«Знають свою роботу із заплющеними очима». Понад 30 років на підприємстві АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» працюють електромонтери Чорнобаївської філіїНа вишці, під дощем чи поривами вітру. Так ремонтують повітряні лінії, ліквідовують аварійні ситуації електромонтери з експлуатації розподільних мереж Чорнобаївської філії АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО. Вже понад 30 років вони працюють на підприємстві і знають свою роботу із заплющеними очима, а тому виконують її бездоганно. - Їздимо, допомагаємо людям, будуємо лінії, ремонтуємо, аби справним було електроживлення. Вже допрацював і до пенсії і ще поки працюю,- говорить з посмішкою Олексій Дикий, електромонтер з експлуатації розподільних мереж Іркліївської вузлової дільниці Чорнобаївської філії ВСП «Золотоніські енергетичні мережі».З нагоди 30-річного ювілею АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» працівники Чорнобаївської філії з понад 30-річним досвідом роботи поділились своїми професійними історіями, розповіли, що їх надихає щодня лагодити мережі і повертати світло в домівки українців. Вдячні їм за щоденну працю, за уміння з душею виконувати свою роботу, за безцінний досвід і професійність.
Три місяці тому у АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» запрацював у тестовому режимі новий, сучасний хаб – Центр обслуговування клієнтів. Сервіс орієнтований на споживача, працює за принципами прозорості, якості та доступності усіх послуг, які надає компанія, для будь-яких верств населення, в тому числі і для осіб з інвалідністю, відповідно до корпоративних стандартів АТ «Українські розподільні мережі». Спеціалісти компанії розповіли про діяльність нового хабу, мету його створення, основні послуги, які споживач зможе тут отримати, та роз’яснили усі етапи процедури надання послуги. За словами в.о. генерального директора АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» Вадима Яненка новий Центр створений для того, щоб відкрити споживачам переваги сучасної енергетики та забезпечити зручний доступ до новітніх сервісів. Його концепція базується на міжнародному досвіді й спрямована на спрощення взаємодії клієнтів із компанією. – Центр обслуговування клієнтів побудований у цьому році на першому поверсі адміністративної будівлі. Оскільки наше підприємство представляє інтереси акціонерів, найбільшим з яких є держава, тож, в першу чергу, ми маємо забезпечувати якісний сервіс для наших споживачів. Створюючи Центр обслуговування клієнтів ми кардинально змінили підхід до надання послуг, орієнтуючись на європейські стандарти. Відтепер, аби отримати послуги, споживачеві не потрібно безпосередньо звертатись до виконавця, а достатньо завітати в наш Центр, написати заяву, сплатити рахунок та отримати послугу згідно укладеного договору,– розповів про переваги сучасного сервісу очільник компанії.Детальніше - на сайті товариства ➡️ https://cherkasyoblenergo.com/news/3836
‼️ Увага: поширюється фейкова інформація про екстрені відключення світлаУ соціальних мережах, зокрема в Telegram-каналах, масово поширюється недостовірна інформація про нібито запровадження екстрених відключень електроенергії по всій країні. Для надання правдоподібності, ці фейкові повідомлення часто супроводжуються сфабрикованими графіками відключень для різних міст та використанням логотипа Міністерства енергетики України.Якщо ви бачите повідомлення про відключення світла із закликом підписатися на невідомий Telegram-канал для отримання деталей – це ознака обману та, ймовірно, частина російської інформаційно-психологічної операції.Шахраї таким чином намагаються збільшити аудиторію своїх каналів, поширюючи неправдиву інформацію.Актуальні та правдиві графіки обмежень електропостачання, у разі їх запровадження, публікуються виключно на офіційних ресурсах ваших місцевих обленерго.Щоб не стати жертвою дезінформації, закликаємо довіряти лише перевіреним джерелам. Завжди перевіряйте інформацію на офіційних сторінках НЕК «Укренерго», Міненерго та обленерго у вашому регіоні.
