Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Скринька Пандори
Added 14 Jul 2024

Скринька Пандори

@pandoras_box_ua
Number of subscribers: 152 916
Photos: 9,900
Videos: 4,210
Links: 4,730
Description:
Одесит. Пишу про найцікавіше, що відбувається в Україні та у світі. Підтримати канал: @pandora_donate Допомогти з інформацією: [email protected] Бот для зворотнього звʼязку: @help_pandora_bot

👥 Number of subscribers

152 916
Average/Day:: +81
Average/Week:: +35
Average/Month:: -1068

👁️ Average views per message

60 450
Average/Day:: 50,800
Average/Week:: 63,143
ERR: 39.53%

📊 Messages per Day

2
Last day: 0
Week average: 2.6
Average per day: 2

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 170,000 25-11-12 09:22
Ну що ж, вітаю, любі українці. Тепер ми з вами живемо майже офіційно живемо в авторитарній державі, в якій біле називають чорним, із забороною на обговорення певних тем (та особ) та де кожного дня зникають на вулицях люди. В якій громадян вважають за довбойобів, які нічого не розуміють та не бачать, де навіть маючи усі докази та факти на руках тебе змішають з лайном та назовуть працюючим на ворога агентом.В країні перевертнів у вишиванках та мілітарному одязі, які нищать країну зсередини, називаючи себе патріотами та усіх, хто щось підозрює або задає дохуя зайвих розумних питань – рускімі.Більше того, я щиро вважаю, що по багатьом пунктам ми вже нічим не відрізняємось від рашки. Та мені похуй, хто та що думає про це.Мені тільки одне цікаво, наскільки все має бути насправді хуйово, щоб вкидувати людям на голову настільки смішний антикриз, як на скрінах вище? Наскільки потрібно зневажати та ненавидіти свій народ, думаючи, що вони це схавають? Чи може хтось думає, що все, що зараз відбувається як завжди усі забудуть? Або може над нами просто у відкриту знущаються? Відповідь знайдіть самі.Всередині мене не залишилось нічого, окрім ненависті та безкінечної скорботи за кожну зламану долю та усіх, хто загинув через кожну спизжену гривню. Я вже дуже давно нічого не відчуваю, окрім цього.Цей допис ні на що не впливає, в нас дуже розумні люди, які роблять висновки та продовжать їх робити. Висновки ці, врешті решт, нікому не сподобаються. Та нічим хорошим це не закінчиться, але це точно не провина звичайних людей, які вірили та чекали, що щось зміниться на краще.Дуже добре памʼятаю, як кандидат гаранта Конституції у 2019 році розповідав, як жорстко потрібно діяти проти Свинарчуків, як жорстко потрібно усіх саджати та як Президент повинен складати повноваження, якщо за його термін або через його призначення зʼявиться новий Свинарчук. Тепер в нас ціле кодло Свинарчуків, пане Президент. У тому числі серед ваших близьких партнерів/друзів/кумів. Та деякі навіть вивозять бабосік у расеюшку! UPD. Додам ще те, що я не вірю у те, що вище керівництво країни не було в курсі того, що відбувається. Вдячний кожному детективу та журналісту, який приймає участь у розслідуванні та займається розповсюдженням правди щодо подій останніх днів. Бажаю наснаги у боротьбі та довести це, якщо це можливо, до трибуналу усіх, хто причетний до масштабів корупції, яка зараз стала відома кожному українцю.Усім іншим бажаю тільки витримки.UPD2. Скріни наведені як приклад того, що вчора форсилось по великих каналах (з яких це почало форситись та які опублікували заказуху). Хто вчора за цим слідкував, той розуміє про що йде мова.
👁 116,000 25-10-29 06:46
🔥🔥🔥🔥🔥🔥- Близько опівночі 29 жовтня в селищі Новоспаське Ульяновської області місцеві жителі чули від 5 до 8 вибухів. Під ударом опинився нафтопереробний завод «НС-Ойл». Завод «НС-Ойл» має потужність близько 600 тисяч тонн нафти на рік та виробляє бензинові, дизельні фракції і мазут. За повідомленнями, під удар потрапила установка АВТ-200.- У місті Будьонновськ Ставропольського краю дрони атакували нафтохімічний завод ТОВ «Ставролен», що входить до групи «Лукойл». «Ставролен» є одним із найбільших виробників поліетилену, поліпропілену та бензолу в Росії. За повідомленнями, він постачає полімери для оборонної промисловості РФ. Атака відбулася близько 2:00 за місцевим часом.