Source
Скринька Пандори | Про дуже неприємні для окупанта тенденції. Зібрав графіки з офіційних ...
87 500 Views/Reach
2026-06-16 07:51
Message №45456
📈 Про дуже неприємні для окупанта тенденції. Зібрав графіки з офіційних даних по втратам ворожої техніки, більша частина з яких підтверджується візуально.🚘 З березня та далі кожного місяця бʼються рекорди по знищенню автомобільної техніки. Раніше це було в середньому від 2 000 до 4 000 одиниць знищеної автомобільної техніки в місяць, то починаючи з березня це вже було 6 000, а зараз вже 12 000 в місяць. ⚠️ Знищення БПЛА з вересня 2025 року до теперішнього часу зросло з 10 000 в місяць до 60 000.🔫❗️ Разом із цим бʼються всі рекорди по знищенню артилерійських систем та РСЗО. Артилерія – попередній рекорд становив приблизно 1600 одиниць, останні місяці 2000+. РСЗО – попередній рекорд 60 одиниць за місяць, останні місяці більше 100/місяць.❗️ Разом із цим значно зросла динаміка знищення ППО, що також видно на графіках.Танки та ББМ рахувати сенсу немає, тому що вони або не використовуються через FPV, або просто закінчуються (в залежності від напрямку фронту та стану окремих підрозділів).P.S. Враховуйте, що червень ще не закінчився. Через 2 тижні повернусь до цього допису та оновлю цифри/графіки.