У Товаристві провели конференцію трудового колективу в режимі селекторного зв’язку з усіма підрозділами компанії, аби підсумувати результати виконання «Колективного договору АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» на 2025-2027 роки» за І півріччя цього року, а також звітно-виборну профспілкову конференцію, на якій заслухали звіт роботи первинної профспілкової організації за п’ять років та переобрали шляхом голосування голову, заступника голови та членів профкому. Участь у зібранні взяли представники адміністрації та первинної профспілкової організації компанії, запрошений голова Черкаської обласної організації профспілки працівників енергетики Олександр Молдованов та делегати відокремлених підрозділів і філій Товариства.Під час конференції учасники затвердили Акт перевірки виконання «Колективного договору АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» на 2025-2027 роки» за І півріччя 2025 року, заслухали доповідачів щодо внесення змін і доповнень до головного документу компанії, провели обговорення антикорупційної програми, затвердили проєкт «Правил внутрішнього трудового розпорядку». Соціальний захист, фінансова допомога та турбота про колектив – такі головні цілі Колективного договору.Детальніше - на сайті товариства ⬇️https://cherkasyoblenergo.com/news/3830
⚡️ У Черкасах відкрили сучасний Центр обслуговування клієнтів АТ «Черкасиобленерго» за європейськими стандартамиУ Черкасах відкрили сучасний Центр обслуговування клієнтів АТ «Черкасиобленерго» за корпоративними стандартами АТ «Українські розподільні мережі». Участь у заході взяли начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та в.о. генерального директора АТ «Черкасиобленерго» Вадим Яненко.💡 Новий центр створений для того, щоб відкрити споживачам переваги сучасної енергетики та забезпечити зручний доступ до новітніх сервісів. Його концепція базується на міжнародному досвіді й спрямована на спрощення взаємодії клієнтів із компанією. ЦОК працює за принципом «єдиного вікна», коли сервісні підрозділи компанії, які взаємодіють із клієнтами, розміщені в одному приміщенні. Це оптимізує час клієнтів та підвищує ефективність обслуговування. Центр розташований у центральній частині Черкас, має зручну транспортну розв’язку та сучасний дизайн, а також просторе, світле приміщення з електронною чергою, переговорними кімнатами та терміналами для оплати.Важливим результатом стало створення додаткових 15 робочих місць. Для забезпечення доступності передбачені паркувальні місця для осіб з інвалідністю, ліфт та навігаційні вказівники, включно з шрифтом Брайля.📌 Протягом тестового режиму роботи ЦОК за допомогою програми «АСТОР 8 ПОСЛУГИ» вже прийнято понад 4,5 тис. заявок та надано понад 5 тис. консультацій. Найпопулярнішими послугами стали зміна власника, приєднання до електромереж, погодження проєктів, технічна перевірка приладів обліку та параметризація електролічильників.📍 Довідково:Протягом 2024 року АТ «Українські розподільні мережі» розпочало програму впровадження єдиних стандартів надання послуг у державних операторах системи розподілу. Першим результатом стало створення ЦОК у АТ «Тернопільобленерго». Відкриття центру в «Черкасиобленерго» стало наступним кроком у реалізації цієї програми.