- Після другої години ночі відбулась атака на Марійський нафтопереробний завод у селі Табашино (Оршанський район) Республіки Марій Ел. Марійський НПЗ розташований біля магістрального нафтопроводу «Сургут-Полоцьк». Підприємство має дві АВТ установки для переробки нафти та здатне переробляти понад 1,6 мільйона тонн нафти на рік. Завод випускає бензин, моторне паливо, суднове паливо, вакуум-газойль, мазут і сировину для бітуму.- Вранці 29 жовтня, близько 6:26, у окупованому Криму, с. Гвардійське пролунали потужні вибухи. У селищі Гвардійське знову загорілася нафтобаза компанії ATAN, яка вже була атакована 17 жовтня.- Також сьогодні вранці в районі Сімферопольської ТЕЦ у селищі Гресовський спостерігалася масштабна пожежа. Горить нафтобаза у Сімферопольському районі.🍰З вечора вчорашнього дня було багато повідомлень про пожежу у підземному газосховищі на Канчуринському УПХГ (великий газотранспортний вузол) поблизу Кумертау, Башкортостан. До 1500 км від кордонів України.
👁 156,000 25-10-09 13:18
💕🐶Прошу вас звернути увагу на наш постійний збір на допомогу тваринам та допомогти із пошуком нового дому одній з останніх собачок, яка знаходиться на нашому утриманні.За весь час ми допомогли десятками тварин, які постраждали від війни, російських терактів, тварин, які за певних причин були покинуті своїми власниками та тим, хто постраждав внаслідок трагедії на Каховській ГЕС. Також допомагали іншим фондам/притулкам (за що також є звіти).🔗Посилання на банку:https://send.monobank.ua/jar/7f12Zr3QDx💳Номер картки банки:5375 4112 0733 4702⚠️ Звіти за увесь час, а саме за 1 мільйон 359 тисяч 311 гривень (1 359 311 грн.) опубліковано тут:@pandora_help_animalsРуна шукає дім. Вона знаходиться в Одесі, але шукаємо родину по всій Україні (доставимо). Руні близько 5 років. Вона дуже ніжна, контактна дівчинка. Вона була врятована завдяки підписникам "Скриньки Пандори" з постійної банки. Вона, як і багато інших тварин, стала черговою жертвою байдужості, її покинули при виїзді з країни. Руну не обробляли, тому в неї є дирофілляріоз. Вона стерильна, стабільна, контактна. Стане чудовим компаньйоном як в приватному будинку з проживанням вдома або за наявності великого теплого вольєру, так і в квартирі. Дівчинка взагалі неперебірлива в їжі, їсть звичайний корм, обожнює натуральні смаколики. В Руни є всі вакцини та документи, чудово ладить з дітьми. Дуже спокійна, улюблені заняття - їсти і спати. Не грається з іграшками, не псує нічого вдома. Шукаємо люблячих людей для цієї неймовірної дівчинки, яка вже встигла настраждатися за своє недовге життя.Писати сюди: @help_pandora_bot
👁 165,000 25-10-03 18:11
⚠️ Компанія Epirus продемонструвала систему Leonidas, яка знешкодила всі 61 дрони в п’яти сценаріях (100% ефективності ураження дронів). Компанія також продемонструвала одночасний удар по рою з 49 дронів одним імпульсом (на відео).Це НАЙКРУТІША технологія, яку я бачив за останній час. Тут навіть можна додати якийсь гучний заголовок по типу "FPV дрони скоро перестануть працювати?", але не факт, що США нам нададуть доступ до цієї технології. Треба не "Томагавки" просити, а ОСЬ ЦЕ! Та й було б логічно, якщо б воно тестувалось в бойових умовах.Вартість одного пострілу оцінюється в 0.05 центів!Система Epirus Leonidas є високоенергетичною мікрохвильовою зброєю, розробленою для знешкодження роїв безпілотних літальних апаратів (БПЛА). Названа на честь спартанського царя Леоніда I, вона (за словами виробника) призначена для протидії чисельно переважаючим силам, подібно до історичного захисту від персів. Leonidas використовує спрямовану енергію у формі електромагнітних імпульсів (ЕМІ) для вимкнення електроніки, здатна уражати окремі пристрої або широкі зони. Вона ефективна проти повітряних дронів, наземних транспортних засобів та морських суден, а також проти зовнішніх двигунів кораблів.Система може розрізняти ворожі та дружні цілі, дозволяючи працювати поруч з власними дронами.
👁 81,300 25-10-02 17:14
