Source
Патрульна поліція Житомирської області | Ми розшукали водія, який залишив місце автопригоди та отримав 5️⃣ адмі...
440 Views/Reach
2025-01-11 13:02
Message №9433
Ми розшукали водія, який залишив місце автопригоди та отримав 5️⃣ адмінматеріалів📄Учора, на вулиці Шевченка, сталася ДТП без потерпілих за участю транспортних засобів Mercedes та Seat.Прибувши на місце виявилося, що винуватець, водій авто Mercedes не дотримався безпечної швидкості та дистанції й зіткнувся з Seat, водійка якого рухалася попереду. До приїзду патрульних водій залишив транспортний засіб на місці автопригоди та пішов в невідомому напрямку.Під час обстеження прилеглої території та можливого місця перебування, водія винуватця було встановлено та доставлено до місця ДТП.Спілкуючись з керманичем, ми виявили у нього ознаки алкогольного сп'яніння. Проте громадянин відмовився пройти освідування у встановленому законом порядку.Ми склали на керманича наступні адмінматеріали:✅ за ч. 2 ст. 130 (Повторне протягом року керування у стані сп’яніння);✅ ч. 3 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування);✅ за ст. 122-4 (Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди) КУпАП;✅ ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП);✅ ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом) КУпАП.Керуйте відповідально!