Source
Патрульна поліція Житомирської області | 1700 + 340 гривень для когось це не багато — два штрафи за 9 хвилин по...
407 Views/Reach
2025-05-05 10:59
Message №9993
1700 + 340 гривень для когось це не багато — два штрафи за 9 хвилин поїздки. Ми продовжуємо притягати до відповідальності прихильників швидкісної їзди 🚓У суботу, до нас за допомогою звернулися колеги з Рівного. Під час здійснення контролю швидкісного режиму за допомогою приладу TruCam на автодорозі М-06 Київ — Чоп 274 км, вони зафіксували авто Mercedes, водійка якого перевищила встановлений швидкісний режим.Вона немов "пролетіла" патрульних та не зупинилася. Швидкість авто становила 191 км/год, при дозволеній — 50 км/год. Оперативно від чергового ми отримали відео та фотодокази порушення та зупинили авто на 235 км автодороги.Від патрульних водійка отримала постанову за ч. 4 ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортного засобу більш як на п’ятдесят км/год) КУпАП, штраф — 1700 гривень.Проте і це не зупинило жінку, адже на 225 км вона знову перевищила швидкісний режим, замість 70 км/год, вона їхала зі швидкістю 113 км/год, тобто на 43 км/год — більше.+ ще одна постанова за швидкість за ч. 1 ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортного засобу) КУпАП.Шановні водії, пам’ятайте, дотримання швидкісного режиму — це запорука безпеки на дорозі не тільки вас, а й всіх учасників дорожнього руху!