💸 Європейський Союз розробив інноваційний фінансовий механізм для надання Україні приблизно $164 мільярди заморожених російських активів через так званий “репараційний кредит”.Цей план представляє одну з найбільш значущих спроб використати приблизно €300 мільярдів активів Центробанку Росії, заморожених після початку вторгнення. Запропонована схема функціонує через юридичну структуру, розроблену для уникнення прямої конфіскації російських активів.Головна ідея дуже проста: Україна отримає гроші зараз, але повертати їх доведеться лише тоді, коли Росія сплатить воєнні репарації за завдані збитки та скоєні злочини.Оскільки всі розуміють, що Росія ніколи добровільно не визнає свою відповідальність і не сплатить репарації, фактично це означає, що Україна отримує гроші безповоротно.При цьому формально активи не конфіскуються – Росія теоретично може їх повернути, але для цього їй спочатку треба буде визнати провину за війну та виплатити Україні всі репарації.Урсула фон дер Ляєн заявила: “Ми не конфіскуємо активи, але ми беремо готівкові залишки для позики Україні. Злочинця потрібно притягнути до відповідальності”.
👁 73,800 25-09-23 16:29
Держсекретар США Рубіо виключив можливість збиття російських літаків, які порушують повітряний простір НАТО, якщо тільки вони не здійснюють агресивних дій.ЗАПИТАННЯ: Так, я розумію. Ізраїльтяни хочуть безпеки, палестинці хочуть гідності, і має бути шлях вперед. Але давайте перейдемо до іншої теми, яка сьогодні турбує, а це Україна та Росія. За останні два тижні у вас були дрони або літаки з Росії, що влетіли в польський повітряний простір, потім в естонський, і тепер наші європейські союзники та НАТО кажуть: якщо це трапиться знову, ми збиватимемо ці речі. Якщо це станеться, чи готові США брати участь у збитті російських літаків?ДЕРЖАВНИЙ СЕКРЕТАР РУБІО: Ну, я не думаю, що хтось говорив про збиття російських літаків, якщо тільки вони не атакують. Я думаю, що те, що ви бачили, це відповідь НАТО на ці вторгнення таким чином, як ми завжди на них відповідаємо, а саме: коли вони входять у ваш повітряний простір або вашу – вашу зону оборони, ви піднімаєтесь і перехоплюєте їх. І це те, що НАТО робило, і це те, що НАТО продовжуватиме робити.🤣🤣🤣🤣🤣🤣
👁 82,600 25-08-14 19:41
Європейські лідери схвально відгукнулися про рішення президента США Дональда Трампа надати американську підтримку для майбутньої європейської "сили заспокоєння" (миротворча місія) в Україні, — Associated PressПід час телефонної розмови з європейськими лідерами Трамп погодився на участь США в підтримці Міжнародних сил в Україні (Multinational Force Ukraine), коаліції з близько 30 країн. Це відбулося напередодні запланованої зустрічі Трампа з президентом РФ володимиром путіним в Алясці 15 серпня 2025 року. Віцепрезидент США Джей Ді Венс вперше взяв участь у зустрічі коаліції, але деталі американської допомоги не розголошено.Планування ведеться понад 200 військовими фахівцями, включаючи українців та британців, які проводять розвідку в Україні. Сили оцінюються в 10–30 тисяч військових, з фокусом на захист на суші, морі та в повітрі. Штаб-квартира спочатку в Парижі, потім у Лондоні, з координаційним центром у Києві після припинення бойових дій. Чорноморська група (запущена Болгарією, Румунією та Туреччиною рік тому для розмінування) буде посилена.РФ публічно відкидає ідею будь-яких «миротворців» у форматі європейської місії. Лавров називає це «неприйнятним», навіть якщо прапор не НАТО.
👁 82,900 25-08-12 18:41
Уся інфа по "угодам" та "договорнячкам" в парі абзаців:11 серпня Дональд Трамп публічно заявив про готовність США сприяти “предметним” мирним переговорам і підкреслив, що “не йому” укладати угоду з Путіним. Водночас він дав сигнал, що США прагнутимуть “повернути частину економічно й стратегічно значущих територій” Україні. Кремль паралельно вибудовує умови до саміту 15 серпня, просуваючи наратив невідворотності окупації чотирьох областей і намагаючись використати перспективу переговорів про контроль над озброєннями (так звана демілітарізація) для вибивання поступок щодо війни. При цьому російські посадовці демонструють небажання до реальних компромісів і закладають підстави для зриву будь-якої майбутньої угоди.Загалом, не раджу очікувати якихось великих швидких рішень або серйозних проривів під час цих перемовин.За словами офіційних осіб, головна мета Трампа — особисто оцінити наміри Путіна, з’ясувати, чи справді він серйозно налаштований на переговори, і розпочати роботу над тристоронньою зустріччю за участю Зеленського.Цей етап перемовин навіть не буде основним.
