Source
PARTISAN | Третій рік поспіль разом з листопадом до мене приходить щорічна лімітк...
619 Views/Reach
2024-11-02 10:29
Message №3042
Третій рік поспіль разом з листопадом до мене приходить щорічна лімітка Герлен, цього разу Shalimar millésime jasmin. Жасміновий Шалімар наче тропічне сонце сховане у флакон. Разом з ним туди додали жарке, сухе повітря, вечір насичений майже наркотичним ароматом квітів, зокрема жасміну (доречі помірно брудного та індольного), перестиглих, соковитих фруктів, трохи помадності і густо жовту в чорну крапку бананову шкірку. Ближче до дна флакону лежить шматок замші просоченої бурштиновим акордом, який нагадує нам що все ж таки це Shalimar.Це прекрасний аромат, але, як на мене, найменш Шалімарний та найбільш нішево-вінтажний з усіх ліміток. Бо хоч і прозорий, але досить брудний, в гарному сенсі, для сучасного люксу та пересічного користувача люксу. Як вправа на тему сировини та деконструкції це 5+, як точка входу до феномену Shalimar, пошукайте Philtre de parfum.Ну і залишилось ще дві вечірні сукні лімітки. Чекаємо. Доречі, була інфа, що наступного року мілезима не буде, бо будемо святкувати сторіччя легенди.