Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Комуніті «Паяло» Payalo UA
Added 14 Jul 2024

Комуніті «Паяло» Payalo UA

@payalo_comunity
Number of subscribers: 1 326
Photos: 3,070
Videos: 867
Links: 512
Description:
https://send.monobank.ua/jar/479iUrmSxD Тут я буду виставляти фото звіти, відео та іншу інфу про свої роботи. @PayaloUA це я. Для донатів: 5375 4112 0063 8489 моно банк PayPal: [email protected]

👥 Number of subscribers

1 326
Average/Day:: 0
Average/Week:: -5
Average/Month:: -14

👁️ Average views per message

361
Average/Day:: 530
Average/Week:: 317
ERR: 27.22%

📊 Messages per Day

1.3
Last day: 1
Week average: 0.9
Average per day: 1.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

3 звіти від Воїнів ЗСУ, які карають рашистів в різних областях України. "І якщо всі приймали брехню, яку нав'язувала Партія, якщо всі записи розповідали ту саму історію - тоді брехня переходила в історію і ставала правдою" "Контакт із іноземцями дозволено лиш військовополоненим і офіційним представникам. Якби пересічний член Партії увійшов в контакт з іноземцями, він би виявив, що ті подібні до нього самого, і що більшість того, що йому про них розповідали, - брехня" - путлєр методично дресирує своє стадо на команди "не пам'ятати/не думати" так, що ті відчувають що щось не так лиш за ~ 10км від ЛБЗ і ближче до 0. Ми дякуємо Захисникам України і допомагаємо їм і надалі: саме Сили оборони України найдоступніше пояснюють рашистам, що Крим, Донеччина й Луганщина були і є Україною, і саме СОУ найкраще інформують про наслідки кожному, хто порушує український кордон і чинить зло проти українців на українській землі. Інвестуйте в ЗСУ - це про збереження історії й відповідальності за порушення міжнародного права
Попалось в рекомендаціях Реддіта. Певне особливо нічого й додати якщо це стосується звичайного роботяги. Слова діючого військовослужбовця. А нам це треба тримати в голові і бути готовими, краще навіть до учебки, тоді ще більше шансів попасти в нормальний підрозділ на нормальну посаду.1. ⁠Бери від підготовки все що можеш і навіть більше. Тренуйся, задавай питання, ще раз тренуйся.2. ⁠Пам'ятай що на фронті основна загроза чекає на тебе з неба, а основна твоя перевага - швидкість і непомітність.3. ⁠Не чекай на похвалу і заохочення, чекай на пройоби і невдачі - вони корисніші. В учебці пройоб не значить нічого крім поганого настрою і, можливо, синців. На фронті "проїбав - убило", і це не крилата фраза, а аксіома.4. ⁠Опановуй знання і професію. Якщо з учебки до тебе приходить хоча б наполовину готовий дронщик, зв'язківець, РЕБщик, артилерист - треба бути термінальним довбойобом, щоб відправити його в штурми (це не виключено, але насправді на 5-му році війни в командуванні більшості бригад тремінальні довбойоби - вже рідкість).5. ⁠Загалом вчися бути корисним, ініціативним. Якщо щоб отримати з тебе якусь ефективність, її треба вичавити - значить ти хобот і нянчитись з твоїм характером ні в кого бажання не буде. Значить ти підеш туди, де бути ефективним тебе змусить бажання вижити - в штурми або лінійну піхоту.6. ⁠Будь надійним. На твоє слово і виконання тобою завдання завжди можна покластися. Якщо ні - дивись пункт вище. Є місця, де не виконане завдання означає що ти просто здох, бо кацап виконав своє краще за тебе.7. ⁠Якщо ситуація складається так що це безальтернативна піхота або штурми (на жаль, навіть при хорошому командуванні деякі бригади просто не можуть дозволити собі не поповнювати піхоту, навіть за рахунок яскравих особистостей) - це не кінець світу, але ризики все ж значно вищі. Вчися всьому що пов'язано з війною дронів. Розумій як ти виглядаєш в камеру ФПВ і Мавіка.8. ⁠Вчи такмед так, щоб в найбільш хуйовій ситуації, коли все болить і в тебе (буквально) відпадає жопа - ти міг почати надавати допомогу за секунди, не потребуючи часу щоб подумати. Особистий випадок - моє життя врятував побратим, який сам розгубився, але надавав мені допомогу - турнікет, темпонада, бандаж - буквально під мою диктовку. Знання такмеду мають бути такими щоб контузія, біль, крововтрата - не впливали на твоє розуміння що робити тут і зараз.