👁 94,600 25-07-21 19:21
"Прогнози після 50 днів які озвучив Трампон", – 945 реакцій на питанні від підписника.Загалом, більшість статей, які я шукав та читав з цього приводу виражають великі сумніви щодо реальної рішучості Трампа, посилаючись на попередні невиконані обіцянки, брехню та відсутність механізмів покарання за відступ від його ж ультиматумів. В нас вже було купа разів по 14 днів, були кожного дня обіцянки закінчити війну за пару днів. І через купу таких разів ще 50 днів виглядає, як мінімум, несерйозно, а як максимум – виглядає як знущання.Про те, що він часто не вміє складати слова у речення, думаю ви знаєте і самі, так само як і про його безкінечну брехню. Звісно, у Трампа дуже сильно змінались риторика за останній час в бік санкційного тиску на росію та продажу нам зброї. Але багато чого, нажаль, досі тільки на словах. Нажаль, досі риторика змінюється майже кожного дня та кожного дня чутно брехню. Досі дуже важко щось аналізувати з того, що крутиться навколо Трампа, тому що немає ані адекватної риторики, ані зрозумілих перспектив, ані чесності.От, наприклад, мені сподобався висновок з цієї статті ("Чому РФ не сприймає Трампа серйозно?", The Conversation від 16 липня 2025 року):"Ультиматум Трампа відтермінував голосування за більш жорсткий двопартійний законопроєкт у Сенаті США, який передбачав вторинні тарифи до 500% і обмежував президентські повноваження на їх скасування. Лідер більшості в Сенаті Джон Тун оголосив, що голосування відкладено до кінця 50-денного терміну. Це дає Росії час на військові успіхи в Україні без економічного тиску. Така затримка сигналізує Кремлю, що Трамп не готовий до реальних дій, послаблюючи ефективність економічної дипломатії США."Ну, тобто, ці заяви мають мало сенсу, тому що дають росіянам підготуватись. Або матеріал від CNN за 16 липня:"Трамп оголосив 50-денний дедлайн для Росії, щоб розпочати мирні переговори щодо війни в Україні. Однак, як зазначив кореспондент CNN Метью Ченс, цей період дає Кремлю можливість активізувати наступ, щоб закріпити якомога більше територіальних здобутків шляхом посилення атак, включаючи обстріли та удари по Україні. Це може призвести до нових жертв і руйнувань, оскільки Росія, ймовірно, використає цей час для максимізації своїх позицій перед будь-якими переговорами."Загалом, я притримуюсь такої позиції, що поки в деяких партнерів не зʼявиться більше рішучості – ця війна не закінчиться. Ні через 50 днів, ні через рік.
👁 132,000 25-07-02 17:19
Але є інша подія, з не дуже добрими новинами. Не відноситься до попередніх дописів, але тенденція все одно не дуже.27 червня 2025 р. Мінфін США дозволив деякі операції з переліченими російськими банками: ЦБ РФ, Газпромбанк, ВЕБ. РФ, Росбанк, Сбербанк, ВТБ, Альфа-банк, Совкомбанк, Открытие, Банк Зеніт, Банк Санкт-Петербург, НКЦ. Вони пов’язані з цивільною атомною енергетикою і стосуються тільки тих проєктів, які розпочато до 21 листопада 2024 р. Дозвіл діє до 19 грудня 2025 р.Вони не можуть:- Відкривати чи вести кореспондентські рахунки цих банків у США;- Дебетувати рахунки ЦБ РФ, ФНБ чи Мінфіну РФ у банках США;- Здійснювати інші операції, не пов’язані з атомною енергетикою;- Відновити повноцінну доларову кореспондентську мережу чи вільно користуватися резервами центрального банку росії (нагадаю, вони заморожені);- Проводити платежі за нафту, газ, оборонні контракти, ІТ-послуги, метали тощо;- Зняти блокування активів у США: статус санкцій зберігається.Вони можуть:- Приймати й надсилати платежі американським контрагентам за паливо, обладнання та послуги для чинних цивільних атомних електростанцій;- Обслуговувати розрахунки «Росатома» й його дочірніх структур за межами РФ (якщо проєкт стартував до 21.11.2024);- Приймати участь у розрахунках за уран, ТВЗ, конверсію, збагачення та інші ланки паливного циклу в межах чинних проєктів.Загалом, саме це зняття санкцій тимчасове та стосується тільки однієї галузі. Погано в цьому те, що таким чином можуть спробувати поступово знімати санкції з росіян у інших сферах діяльності.