Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Паш, їбаш
Added 06 Dec 2025

Паш, їбаш

@pash_ibash
Number of subscribers: 7 284
Photos: 6,470
Videos: 1,520
Links: 2,000
Description:
Новини, роздуми, русофобія, матюки YouTube: https://youtube.com/@iPash_ua
Source

Паш, їбаш | Чули про черговий скандал із проваленим тендером на постачання хімічни...

Telegram community logo - Паш, їбаш Паш, їбаш @pash_ibash
2 740 Views/Reach 2026-02-11 12:44 Message №8947
Чули про черговий скандал із проваленим тендером на постачання хімічних грілок для війська?Якщо ні, то тезово: СОУ недоотримали сотні тисяч виробів через те, що постачальник не виконав свої зобовʼязання. Як наслідок - обмороження та ампутації у захисників, бо грілки - чи не єдиний варіант для піхоти зігрітися на передових позиціях або на штурмах.Агенція оборонних закупівель звинувачує виробника, який не виконав основний контракт, а потім ще й спробував отримати додатковий. Виробник звинувачує АОЗ, яка начебто лише через місяць після завершення торгів підписала договір.Хто правий - хай розбираються правоохоронці та суд.Я про інше.Постачальник, про якого йде мова, - ТМ "Мамо" - повʼязаний з депутатом міськради від ОПЗЖ Анатолієм Родзинським. Сам цей пан, який не потребує представлення в Харкові, називає себе головним технологом компанії та говорить від її імені. Він також є бенефіціаром ТОВ "Мамо Маркет".Ще раз.Повномасштабка йде вже чотири роки - а оборонні тендери отримає компанія зрадника та колаборанта (бо всі без виключенням представники ОПЗЖ є зрадниками, колаборантами та мають бути відрізані від державних коштів та посад).Ну справді, чому б не довірити здоровʼя військових людині, яка свідомо працювала на знищення України? Що може піти не так?Може, ще Бойка до складу РНБО введемо?А чому ні?