Як проходять ваші робочі будні?Типовий графік філіалу PayaloUA:1) 18:00-19:00: пошта (отримати/відправити);2) 19:00-22:00: сортування пошти, "демонтаж" електродудок, пайка/зварювання відтестованих АКБ, повна збірка продукції та її тест (приклад: кожен скид проходить 15-хвилинний тест-симуляцію реального режиму роботи) і формування Д/З дистанційним посіпакам;3) 22:00 - 19:00 наступної доби: виконання Д/З (як от друк конструктивних елементів (корпуса, штоки, кнопки тощо), тест акумів, пайка і збирання певних девайсів вдома), звітотацтво і планування публікацій з перервою на сон/попісяти/поїсти і на окремий заробіток коштів для підтримки життя нашої волонтерської спільноти і організму посіпак.І так роками по колу. Бува одна доба як повноцінний вихідний, а бува і не бува і працюємо тижнями без павз. Часом певний етап триває довше, часом швидше - це залежить від кількості доступних посіпак, обсягу та вмісту отриманих посилок. Що постійне? Потік запитів для ЗСУ. Та з Вашою участю ми точно з усім впораємося.
Як і обіцяли, ще павери для Воїнів 159 ОМБр ЗСУ. Ми вдячні за захист українців від російських нелюдів, - саме так, однозначно, чорним по білому: дякуємо ЗСУ за захист від кремлівських вбивць, гвалтівників, грабіжників, терористів і загарбників, що прийшли коїти зло на українську землю. Це бляха НЕ тисячолітня війна, де забуто хто розпочав; НЕ голівудське "безумовне коло ненависті, що породжує ненависть, що розірвеш лиш сапожертвою", - росія напала на Україну в 2014му і окупувавши український Крим розпочала російсько-українську війну.Тут чітко відомо хто почав, чітко зрозуміло хто злочинець і хто жертва, щоб там не замилювали/брехали на параолімпіаді, в іграх чи кіно."Світ не стане кращим, якщо ніхто не наважиться робити як слід", - правильно і правильно завершити війну буде саме притягнувши путінську росію до відповідальності. ЗСУ зараз еталонно робить як слід з агресором і чим більше допомоги для ЗСУ, тим жвавіше світ братиме приклад з України. russia is a terrorist stateДоречі цитата від джуді гопс
Отримали запит на скиди - зробили і вже надіслали."Головне не перемога, а участь", - хороше гасло-фундамент для кращого майбутнього. Та в голові не втрамбовується як продажний мок без докорів совісті хоче творити "кращий" світ за участі терористів. Оцініть як аморально спотворено принципи олімпізму самими ж ініціаторами оі-2026:- (спорт+культура), але як можна поєднувати спорт із "освітніми" цінностями узкого міра та людиноненависною культурою?- про яку повагу (fair play), дружбу і солідарність до вбивць спорстменів може йти мова?- як досягнути миру (олімп. рух), якщо не банити злочинців й стирати "нейтралітетом" межу дозволеного/забороненого для того миру?Зимові ігри-2026 це ганьба. Які чесноти вони несуть молоді? Такі ігри зроблять світ кращим лиш коли всі атлети масово братимуть приклад зі спортсменів України, які добре знають що несе рашистський "нейтралітет" і як потрібно ставитися до агресорів. No photos with terrorists. There can't be sport glory among terrorists. russia is a terrorist state
Відправляє нам пан Сергій значить батарейки, від ноутів, уже багато разів отримували від нього посилки. Черговий раз відправка і повідомлення: «Вітаю. Парні, вибачте, цього разу дуже мало. Несуть ноути з такими старими акумами, що нічого живого вже не відібрати. 😢».Так от. Не важливо скільки. Важливий сам факт благодійності. 10 батарейок - 1 павер, одна заряджена рація в піхотинця і одне врятоване життя, хіба цього не достатньо?Важливо допомагати. Не допомагати багато, а просто допомагати. Ми маємо єднатись хто чим може. Вже давно йде війна, вже багато хто втратив близьких і рідних, нам з дня в день не легше. Всім тяжко.Єдиний правильний зараз вихід - допомагати тим хто за нас кладе здоров’я і життя! 3 гривні на збір щодня або щотижня або хоч раз в місяць - це вже добре. Немає грошей? В кожному населеному пункті є волонтерські організації, свічки, грілки, маск сітки і багато іншого люди роблять руками, без грошей допомагають. Головне рух, під лежачий камінь вода не тече. Ми можем або боротись або прийняти московитський сапог, але не думайте що той сапог вас не роздавить як сраного таргана.
