Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Комуніті «Паяло» Payalo UA
Added 14 Jul 2024

Комуніті «Паяло» Payalo UA

@payalo_comunity
Number of subscribers: 1 326
Photos: 3,070
Videos: 867
Links: 512
Description:
https://send.monobank.ua/jar/479iUrmSxD Тут я буду виставляти фото звіти, відео та іншу інфу про свої роботи. @PayaloUA це я. Для донатів: 5375 4112 0063 8489 моно банк PayPal: [email protected]
Source

Комуніті «Паяло» Payalo UA | Сьогодні в Києві встановили перше мобільне укриття. Нарешті. Після сті...

Telegram community logo - Комуніті «Паяло» Payalo UA Комуніті «Паяло» Payalo UA @payalo_comunity
270 Views/Reach 2025-12-18 13:17 Message №4166
Сьогодні в Києві встановили перше мобільне укриття. Нарешті. Після стількох років буквально боротьби за кожне рішення, яке наближало цей момент.Деснянський район, Лісовий масив. Тут ситуація зі сховищами для містян чи не найскладніша. В районі є дефіцит захисних споруд, як і по всьому місту. Дотисли. За адресою вул. Мілютенка, 19 встановили первинне мобільне укриття, перше в країні виготовлене у відповідності до ДСТУ та офіційно сертифіковане ДСНС, з урахуванням потреб інклюзивності. Це лише перша споруда такого типу і її вже можна знайти на мапі укриттів. Наразі в районах тривають тендери, тож робота продовжується і мобільних укриттів у Києві більшатиме. Дякую відповідальному бізнесу, який передав місту цей об'єкт у постійне користування.Але всі ці позитивні моменти, прямо кажучи, виборюються. Хоч ми вже і пройшли “відсутність повноважень” чи, скоріше, відсутність бажання зі сторони міського голови та профільного департаменту, опір продовжується. Навіть це укриття, встановлене за позабюджетні кошти, міські служби не хочуть брати на утримання, здійснюючи прямий саботаж щодо безпеки мешканців. РДА звернулася до КП «Київ культурний кластер» з ініціативою встановити укриття біля кінотеатру задля збільшення безпечного простору, на що КП запевнило, що візьме об’єкт на свій баланс. Однак після встановлення комунальне підприємство надало офіційну відповідь у якій відмовило відповідати за догляд і утримання захисної споруди. Безпека під час війни мала б бути безумовним пріоритетом, але ще тиждень тому комунальники за прямою вказівкою міського керівництва намагалися демонтувати й вивезти укриття. З турботою про киян:)Це укриття – не політичний жест і не чиясь особиста забаганка. Це для киян, які живуть тут. І які дуже довго чекали дня, коли отримують безпечний прихисток.