Спеціалісти АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» відповідно до законодавства підготували графіки погодинних відключень, які набирають чинності з 1 жовтня 2025 року до 1 квітня 2026 року. Наразі графіки не застосовуватимуться, а публікуються лише для ознайомлення споживачів. Їх введення можливе лише у разі потреби за розпорядженням НЕК «Укренерго».Нагадаємо, відповідно до «Інструкції про складання і застосування графіків погодинного відключення електроенергії», затвердженої Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 15 жовтня 2015 року N 654 зі змінами, внесеними Наказом Міністерства енергетики України від 28 листопада 2024 року оператор системи розподілу зобов’язаний двічі на рік складати актуальні графіки погодинного відключення: на літній період, який триває з 1 квітня по 1 жовтня, та на зимовий період, який триває з 1 жовтня по 1 квітня. За словами заступника начальника по роботі з персоналом Центральної диспетчерської служби АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» Дмитра Чорнобривця Товариство двічі на рік розробляє графіки погодинних відключень.- Мета таких заходів – запобігання порушення режиму роботи енергосистеми, її окремих частин внаслідок дефіциту генерованої потужності та електроенергії, порушення в роботі генеруючих станцій України, усунення можливих перевантажень обладнання (трансформаторів, автотрансформаторів, ліній електроперечі, як операторів системи передачі, так і оператоів системи розподілу електрренергії,- розповів Дмитро Чорнобривець. Переглянути актуальні графіки погодинних відключень можна за посиланням https://www.cherkasyoblenergo.com/static/perelik-gpv. Нагадуємо, що графіки погодинних відключень складені відповідно до нового підходу, де кожна черга ГПВ додатково розділена на дві підчерги. Зміни щодо нового підходу регламентовані Наказом Міненерго № 439 від 27 листопада 2024 року Про внесення змін до Інструкції, який набрав чинності 3 грудня 2024 року.Отже, кожна черга ГПВ додатково розділена на дві підчерги – для більш точного та рівномірного розподілу обсягів навантаження, що відключається. До І підчерги увійшли наступні підрозділи Товариства разом із субспоживачами об’єктів критичної інфраструктури цих підрозділів: Городищенська філія, Драбівська філія, ВСП "Звенигородські енергетичні мережі", ВСП "Золотоніські енергетичні мережі", Кам’янська філія, Корсунь-Шевченківська філія, ВСП "Смілянські енергетичні мережі", Смілянська філія, ВСП "Черкаська міські енергетичні мережі", ВСП "Черкаські районні енергетичні мережі", Чигиринська філія, Чорнобаївська філія, Шполянська філія, Калинопільська філія, Тальнівська філія, . До ІІ підчерги увійшли такі підрозділи разом із субспоживачами об’єктів критичної інфраструктури цих підрозділів: Канівська філія, Жашківська філія, Лисянська філія, Маньківська філія, Монастирищенкська філія, Христинівська філія, ВСП "Уманські енергетичні мережі". Субспоживачі об’єктів критичної інфраструктури – це споживачі, які живляться від мереж об’єкта критичної інфраструктури і які відключаються по графіках ГПВ оперативним персоналом об'єкта критичної інфраструктури (на відміну від самого об’єкту критичної інфраструктури).Фахівці наголошують, що наразі графіки погодинних відключень не застосовуватимуться, втім у разі погіршення ситуації в енергосистемі, спричиненої пошкодженням об’єктів генерації електроенергії, графіки погодинних відключень можуть бути введені в дію за командою диспетчера НЕК «Укренерго».
Період передачі показників стартує 29 вересня і триватиме по 3 жовтня включно. Скористайтеся швидкими та зручними онлайн сервісами АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО». Важливо! Споживачу потрібно передати показники саме у зазначений період та показник має бути правильним.Для оперативної та зручної передачі показників електролічильників діють наші онлайн-сервіси:• особистий кабінет – https://my.cherkasyoblenergo.com/login• Viber-bot – https://chats.viber.com/cherkasyoblenergo• Telegram-бот – https://t.me/Cherkasyoblenergo_bot Також ви можете передати показники лічильника через кол-центр натиснувши "3" в голосовому меню за наступними номерами: (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48, 0800-501-328. Зверніть увагу! Передавати показники необхідно саме у зазначений період. Дійсними показниками лічильника вважаються лише ті, які знято у період за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та у три перші календарні дні наступного місяця. Показники, що передавалися раніше зазначеного періоду, можуть призвести до похибок у нарахуванні оплати за електроенергію.Вчасно зафіксовані показники — запорука правильних нарахувань. Не відкладайте це на останній день! АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» працює на користь кожного споживача!