Статистика роботи нашого філіалу за крайні 27 місяця:на потреби ЗСУ виготовлено й відправлено сумарно1501 ПБ, 1352 Л та 4047 СП2026й стартував з нового рекорду: 97 паверів - неймовірний показник, адже стільки паверів (за місяць) не виготовляли і в золоті часи, коли взагалі не було потреби купувати акуми (2022-2023 рр: епоха повного басейну з дудковими АКБ). Цього вдалося досягнути завдяки:- перепозподілу коштів (кількість запитів на скиди знизилася то й знизилися щомісячні витрати на шопінг запчастин до них, - тож купуємо більше плат і акумів до паверів);- стійкій підтримці донатерів: в січні- 2026 65% паверів було виготовлено з акумів, що були придбані саме завдяки донатам (ще 12% було зроблено з трофейних акумів від Захисників України, 8% - з надісланих нам АКБ від електроцигарок, а решту склепали з того, що самі знайшли). Так що ці числа = спільний здобуток небайдужих до долі України. Дякую команді за самовіддачу й професіоналізм і вдячний донатерам за активну участь. Працюємо разом далі
Тим часом отримали звіт: ліхтарі й павери вже в Захисників України."Ма, а що таке рашисти?"А це такі спеціально виведені хворі створіння (їх мізки інфіковані імперськими ідеями узкого міра та брехливою роспропагандою і заражали їх так 10-літтями, в таких людиноненависних умовах, коли поодинокі прояви здорового глузду виглядають не як панацея від останкінських zомбоящиків, а виставляються фріковим відхиленням: русофобія/ущємлізм/неонарцизм - термінів склепали/намутили так багато, що, судячи по чатрулетці, пояснити то і рашистам тяжко, та й думати нащо - достатньо й "спасі расєю!"), що розуміють лише мову сили.І за умови досягнення дипломатією перемопаузи, - рашизм не зникне (це якщо та матрьошка з лайном завтра вибухне зсередини) ще > 3 покоління: вдумайтеся, ще ~50 років на болотах не буде масового прозріння/каяття.Тож варто підтримувати ЗСУ не лише тому що війна зараз, - закликаємо допомагати ЗСУ і заради майбутнього у власній країні, заради захисту від рашистів наступних українців на рідній землі.
Звіт: павери+ліхтарі вже в Захисників Дніпропетровщини."Воля" і "Свобода" бувають синонімами. Та є різниця.Є вислів "свобода волі". Тобто, свобода - простір для реалізації волі; це поле, де творить людський дух без перешкод (особа вільна у своїх діях).Цей простір йде зсередини, тому свобода є внутрішня і зовнішня. Внутр. свобода - самообмеження через самоцензуру, страхи, совість, стереотипи, інфобруд (тому особа, яка не у в'язниці, може бути рабом у власній "внутрішній тюрмі").Зовн. свобода - простір, де людина захищена від сусп. і держрепресій; це правове поле з громадськими правами - "те, що дозволено" (свобода слова, преси тощо).Тож воля - здатність без перешкод діяти в межах внутр. і зовн. (суспільної, політичної) свобод. Це бажання (добрі і злі) дійти мети, долаючи всі перешкоди (про внутр. і зовн. свободи)Воля розсуває межі свободи; воля - причина, свобода - наслідок.А тепер згадайте Гімн України і поміркуйте яку волю й свободу уособлюють росєянє та українці бо це теж пояснює нашу небратність
Також готові павери+ліхтарики Захисникам України, які боронять Донеччину від рашистів.Ми не фанати війни, не отримуємо від неї жодної вигоди і допомагаючи ЗСУ вже який рік поспіль підтверджуємо, що ми також прагнемо завершення війни, - але й не тішимо себе ілюзіями про мага-потужні "гарантії безпеки" від миро-бізнестворця (допомога є, але це не те, що було обіцяно в меморандумі: зобов'язання не виконані і це факт)і тим більше не віримо в обіцянки російських асвабадітєлєй: була Ічкерія, була Грузія, були договори про дружбу й держкордон та мінські домовленості, - все це чітко показує як путінській імперії начхати і для неї підпис на папері нічого не вартий. Яка може бути вага/цінність у домовленості з країною, яка неодноразово порушувала (і досі порушує) Основне МІЖнародне зобов'язання - невтручання у внутрішні справи іншої країни? Про яку довіру й співпрацю з країною-терористом може йти мова?Мир без покарання агресора й загарбника це пауза перед новою війною. Хочете справедливого миру - донат на ЗСУ!