Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - АТ "Черкасиобленерго"
Added 14 Jul 2024

АТ "Черкасиобленерго"

@pat_cherkasyoblenergo
Number of subscribers: 142 598
Photos: 180
Videos: 16
Links: 1,110
Description:
Оператор системи розподілу
Source

АТ "Черкасиобленерго" | ​​«Сьогодні для компанії АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» – особливий день. Ми ві...

Telegram community logo - АТ "Черкасиобленерго" АТ "Черкасиобленерго" @pat_cherkasyoblenergo
38 300 Views/Reach 2025-07-19 07:04 Message №853
​​«Сьогодні для компанії АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» – особливий день. Ми відзначаємо 30-річний ювілей з дня заснування підприємства. Адже у 1995 році 19 липня наказом № 124 Міністерства енергетики і електрифікації України заснована державна акціонерна енергопостачальна компанія «Черкасиобленерго». За ці тридцять років наша компанія зростала і долала труднощі спільно з кожним її працівником. І сьогодні шлях, який вона пройшла, став нашим надбанням, історією, яку маємо пам’ятати, щоб досягати значних результатів надалі. Насамперед хочу подякувати тим працівникам, енергетикам, які починали цей складний шлях становлення нашого Товариства, вкладали у нього свою щоденну працю, натхнення, не шкодуючи зусиль. Ви – перші, хто показав, як треба працювати на користь людям. Нині наше АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» – потужна компанія, яка попри складну ситуацію в країні, обмежених ресурсів та можливостей, впевнено рухається вперед та виконує свою головну місію – безаварійний та надійний розподіл електроенергії споживачам Черкаської області. Щиро вітаю усіх працівників нашого товариства з цією визначною датою. Ви – сила, яка злагоджено працює на користь споживачам. Наша місія сьогодні, завтра і завжди залишатиметься незмінною – комфорт і зручність для жителів Черкащини та постійний рух уперед заради розвитку компанії та української енергетики загалом. Низький уклін нашим воїнам, завдяки яким ми сьогодні можемо виконувати свої повноваження, служити людям і дарувати світло в оселі, попри воєнний стан і руйнування через ворожі обстріли нашої енергосистеми. Міцного здоров’я кожному нашому українцю, енергетикам, усім працівникам товариства, натхнення віддано працювати і виконувати свою професійну місію і завжди залишатися Людиною, з умінням дбати про себе та інших, берегти наші надбання та торувати шлях до перемоги.» З повагою та турботою до кожного - в.о. генерального директора АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» Вадим Яненко