Source
🕊️Paloma books | Підсумок цього місяця💁🏻♀️У новому році вирішила спробувати оцінювати ...
1 590 Views/Reach
2026-01-31 13:21
Message №381
Підсумок цього місяця💁🏻♀️У новому році вирішила спробувати оцінювати книги за 10-бальною шкалою. Найкращі: «Чоловіки, що ненавидять жінок» - моя любов уже довгі роки. Перечитувала, але все одно як вперше. «Стрімка могила» - дуже люблю тематику сект. Страйк виріс як персонаж дуже в цій частині. Нонфіки: «Як я вбив Плутон» і «Прикладна палеонтологія» дуже класні, легко читаються і сприймаються. «Босмен» зайшов несподівано добре. Таке класне у них знайомство. Трішки забагато драми вкінці, але нехай.«Твістед Ігри» теж хороша, сюжет казковий, але я за них переживала)«Ртуть» сподобалась. Мені всього було вдосталь.Книги Д.Перрі та «Ваят» просто рівні. Нічого поганого не скажу.«Учениця лиходія» просто не моє. Не люблю, коли герої гуляють локаціями у пошуках чогось всю книгу.«Трон подоланих богів» - розчарування місяця. Мені не подобається Діанна і те, як вона прописана. Світ незрозумілий все одно. Весь сюжет в останніх 100 сторінках.
Вирішила трохи про кожну написати. Діліться своїми враженнями.