПДВ. А ще даю 100%! Коли почнуть знову вимикати світло, і звісно ж ціни знову полізуть вверх - в кометах усюди будуть писати про поганих бариг, що наживаються на блекауті. Бо ж коли не вимикають світло - то не цікаво... Як в казці про безтурботного коника-стрибунця, що не готувався до зими))Я особисто витратився нефігово, щоб не морочити більше голову. (Та краще б я ці кошти витратив на курорті десь, а ця війна виявилась просто сном) Ось на цей акум котрий ще не в Україіні. І на інвертор, правда 10.2 кіловати, котрі вже розкупили. Також планую взяти на огляд зарядну станцію від BLUETTI якщо дадуть. Бо представники брендів буває дуже бояться щоб не обгадили їх продукт... Ціни ще неадекватні. Але вже можна дивитися закордоном і не переплачувати в Україні доки прайс не устаканиться.