Протягом двох тижнів працівники АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» спільно з правоохоронцями провели масштабну перевірку на предмет дотримання споживачами Правил роздрібного ринку електричної енергії на території діяльності ВСП «Уманські енергетичні мережі». Перевірка проходила в районі масового паломництва хасидів під час святкування Рош га-Шана.Так, енергетики спільно з правоохоронцями здійснили рейдову перевірку з метою виявлення фактів безоблікового та незаконного споживання електричної енергії, аби уникнути мільйонних збитків та забезпечити стабільне енергопостачання.Фахівці дирекції комерційної АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» зазначають, що рейдові бригади обстежили 269 об’єктів споживачів. У результаті склали 11 актів порушень ПРРЕЕ. За цими фактами крадіжок збитки склали 631 тис. кВт·год., що у грошовому еквіваленті – близько 7 млн грн. Надалі на порушників чекає покарання у вигляді штрафних санкцій. - АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» постійно докладає максимум зусиль на предмет дотримання споживачами Правил роздрібного ринку електричної енергії. Причому наші спеціалісти застосовують сучасні засоби діагностики, аналізу споживання, дистанційний моніторинг та здійснюють регулярні рейдові перевірки на території Черкаської області. Таким чином ми дбаємо не лише про якісний розподіл електричної енергії, уникнення аварійних ситуацій, а й про фінансову складову компанії та держави в цілому. Ми продовжимо системно боротися з порушеннями та забезпечувати чесні й прозорі умови користування електроенергією для всіх споживачів», - підсумував в.о. генерального директора АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» Вадим Яненко.
🍂 Попри теплі вересневі дні, час готуватися до опалювального сезону та згадати про пожежну безпеку. З першим похолоданням споживачі дедалі частіше вмикають електрообігрівачі, використовуючи одночасно кілька потужних приладів, що спричиняє підвищене споживання й дефіцит електроенергії.Аби осінньо-зимовий період минув без аварій, АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» просить споживачів усвідомлено споживати електричну енергію та дотримуватись правил пожежної безпеки. 👉 Нагадуємо основні правила пожежної безпеки в осінньо-зимовий період:🔹Не залишайте ввімкнені електронагрівальні прилади на тривалий час – це одна з найпоширеніших причин виникнення пожеж.🔹Не використовуйте для обігріву житла несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади.🔹Перед увімкненням обігрівального пристрою переконайтеся, що він не має механічних ушкоджень. 🔹Так само не користуйтеся пошкодженими розетками, кабелями чи проводами.🔹Не ставте електрообігрівач біля завісок або меблів – відстань від пристрою до горючих матеріалів має становити не менше 0.5 м. Так само небезпечно встановлювати нагрівальні прилади на підставки з легкозаймистих матеріалів.🔹Встановлюйте електричні прилади таким чином, щоб не допускати їх перекидання.🔹Не вмикайте у подовжувач одночасно велику кількість приладів. Через це може статися перевантаження електромережі.🔹Для енергоємних приладів обов’язково необхідно передбачити окрему розетку, заборонено використовувати подовжувачі.🔹Не використовуйте обігрівачі для сушіння одягу.🔹Не використовуйте відкритий вогонь, особливо – для відігрівання водогінних та опалювальних систем.🔹Для обігріву будинків, квартир у жодному разі не можна користуватися несправними або саморобними електричними приладами. Не варто залишати їх увімкненими, коли вдома нікого немає.🔹Подбайте про обмеження доступу дітей до нагрівальних приладів, поясніть їм основні правила електробезпеки, правила користування електроприладами та порядок дій у випадку пожежі.Детальніше - на сайті товариства ➡️ https://cherkasyoblenergo.com/news/3823
Оптимізували робочі процеси і досягли якісних показників. У АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» провели підсумкову нараду щодо роботи підприємства у першому півріччі 2025 року за участі в.о. генерального директора Вадима Яненка, директорів за напрямками діяльності та керівників відокремлених структурних підрозділів.Кожен із підрозділів представив свої результати діяльності, поділився напрацюваннями і досвідом застосування нових інструментів, які значно поліпшили загальний стан компанії. - Сьогодні маємо можливість у робочій атмосфері обговорити усі наші проблемні питання та позитивні моменти, над якими ми працювали протягом півроку. А також напрацювати відповідні рішення, які дадуть нам можливість ще ефективніше виконувати усі завдання компанії,- звернуся до колективу Вадим Яненко.- Нині підприємство перебуває у стабільному фінансово-економічному стані. Ми правильно розраховуємо усі наявні ресурси, тримаємо на контролі комерційний, фінансово-економічний, технічний напрямки та продовжуємо злагоджену роботу за чітким планом.Детальніше - на сайті товариства ⬇️https://cherkasyoblenergo.com/news/3820